ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ASloneczna A1_podstrona 06_2020
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Mijający rok to Złota Gwiazdka PZPN-u i nie tylko [ZDJĘCIA]

6 miesięcy temu    16.12.2019
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Podsumowanie roku Akademii Piłkarskiej Podsumowanie roku Akademii Piłkarskiej "Jarota" fot. Organizatorzy

Spotkali się w JOK-u i podsumowali mijający rok. Było co świętować, bo ostatnich dwanaście miesięcy przyniosło sporo sukcesów.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1Oficjalne podsumowanie ostatniego roku działania Akademii Piłkarskiej „Jarota” odbyło się w jarocińskim JOK-u. Uczestniczyły w nim wszystkie drużyny młodzieżowe JKS Jarota Jarocin. Sala zapełniła się niemal do ostatniego miejsca piłkarzami wraz z ich rodzicami.
 

 

[zdobyli kilkanascie medali - szczegóły TUTAJ]

 

 

Spotkanie poprowadził Maciej Dolata, a gośćmi honorowymi byli wiceburmistrz Robert Kaźmierczak oraz radny miejski i sekretarz powiatu - Ireneusz Lamprecht.
 

 

W trakcie uroczystej gali nie zabrakło szczegółowego podsumowania osiągnięć akademii, która przez ostatnie dwanaście miesięcy odnotowała kilka znaczących sukcesów.
 

 

[okrągły jubileusz LZS Cielcza - na ten temat więcej przeczytasz TUTAJ]

 

 

Wśród nich jest Złota Gwiazdka w certyfikacji PZPN-u, powiększeniu liczby drużyn czy realizowaniu programu profilaktycznego wśród najstarszych zawodników.
 

 

 

Na scenie Jarocińskiego Ośrodka Kultury swoje umiejętności zaprezentowali dwaj zawodnicy z grupy Freestyle Football z Żerkowa.
 

 

[Jarcicin Cup 2019 zainaugurowany - czytaj więcej TUTAJ]

 

 

Ze względu na wyjątkowy okres, w którym odbyło się spotkanie, zaproszeni goście i uczestnicy wysłuchali koncertu polskich kolęd. Na zakończenie każdy z piłkarzy JKS-u otrzymał świąteczny upominek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Powiązane

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A