ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Młodzi, zdolni, utalentowani. Dostaną pieniądze od Fundacji Ogród Marzeń [WIDEO]

› Kultura i Rozrywka› Aktualności 7 miesięcy temu    7.11.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 3 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Janek Marcinkowski

Jarocin. Fundacja Ogród Marzeń. Kuźnia Młodych Talentów. Uczniowie już jutro na uroczystej gali odbiorą stypendia.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

 

Ponad 60 kandydatów przystąpiło do tegorocznej edycji "Kuźni Młodych Talentów", prowadzonej od lat przez Fundację "Ogród Marzeń". Zobacz jak wyglądało rozdanie stypendiów w zeszłym roku [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Celem projektu jest wsparcie utalentowanych uczniów, którzy nie tylko cechują się dobrymi wynikami w szkole, ale także posiadają pasję.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zamiast kwiatów na rocznicę banku, poproszeni zostali o wsparcie fundacji. Ile udało się zebrać? [KLIKNIJ]

 

Już jutro (8 listopada) o godzinie 17.00 w siedzibie Fundacji "Ogród Marzeń" odbędzie się po raz 9. uroczyste wręczenie stypendiów. Utalentowani otrzymają dofinansowanie w wysokości od 1000 do 2500 złotych na rok szkolny, które będą wypłacane miesięcznie w ratach.

 

Podczas przesłuchań kandydatów udało nam się porozmawiać z kilkoma uczestnikami oraz z przewodniczącą komisji, Laurą Paluszkiewicz.

 

- Szukamy młodych zdolnych, tych którzy dobrze się uczą albo świetnie śpiewają lub rysują. Wspieramy wszelkie talenty. Naszym stypendystą był iluzjonista, fryzjer i żongler - mówi Beata Frąckowiak - Piotrowicz, prezes Fundacji „Ogród Marzeń”.

 

 

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, fundusz wspierają jarocińskie firmy: DROBUD S.A., SAN-GAZ i POLWOS, BANK SPÓŁDZIELCZY W JAROCINIE, a także Stowarzyszenie Jarocin XXI i radna Danuta Maćkowiak. Fundusz finansowany jest też częściowo z 1% podatku, który otrzymuje organizacja.

 

 

ZOBACZ WIDEO

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1

Powiązane

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
6 miesięcy temu 3
Dla fanów piłki kawałek rozrywki z trawnika uczelni MIT https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
7 miesięcy temu 2
Nie tylko potrzebni są specjalności iluzjonista, fryzjer i żongler, ale też inne zawody piekarz , lekarz ,metalurg , spawacz , operator CNC , ogrodnik , elektryk , technolog , wytapiacz od śpiewania i robienia iluzji nie ruszymy w pościg za krajami dalekiej Azji .dla poprawy nastroju drama o architekcie i lekarce :) https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A