ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Może być mniejsze ciśnienie wody

› Aktualności 9 dni temu    29.07.2020
Artykuł partnera
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne jarocinska.pl

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie będzie przeprowadzać w gminie Jarocin testy hydrantowe i pomiary ciśnienia. W związku z tym w kranach może być mniejsze ciśnienie wody.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Testy hydrantowe i pomiary ciśnienia są niezbędne do przygotowania modelu hydraulicznego sieci wodociągowej dla gminy Jarocin. Testy będą przeprowadzane w ciągu najbliższych dwóch tygodni i potrwają od czwartku 23 lipca do środy 5 sierpnia. Co to oznacza dla mieszkańców?

 

Niestety, przeprowadzenie testów, które są koniecznie, niesie za sobą możliwość czasowego pogorszenia jakości wody oraz zmniejszenia jej ciśnienia w kranach.

 

Prace będą prowadzone w ramach zadania polegającego na wdrożeniu inteligentnego systemu zarządzania infrastrukturą wodnokanalizacyjną. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej.
 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie przeprasza za utrudnienia!

Tekst partnera: Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Jarocinie

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zapytowywuje
7 dni temu 2
ciśnienie mają już mieszkańcy ulic na których prowadzone są modernizację człowiek podjedzie autem po 18:00-19:00 gdzie tak naprawdę nikomu nie przeszkadza a tu już chłopcy radarowcy jak gdyby za krzaków tylko na to czekają i już leci po stówce i na nic tłumaczenie że to lub tamto,ale gdy w weekend krótkofiutowcy biją rekordy prędkości po ulicach miasta to nikogo z niebieskich nie doświadczysz Boss byś pękł ,zastanawiam się czy mają jakiś układ między sobą ???????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ śmiać się można ?
9 dni temu 1
:-))))) ile jest awarii w jarocinie w porównaniu z innymi miastami ??? :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A