ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Mieszkaniec Ziemi Jarocińskiej pokonał rekordowy dystans. O kim mowa? [GALERIA, WIDEO]]

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    16.01.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

Mieszkaniec Żerkowa przebiegł rekordowy dystans w X Sztafecie po Światełko do Nieba.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

To była jubileuszowa sztafeta organizowana w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pomysłodawcą biegu jest Klub Biegacza „Kosynier” Września. W sztafecie mógł wziąć udział każdy. Zawodnicy mogli biec, truchtać, maszerować z kijkami lub bez. Nie liczył się wiek. W sztafecie startowały nawet maluchy w wózkach pchanych przez rodziców.

 

 

[Nowe drogi poświęcone. Szczegóły czytaj TUTAJ].

 

Sztafeta wystartowała punktualnie o godzinie 20.00. Tłum biegaczy zgromadzonych na stadionie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ruszył i rozpoczął pierwsze okrążenia w ramach WOŚP-owej sztafety. Tradycyjnie przed biegiem wyemitowane zostały pozdrowienia dla uczestników od Jurka Owsiaka. To on odliczył czas startu od dziesięciu do jednego.

 

 

Tegoroczna sztafeta była pod każdym względem rekordowa. Pobiegło w niej 1060 zawodników, którzy pokonali 9292 km. Rekordowym wynikiem okazał się tez dystans pokonany przez Jacka Klimczaka, mieszkańca Żerkowa.

 

[Chcesz otrzymać zwrot za paliwo? ZOBACZ, co musisz zrobić TUTAJ].

 

Jacek Klimczak startował w X Sztafecie po Światełko do nieba po raz pierwszy i od razu pobił rekord biegu. Pokonał 150 km i 400 m.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A