ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Masz lodówkę, pralkę czy komputer do wyrzucenia? Możesz jutro i w środę oddać elektrośmieci

› Aktualności› Wydarzenia 19 dni temu    22.06.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 7 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Firma Green Office Ecologic od kilku lat zajmuje się zbiórką i utylizacją zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odzysk surowców pochodzących z demontażu zebranego sprzętu, pozwala na gromadzenie środków finansowych, dzięki którym możemy wspierać projekty katolickie - głównie misyjne.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

W ubiegłych latach, we współpracy z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie, przeprowadzili akcję zbiórki elektroodpadów w parafiach 38 diecezji. Obecnie chcą kontynuować tę ideę we współpracy ze Stowarzyszeniem Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” z Białej Podlaskiej (www.promissio.org). Środki uzyskane w trakcie akcji pozwolą na zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce, który prowadzą siostry orionistki oraz sfinansowanie wyprawek dla dzieci objętych pomocą przez siostry pallotynki w Kamerunie.

 

Aby wspomóc misje, wystarczy przekazać to, co jest już i tak niepotrzebne - zużyte komputery, drukarki, telewizory, radia, telefony, pralki, lodówki, odkurzacze, a nawet kable czy baterie. Na naszym terenie zbiórka elektrośmieci odbędzie się m.in. we wtorek 23 czerwca w Jarocinie (parafia św. Antoniego Padewskiego, od godz. 14.00 przy dolnym kościele) i w środę 24 czerwca w Żerkowie (w godz. 7.00-11.00 na placu GS przy ul. Kościelnej).

+ 7 głosów: 7 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
R E K L A M A