ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Łowcy Przygód wrócili już z obozu [DUŻO ZDJĘĆ+WIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    9.08.2016
Dagmara Świerkowska
komentarzy 1 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. D. Świerkowska

Wędrówki śladem dinozaurów, archeologiczna przygoda w Biskupinie czy dzień z kuglarzami, to tylko nieliczne wydarzenia, w których uczestniczyli podopieczni fundacji Ogród Marzeń w ramach obozu „Łowcy Przygód”.

Tygodniowy wypoczynek w Żerkowie odbył się już po raz czwarty i choć w tym roku młodzi łowcy przygód nie mogli kąpać się w basenie zbyt często, ze względu na brzydką pogodę, to nie zabrakło innych ciekawych zajęć.

Oprócz całodziennej wycieczki do Biskupina i Rogowa, „łowcy” wzięli udział w krótkim wyjeździe do Jarocina. Zwiedzili nową komendę policji, a tam przyjrzeli się pracy kryminologa i odwiedzili strzelnicę. Spędzili też ponad godzinę w Aquaparku. Zabawie nie było końca!

Pobyt w Żerkowie umilili harcerze, którzy przygotowali podchody i zabawy w kręgu. W piątkowe przedpołudnie młodych obozowiczów odwiedzili kuglarze z grupy Grow Up - Alex Szczepaniak i Maciej Musielak. Warsztaty kulinarne przygotowała uczennica Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach – Marta Świątek.

Dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych, nauczyły się nowych piosenek oraz najważniejsze – po raz kolejny Łowcy Przygód mogli poczuć się samodzielni. Aż 15 uczestników zdecydowało się przyjechać bez rodziców.

R E K L A M AGAZETA online SRT1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ OLO
  ponad rok temu 1
  A gdzie zdjęcia?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A