ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Michałek jest na badaniach w Niemczech. W Bachorzewie chcą mu też pomóc

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    15.02.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

3-letni Michałek Jędrasiak z Witaszyc cierpi na padaczkę lekooporną. Dzięki pomocy wielu osób mógł w poniedziałek wyjechać na badania do Klinik Schon w Niemczech. Pieniądze nadal są potrzebne. Tym razem w pomoc chłopcu włączyło się Stowarzyszenie Edukacyjne "Nasza Szkoła" z Bachorzewa.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Właśnie dzięki aukcjom na facebooku i zbiórkom prowadzonym za pośrednictwem portalu siepomaga.pl jeszcze przed koncertem w Witaszycach udało się zebrać kwotę 38 tys. euro potrzebną na diagnostykę w niemieckiej klinice. Ale to dopiero początek wydatków. Wiadomo już, że na pewno potrzebna będzie operacja i specjalistyczna rehabilitacja. Chłopiec cierpi bowiem na lekooporną padaczkę. Ataki są coraz częstsze i wyniszczają mózg. Przyjmowane leki z kolei mają negatywny wpływ na inne organy.

 

O TYM ILE UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ Z KONCERTU "GRAMY DLA MICHAŁKA" W WITASZYCACH [CZYTAJ TUTAJ]

 

Koncert charytatywny w Bachorzewie odbędzie się w niedzielę 16 lutego w sali Domu Ludowego. Początek o godz. 15.00. Wstęp jest darmowy. W trakcie imprezy odbywać się będą licytacje oraz kiermasz książek i obrazów. Organizatorzy zadbają też o żołądki uczestników imprezy. Nie zabraknie też innych atrakcji typu malowanie twarzy. W programie przewidziano m.in. występ grupy teatralnej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie z przedstawieniem "Kopciuszek", pokazy taneczne w wykonaniu Studia Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej oraz Zespołu Folklorystycznego "Snutki" z Potarzycy.

 

Nadal też trwają licytacje na facebooku oraz zbiórka za pośrednictwem siepomaga.pl. Jeśli chcesz pomóc w ten sposób [KLIKNIJ TUTAJ]

 

[CZYTAJ TEŻ] W NIEDZIELĘ IMPREZA W PARKU PRZY UL. HALLERA. WEŹ ZE SOBĄ TALERZ I SZTUĆCE

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ja
4 miesiące temu ocena: 100%  1
Życzę Michałkowi dużo zdrówka i rodzicom sił by się opiekować synkiem i walczyć o poprawę zdrowia synka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A