ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Możesz dostać pieniądze na imprezę! Złóż wniosek

› Kultura i Rozrywka› Aktualności ponad rok temu    22.05.2015
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Przemysław Niewiada

Jesteś mieszkańcem gminy Kotlin? Chcesz zorganizować koncert, warsztaty, wystawę lub spektakl, a nie masz pieniędzy? Możesz je zdobyć. Wystarczy, że wystartujesz w konkursie zorganizowanym przez Dom Kultury w Kotlinie.

Kotliński ośrodek, podobnie jak 50 innych z całej Polski, został beneficjentem programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2015. – W związku z tym ogłaszamy konkurs „Bank Pomysłów Inicjatyw Oddolnych Społeczności gminy Kotlin”. Całkowita pula konkursu wynosi 22.000 zł. Każdy, kto złoży wniosek konkursowy na organizację przedsięwzięcia (koncert, warsztaty, wystawa, spektakl, itp.) może otrzymać dofinansowanie na realizację jednej imprezy kulturalnej w wysokości do 5.000 zł - wyjaśnia Janusz Barański, dyrektor Domu Kultury w Kotlinie.

W konkursie wystartować mogą tylko mieszkańcy gminy Kotlin w grupach „nieformalnych" - minimum trzyosobowych. W przypadku osób niepełnoletnich przynajmniej jedna osoba musi być dorosła.

Dokumenty na realizację projektu można składać do 9 czerwca. - W trakcie trwania konkursu będą miały miejsce dyżury konsultacyjne, gdzie każdy będzie mógł uzyskać pomoc przy wypełnianiu wniosku - zapewnia dyrektor. Wybór inicjatyw odbędzie się w 3 etapach (Facebook - 1 wniosek, autorzy wniosków spośród siebie - 1 wniosek, rada autorytetów - do wyczerpania środków). Dofinansowane przedsięwzięcia muszą się odbyć w okresie od 1 sierpnia do 10 listopada. Spotkanie organizacyjne dla osób, które chcą wziąć udział w konkursie, zaplanowano na 25 maja w Domu Kultury w Kotlinie, początek o godz. 18.00.

Regulamin konkursu oraz formularz wniosku jest do pobrania ze stron: www.domkultury.kotlin.com, www.facebook.com/dkkotlin oraz w siedzibie Domu Kultury w Kotlinie.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Obeznany
ponad rok temu ocena: 100%  1
Może Gazeta zajmie się tą sprawą ? Własnie dyskwalifikują projekty, jakieś dziwne i tajemnicze wykluczenia, nagłe przyrosty Like z 600 do 1900 w 15 minut. Myslę że sprawa warta sprawdzenia, bo znowu ktoś znajomy znajomego zgarnie całą kasę. Warto to sprawdzić bo nawet szczegóły ukrywaja : https://www.facebook.com/dkkot...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji