ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Moc dzieci i moc atrakcji na Mundurowym Pikniku fundacji "Ogród Marzeń"

› Aktualności ponad rok temu    16.06.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

Około tysiąca osób postanowiło spędzić niedzielne popołudnie w Radlinie na niezwykłym festynie. Kto się wybrał, nie żałował.

 

Długo trzeba byłoby zliczać, ile atrakcji, konkursów, nagród, upominków i niespodzianek czekało na uczestników imprezy. O to, żeby dzieci się nie nudziły, zadbali m.in. druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Cielczy, Mieszkowie, Radlinie, Wilkowyi i Wolicy Koziej), funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji z Jarocina oraz żołnierze z Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk. Były pokazy sprzętu strażackiego, wojskowego i ratownictwa medycznego, pokaz ratownictwa na lądzie i wodzie. Maluchy cieszyły się, że mogą wejść do wozów strażackich, policyjnych i wojskowych. Była też okazja, by popływać łodzią strażacką i potaplać się w pianie.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Na stoisku Nadleśnictwa Jarocin można było nie tylko dowiedzieć się ciekawych rzeczy, nauczyć się rozpoznawać tropy różnych zwierząt, ale również otrzymać drzewko do posadzenia. W pikniku wzięli również udział przedstawiciele Stowarzyszenia "Jedność". O to, by wszystko sprawnie przebiegło i by maluchy świetnie się bawiły, pomogli zadbać wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie.

 

Szerzej we wtorkowym wydaniu "Gazety Jarocińskiej".

 

ZOBACZ RELACJĘ Z MUNDUROWGO PIKNIKU

 

ZOBACZ TEŻ - STRACILI WSZYSTKO W POŻARZE DOMU. I TY MOŻESZ IM POMÓC

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Tata
  ponad rok temu 1
  Było super
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A