ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Masz firmę - są pieniądze na kształcenie pracowników

9 miesięcy temu    25.08.2019
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Jarociński urząd pracy prowadzi nabór wniosków o przyznanie pieniędzy na kształcenie pracowników. Wsparcie dotyczy między innymi zastosowania w firmach nowych technologii i narzędzi pracy.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Pieniądze na szkolenia pochodzą z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego i w pierwszej kolejności będą przyznawane na kształcenie ustawiczne grup pracowników i pracodawców wyznaczonych przez Radę Rynku Pracy.

 

 

[umyją ci kubeł po resztkach kuchennych - zobacz za ile i na jakich zasadach - szczegóły TUTAJ]

 

 

A mianowicie: pracowników Centrów Integracji Społecznej, Klubów Integracji Społecznej i Warsztatów Terapii Zajęciowej, osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności oraz pracowników w związku z zastosowaniem w firmach nowych technologii i narzędzi pracy.

 

 

Wnioskować można tylko na formy kształcenia ustawicznego rozpoczynające się w okresie od 16 września do 31 października.

 

 

[Jarocin ma troje kandydatów na posła - zobacz, n akogo głsować - więcej czytaj TUTAJ]

 

 

Z kolei wnioski będą przyjmowane do 28 sierpnia, w godz. od 8.00 do 14.00 lub do wyczerpania środków. Formularze są dostępne na stronie internetowej jarocińskiego PUP-u: jarocin.praca.gov.pl

 

 

Po wypełnieniu należy je składać w siedzibie jarocińskiego urzędu pracy, pok. 112 (należy pobrać bilet w biletomacie: Formy aktywizacji zawodowej bezrobotnych i pracowników/Krajowy Fundusz Szkoleniowy pok. 112).

 

 

[chcesz bezpłatnie zbadać słuch - możesz to zrobić w Jarocinie - szczegóły TUTAJ]

 

 

Przed wypełnieniem dokumentów należy zapoznać się z „Zasadami przyznawania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców.

 

 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel.: (62) 747-35-79 wew. 222.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A