ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Łowcy Przygód z Ogrodu Marzeń na obozie [ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO]

› Aktualności 9 miesięcy temu    3.08.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Obóz Łowcy Przygód 2019 w ŻerkowieObóz Łowcy Przygód 2019 w Żerkowie

Siódmy raz podopieczni Fundacji „Ogród Marzeń” spędzili aktywnie czas na obozie „Łowcy Przygód” w Żerkowie. Atrakcji było mnóstwo.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Tym razem „Łowcy Przygód” z Fundacji „Ogród Marzeń” byli Kowbojami i Indianami. Odwiedzili Westernland w Józefowie. To nie jedyna wycieczka na jakiej byli uczestnicy obozu.

 

Dużą atrakcją okazał się wyjazd do Poznania. Przede wszystkim dlatego, że obozowicze mogli gościć w TVP Poznań. Przez kilka chwil poczuli się jak prawdziwi dziennikarze i operatorzy.

„Łowcy” odwiedzili też ZOO i zwiedzili starówkę.

 

Wycieczki to nie jedyne atrakcje. Już pierwszego dnia obozowicze gościli w siedzibie OSP w Żerkowie i dzięki atrakcjom, które tam przygotowano, mogli poczuć się jak prawdziwi strażacy. Następnego dnia do Żerkowa przyjechali trenerzy z jarocińskiej Akademii Reissa i zorganizowali wspaniałe igrzyska. "Łowcy Przygód" korzystali też z basenu i kręgielni.

 

Na zakończenie obozu był girll, pamiątkowe dyplomy i upominki. Większość uczestników stwierdziła, że już pakuje się na przyszłoroczny obóz.To już tradycja, że Fundacja organizuje „Obóz Łowców Przygód” w MCT w Żerkowie. Dlaczego właśnie tam?

 

- Ośrodek jest blisko Jarocina, a niektórzy nasi podopieczni pierwszy raz wyjeżdżają samodzielnie. Czują się bezpiecznie, gdy rodzice są w pobliżu i w każdej chwili mogą ich odwiedzić – mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz, prezes zarządu fundacji.

 

Nie wszyscy podopieczni wyjeżdżają na obóz sami. Młodsze dzieci są w Żerkowie z mamami. Dla nich to też chwila odpoczynku od codziennych trosk i zajęć.

 

- Staramy się jednak usamodzielniać podopiecznych. Niektórzy przyjeżdżali kilka lat temu z mamą, a dziś sami dobrze sobie radzą. Jest to też możliwe dzięki wspaniałej kadrze i niezawodnym wolontariuszom, którym bardzo serdecznie dziękuję za pomoc – dodaj prezes fundacji.

 

Obóz „Łowcy Przygód” był finansowany m.in. ze środków zebranych podczas  „Akcji Wesołych Ogrodników” [czytaj tutaj].

 

Fundacja "Ogród Marzeń" dziękuje:

  • OSP Żerków  i trenerom z jarocińskiej Akadeii Reissa za zorganizowanie atrakcji
  • Kornelii Nowickiej za organizację wizyty w TVP Poznań
  • kadrze: Iwonie Nowickiej, Kindze Regulskiej oraz Aldonie Zaradnej - Kuchcińskiej oa także wolontariuszom: Maciejowi Musielakowi, Dominikowi Paterczykowi, Tomaszowi Hejdukowi, Zuzannie Regulskiej za wspaniałą opiekę i poświęcenie.

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z OBOZU ŁOWCY PRZYGÓD 2019 [KLIKNIJ TUTAJ]

 

ZOBACZ WIDEO Z OBOZU ŁOWCY PRZYGÓD 2019 

 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A