ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Ma biuro poselskie w Jarocinie. Reprezentował Kukiz'15. Teraz zrezygnował [SONDA]

ponad rok temu    8.08.2019
Anna Konieczna
komentarzy 8 ocen 1 / 100%
A A A
Jerzy Kozłowski w biurze poselskim w JarocinieJerzy Kozłowski w biurze poselskim w Jarocinie fot. A. Konieczna

Jerzy Kozłowski nie jest już posłem klubu Kukiz '15. Złożył rezygnację, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Kozłowski jest posłem z okręgu leszczyńsko-kaliskiego, do którego należy powiat jarociński. W Jarocinie jest jego biuro poselskie.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Na swoim profilu na facebooku napisał:

 

 

- Uprzejmie informuję, że dziś złożyłem rezygnację z funkcji prezesa 36 Oddziału Stowarzyszenia Kukiz ‘15 oraz z członkostwa w tym Stowarzyszeniu. Dziękuję wszystkim za współpracę.”

 

 

[produkują prąd ze śmieci - zobacz TUTAJ jak to robią]

 

 

Jaka jest przyczyna wystąpienia Kozłowskiego z Kukiz '15? Poseł kilkakrotnie zapowiadał, że zrezygnuje, jeśli Pawła Kukiz porozumie się w sprawie startu w wyborach z Polskim Stronnictwem Ludowym.

 

 

 

- Pierwszy dzień, kiedy Paweł Kukiz ogłosi oficjalnie w komunikacie dla mediów, że Kukiz '15 startuje z list PSL, to będzie mój ostatni dzień w tym ugrupowaniu - powiedział kilka dni temu Jerzy Kozłowski.

 

 

 

[burmistrz Jarocina za kierownicą nowego auta - szczegóły TUTAJ]

 

 

- Moja decyzja (ewentualnego startu z list PSL - przyp. red.) jest od początku na nie i jej nie zmienię. Absolutnie nie dopuszczam, żeby moja osoba znalazła się na listach PSL. To są dla mnie pryncypia i nie zamierzam tego zmieniać - podkreślił.

 

 

W uzasadnieniu podał, że powodem są afery, w których brali udział ludowcy. Chodzi między innymi o umowę z Gazpromem na dostawę gazu na niekorzystnych dla Polski warunkach, co jako minister gospodarki podpisywał ówczesny lider PSL-u i wicepremier - Waldemar Pawlak.

 

 

[rezygnacja posła Kozłowskiego z klubu, z którego wszedł do sejmu, nie jest pierwszą w naszym okręgu wyborczym - zobacz, kto jeszcze podjął taką decyzję TUTAJ]  

 

 

Na pytanie czy Kozłowski wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych, odpowiada:

 

 

[o pracy posła Kozłowskiego w burze poselskim w Jarocinie i jego spotkaniach z mieszkańcami pisaliśmy TUTAJ]

 

 

- Nie stoję pod ścianą i nie muszę.

 

 

 

Jerzy Kozłowski w latach 80-tych należał do „Solidarności Walczącej”. Działał też w Ruchu Obywatelskim na Rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. Jest przedsiębiorcą. Dostał się do Sejmu z list Kukiz'15 w okręgu kaliskim zdobywając 10.500 głosów. Zasiada między innymi w komisjach zdrowia, ustawodawczej oraz kultury fizycznej, sportu i turystyki.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

Rezygnacja posła

Czy uważasz, że Jerzy Kozłowski powinien startować w tegorocznych wyborach parlamentarnych?

ankieta dodana 08.08.2019, ilość wszystkich głosów: 83
Tak
24%
Nie
67%
Nie mam zdania
8%
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kukiz
ponad rok temu ocena: 62%  10
W życi mam tego pasożyta...teraz czas na uczciwa prace a nie dojenie grosza ze społecznej kasy....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do moralisty p. Kozłowskiego i jemu podobnym
ponad rok temu ocena: 69%  9
niech ten pan najlepiej wyjedzi, niestety!e z Polski, tutaj nie ma partii, koscioła, organizacji urzedów, etc, etc które nie byłyby ubabrane aferami, niech nie nawija na uszy makaronu, odezwał się cnotliwy A swoją drogą ludzie PISu maja problem z przestrzeganiem praworzadnosci, i problem z honorowym odejściem i wypowiedzeniem przepraszam, niestety! Tak jest na górze, ostatni przypadek marsz Kuchcińskiego i na dole w powiecie sprawa bez prece3densu byłego wicestarosty Mirosława D. obecnego radnego i jego podwładnych ze starostwa , oskarzonego o oszustwo i składanie fałszywych zeznań i nakłanianie pracowników do składania fałszywych zeznań, ani przepraszam, ani wstydu, ani słowa wyjasnienia od jego szefowej i kolezanki starościny Lidii Czechak, ludzie nadal pracuja bo sa w PISie! co to za standardy urzedników? gdzie prawo i sprawiedliwość, gdzie przyzwoitość tych ludzi?????!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Takie spostrzeżenie
ponad rok temu ocena: 88%  8
Poseł z Kukiz 15 brzydzi się pslem. A lokalny PiS ma z nim koalicję.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ui
ponad rok temu ocena: 58%  7
To już jest koniec Kukiza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stefan Niesioł z Partii Oszustów
ponad rok temu ocena: 83%  6
Chyba pslu... Jeszcze niech się połączą z duma i nowoczesność..
~ Michu
ponad rok temu ocena: 88%  5
I jak tam referendyści?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hr
ponad rok temu ocena: 75%  4
Oni byli za Burmistrzem z PSL. Hehe. Nawet ten od Kukiza. I bądź tu mądry....
~ KONFEDERACJA
ponad rok temu ocena: 56%  3
Czas na KONFEDERACJE!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gminnik
ponad rok temu ocena: 44%  2
Podatek katastralny? Nie, dziękuję.
~ stary
ponad rok temu ocena: 77%  1
Jestem ciężko chorym starym człowiekiem - prosiłem go o interwencję . Mam duże problemy z poruszaniem się - dwa razy byłem w tym jego pseudobiurze ,niestety ,,jasnie pana płosła'' nie było ,w końcu jego asystent doradził bym sporzadził pismo. Pisałem kilka dni (wiek,choroby) - jeżeli wypowiadam się o tym typie to tylko używając słow powszechnie uznawanych za obelżywe. Dlaczego ? bo przed wyborami namówiłem kilkudziesięciu znajomych i krewnych aby oddali na niego głos a ten typ mnie dokładnie ,,olał'' - mógł choć odpowiedzieć ,,stary dziadu nie mam dla ciebie czasu'' - może bym zrozumiał. Zyczę temu ,,empatycznemu płosłowi'' aby przepadł w nastepnych wyborach. Nam w Polsce nie potrzeba ,,płosłów '' którzy siedza w sejmie dla brania pieniędzy za nic nie robienie - za dużo tych Dyzmów, Aniołów(Alternatywy 4) i podobnych .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji