ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Młoda matka walczy z ciężką chorobą. Dajmy jej szansę na wygraną

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    9.07.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 9 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. https://zrzutka.pl

Długa choroba Darii wyczerpała oszczędności rodziny. Jej mąż musiał zrezygnować z pracy, aby zająć się żoną i zapewnić opiekę dzieciom. - Pomóż nam pomóc spełnić jej największe marzenie. Daj jej szansę na wygraną z rakiem. Pomóż jej być najważniejszą osobą dla synów. Mamą - apelują przyjaciele. Na początek leczenia potrzeba około 40 tys. zł. Przez najbliższy miesiąc można wpłacać pieniądze za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.   

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Daria ma 38 lat. Jest troskliwą i kochającą mamą dwójki małych chłopców  w wieku 3 i 10 lat. Przyjaciele i znajomi pamiętają ją jako radosną, uśmiechniętą i zawsze chętnie niosącą pomoc. Niestety, na krótko przed pierwszymi urodzinami młodszego syna, kobieta wyczuła w piersi guzek. Szybko okazało się, że to jedna z najbardziej agresywnych odmian nowotworu piersi, która podstępnie atakuje i ma złe rokowania. Diagnoza była druzgocąca.... Mając małe dziecko, każda mama powinna mieć możliwość czerpania radości z macierzyństwa i oddawania jej dziecku, ale los chciał inaczej... Daria musiała zacząć walczyć... I walczyła, przede wszystkim z myślą o synach. Z ogromną wiarą i determinacją poddała się wielomiesięcznej terapii - mastektomii, radioterapii i chemioterapii.

 

Po zakończonej terapii sytuacja wydawała się opanowana. Guz usunięty, chemioterapia zakończona, wyniki dobre. Życie wydawało się wrócić do normy. Niestety już po kilku miesiącach koszmar wrócił. Daria zaczęła odczuwać ból w stawie biodrowym. Wyniki badań potwierdziły obawy - nowotwór powrócił ze zdwojoną mocą. Zbudowany plan leczenia został zatrzymany przez pandemie. Strach przed koronawirusem wstrzymał badania, konsultacje lekarskie, leczenie. Na szczęście obecnie Daria może przygotowywać się  do kolejnego etapu leczenia onkologicznego. Tym razem jednak barierą są pieniądze. Leczenie powinno być kontynuowane jak najszybciej. Na początek potrzeba około 40 tys. zł. Do tej pory udało się zebrać nieco ponad połowę tej kwoty. Ufamy jednak, że dzięki naszym czytelnikom i ich sercom wrażliwych na innych, zbiórka nabierze tempa. Kończy się za 29 dni.

Pieniądze można wpłacać KLIKAJĄC TUTAJ.

 

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kolezanka
miesiąc temu ocena: 100%  10
Wygrasz dla dzieci i meza .... wszyscy trzymy kciuki Daria za ciebie ... jeszcze bedzie dobrze ... zaloz wygodne buty bo masz do przejscia cale zycie ... JPII
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomek
miesiąc temu ocena: 100%  9
trzymaj się Daria!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kamila
miesiąc temu ocena: 100%  8
Czy ta pani pracowała w urzędzie pracy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ inojo
miesiąc temu ocena: 100%  7
tak
~ Max
miesiąc temu ocena: 100%  6
Daria dasz radę, jesteś silna kobieta, walczysz o swoje, jesteś uśmiechnięta mimo tylu zmartwień ale głową do góry WALCZ tą walkę wygramy wspólnie a ty przede wszystkim dla dzieci, męża nie poddawaj się. Jesteśmy z tobą
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Koppp
miesiąc temu ocena: 100%  5
Proszę pomurzcie Darii ona to naprawdę wspaniałą osoba i kochająca mama nigdy nikomu nie odmuwila pomocy! Jest super osoba.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marika
miesiąc temu ocena: 100%  4
Czy to jest ta pani która kiedyś pracowała w urzędzie pracy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ inojo
miesiąc temu ocena: 100%  3
Tak
~ Koppp
miesiąc temu ocena: 100%  2
Hej Daria. Zdrowia i wytrwałości pomożemy!! Jesteś wspaniała osoba i bardzo miła koleżanka. Wszystko będzie dobrze tak prosto się nie poddamy będziemy walczyć,!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Osoba
miesiąc temu ocena: 100%  1
Życzę pani sił do walki z chorobą i powrotu do zdrowia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A