ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Motocyklista nie żyje po zderzeniu z autem osobowym na drodze krajowej nr 11 [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Na sygnale miesiąc temu    20.09.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 15 ocen 0 / 0%
A A A
Miejsce zdarzenia na DK 11Miejsce zdarzenia na DK 11 fot. Fanpage KPP w Jarocinie

Jarocin. Witaszyczki. Droga krajowa nr 11. Motocyklista. ZRM. Policja. Straż pożarna

 

Motocyklista i volkswagen passat zderzyły się na krajowej 11.

 

Czytaj również: Remont drogi krajowej nr 11. Kierowców czekają trzy miesiące utrudnień Służby ratunkowe otrzymały wezwanie do wypadku na drodze krajowej nr 11 w Witaszyczkach.

R E K L A M ABolsius

Ze zgłoszenie wynika, że zderzyły się auto osobowe i motocyklista. Jezdnia w stronę Poznania jest zablokowana. Ruch odbywa się wahadłowo.

 

Czytaj również: Joanna Wesołek z Jarocina zaginęła. Sprawę sprzed 20 lat chce wyjaśnić były policjant

 

Na miejscu jest Zespół Ratownictwa Medycznego i policja, która ustala okoliczności zdarzenia.

 

- Trwa reanimacja motocyklisty – informuje st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.


Do Witaszyczek udały się jeszcze dwa zastępy JRG Jarocin.

 

[AKTUALIZACJA 15:30]


Punkt Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych oddział w Poznaniu przekazał, że utrudnienia potrwają dwie godziny

 

[AKTUALIZACJA 16:20]


Policja podała smutną informację. Pomimo wysiłku ratowników nie udało się uratować motocyklisty. 

 

[AKTUALIZACJA 18:20]


 Policja podała wstępne ustalenia odnośnie zdarzenia.


 - Pojazdy jechały od Jarocina w kierunku Witaszyc. Kierująca volkswagenem passatem wykonywała manewr skrętu w lewo  na posesję. W tym samym czasie motocyklista wyprzedzał i doszło do zderzenia obu pojazdów.  Pomimo reanimacji motocyklista zmarł – relacjonuje st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.


Życie  w wypadku stracił 36-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego. Mężczyzna był zameldowany w powiecie poznańskim, dlatego wcześniej informowaliśmy, że pochodził z tego terenu. Od dłuższego czasu mieszkał już w powiecie ostrzeszowskim.


Kierująca volkswagenem - mieszkanka gminy Żerków - nie odniosła obrażeń. 36-latek nie miał uprawnień do kierowania motocyklem.


Oficer prasowy jarocińskiej policji podkreśla, że jeszcze nie wiadomo, kto ponosi odpowiedzialność za tragiczne zdarzenie.


To już trzeci wypadek śmiertelny w tym roku na terenie powiatu jarocińskiego. Na naszych drogach życie w wypadkach straciły cztery osoby.


Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze wojewódzkiej 443, do którego doszło na początku sierpnia. Kierowca samochodu był pod wpływem alkoholu [ZOBACZ].

 

W kwietniu w Wojciechowie na skrzyżowaniu drogi lokalnej z krajową nr 12 doszło do zderzenia dwóch pojazdów: busa i auta osobowego, które wypadło z drogi i zatrzymało się na dachu. 26-latek z gminy Jaraczewo zginął na miejscu.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.