ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Mija rok od ostatniego Jarocin Festiwal. Tęsknicie? [ZDJĘCIA WIDEO SONDA]

› Jarocin festiwal 3 miesiące temu    14.07.2020
Kuba Piotrowicz
komentarzy 8 ocen 2 / 100%
A A A
Jarocin Festiwal 2019 Jarocin Festiwal 2019  fot. Mikołaj Dziurzyński

Jarocin. Dziś mija rok od ostatniego Jarocin Festiwal. Czy będą kolejne edycje?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1Dziś mija rok od ostatniej edycji Jarocin Festiwal. Impreza po dwóch latach przerwy wróciła na ulicę Maratońską. Zmienił się także organizator. Była nim łódzka firma Vizionair, która przejęła organizację od sztabu, który składał się z Muzeum Regionalnego w Jarocinie oraz Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin.

 Zmieniła się także formuła. Zamiast trzech mieliśmy dwa dni koncertów, a dodatkowo postanowiono, że odbędzie się transmisja telewizyjna. Początkowo miała to być relacja na żywo, jednak ostatecznie zrezygnowano z tego pomysłu i ostatecznie doszło tylko do retransmisji nagranych koncertów.

 

 

ZOBACZ WIDEO PODSUMOWUJĄCE OBA DNI JAROCIN FESTIWAL 2019 - KLIKNIJ [TUTAJ] I [TUTAJ]

 Na scenie pojawili się między innymi Dżem, Renata Przemyk, Sebastian Riedel & Cree oraz Sidney Polak. Powstał także specjalny projekt, na którego czele stanął Marek Piekarczyk. Wraz z byłym wokalistą TSA na scenie pojawili się także Damian Ukeje i Wojciech Cugowski.

 

 

W tym roku miała się odbyć jubileuszowa, pięćdziesiąta edycja Jarocin Festiwal, jednak ze względu na epidemię koronawirusa została ona przełożona na przyszły rok. Jak zwykle pojawiają się spekulację, że w 2021 roku odbędzie się ostatnia edycja festiwalu.

 Pomimo że Jarocin Festiwal 2020 nie odbędzie się, to postanowiono zorganizować Jarocińskie Rytmy Młodych nazwiązujące do WRM, od których zaczęła się cała historia rocka w Jarocinie. Zespoły mogły się zgłaszać w formie online.

 

Konkurs został podzielony na dwa etapy. W pierwszym, który przewidziany jest na druga połowę lipca, odbędzie się internetowe głosowanie, które wyłoni 30 półfinalistów. Spośród nich w drugim etapie, które będzie miało miejsce na początku sierpnia, komisja wybierze 3 finalistów. Od 10 sierpnia nastąpi cotygodniowe ogłaszanie po 1 z 3 finalistów wybranych przez komisję. Koncert finałowy z udziałem 3 finalistów odbędzie się 26.09.2020 r.

Żałujesz, że w tym roku nie odbędzie się Jarocin Festiwal?

ankieta dodana 14.07.2020, ilość wszystkich głosów: 141
Tak, na pewno wziąłbym udział
28%
Nie i tak bym nie wziął udziału
23%
Nie interesuje mnie to
49%
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Yyy
3 miesiące temu ocena: 100%  9
Ja wam powiem taka formuła jak ostatnio klapa.zrobcie za rok ostatni pożegnalny i koniec.bo jak narazie to nikt nie ma pomysłu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zacznijmy pozytywnie mysleć!!!
3 miesiące temu ocena: 100%  8
Festiwalem w Jarocinie powinny zająć się osoby, które są mega kreatywne oraz posiadają ogromne doświadczenie w przygotowaniu tego typu imprez.Dodatkowo powinno rozmawiać się i szukać takiego sponsora, którego logo znane jest w całej Polsce i poza nią.Organizować spotkania,rozmawiać z ludźmi,wysłuchiwać ich.Pytać się o pomysły,co robić żeby zdecydowanie poprawić wizerunek festiwalu, bo planowany 2 dniowy raczej nie ściągnie ludzi z odległych miejsc w Polsce.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ w mojej ocenie
3 miesiące temu ocena: 100%  7
Prawdziwy stosunek jarocina (władz i większości mieszkańców gminy) do festiwalu pokazało zburzenie perełki po nim, czyli amfiteatru. Nie patrzcie co mówią, patrzcie co zrobili.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :)
3 miesiące temu ocena: 50%  6
Nie tęsknię.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
3 miesiące temu ocena: 43%  5
Festiwal uroki już stracił dawno temu kolebka muzyki dla młodych przygasa z każdym rokiem a nowych rytmicznych dusz brak lub odeszły do wiecznej krainy . Jak postawić na nogi JRF , dawką młodej krwi z importu lub wygrzebać wałęsające się artystyczne talenty które nie wiedzą że potrafią poderwać publiczność do śpiewu . na słoneczne popołudnie kilka melodii z importu https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prosta odpowiedz
3 miesiące temu ocena: 100%  4
Jak przyjezdzaly kapele nic nie wart, bo nie chcialo sie zainwestowac w lepsze zespoly to sie nie dziw.
~ jacekpl
3 miesiące temu ocena: 0%  3
na odskocznie od powtórek http://bigbradio.net/kpop
~ Rob
3 miesiące temu ocena: 38%  2
To był jeden z lepszych festiwali w całej jego historii i ta rewelacyjna transmisja....do dziś chylę czoła przed organizatorami....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szybki
3 miesiące temu ocena: 67%  1
Kogo to obchodzi ciągle tylko festiwal festiwal niema nic ważniejszego do pisania
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji