ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AEnergia Jarocin A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Łowcy Przygód w akcji [ZDJĘCIA]

› Aktualności ponad rok temu    2.08.2016
Redakcja
komentarzy 1 ocen 6 / 100%
A A A

Obóz "Łowców Przygód", który organizuje Fundacja "Ogród Marzeń" rozpoczął się wczoraj w Żerkowie. To jego czwarta edycja.

 - Za każdym razem jest to wielkie przeżycie dla naszych podopiecznych. Niektórzy byli na wszystkich obozach. Gdy kończy się pierwszy, czekają na następne. Staramy się, by co roku zapewnić inne atrakcje - mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz, prezes fundacji.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Uczestnicy codziennie zdobywają inne sprawności. Dziś odwiedzili Komendę Policji w Jarocinie, byli na Aquaparku. Wieczorem czekają ich podchody. Jutro jadą na wycieczkę do Biskupina i Rogowa.

W obozie uczestniczą podopieczni fundacji, ale również dzieci zdrowe, które pomagają i uczą się być wolontariuszami. Niektóre dzieci przyjeżdżają z rodzicami, inni podczas obozu starają się usamodzielniać. Obóz częściowo finansowany jest ze zbiórki, którą przeprowadzono w ramach Akcji Wesołych Ogrodników, częściowo przez sponsorów, firmy: Polwos i Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe MARZYŃSKI

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ewa
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Życzę wspaniałej zabawy :-)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A