ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Kradła na cmentarzu, nagrała ją kamera. Policja już wie, kim jest złodziejka

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    5.03.2016
Karol Górski
komentarzy 16 ocen 5 / 20%
A A A
 fot. Facebook

Złodziejka w biały dzień kradła kwiaty i znicze z grobów. W końcu nagrała ją kamera. Właścicielka okradzionego grobu zdobyła nagranie z monitoringu i opublikowała je w internecie. Policja zna już tożsamość kobiety. Teraz 54-latce grozi kara nawet do 8 lat więzienia.

- Ta sama osoba już któryś raz okrada grób mojej mamy. Pierwszy raz zdarzyło się to w listopadzie ubiegłego roku i teraz w lutym - mówiła portalowi mieszkanka Jarocina, która udostępniła nagranie. - Już wcześniej nam kradziono i podejrzewam, że była to ta sama osoba, tylko że nie było tych kamer - ubolewała. - Ukradła lampion, świeże tulipany, kwiaty doniczkowe. 3 godziny i znikały. Ale tak szczerze, to mnie nawet nie chodzi o to mienie, tylko o to, żeby taka osoba i inni amatorzy cudzego mienia, wiedziały, że ktoś je obserwuje i więcej tego nie robili.

I najprawdopodobniej złodziejka swoich wyczynów już nie powtórzy. "Podejrzewana o dokonanie przestępstwa kobieta, 54-letnia mieszkanka gminy Jarocin, została przesłuchana. Zebrany w sprawie materiał nie budził najmniejszych wątpliwości, że to właśnie ona dokonała kradzieży" - poinformowała policja. O losach kobiety zdecyduje sąd. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności.

Jak złodziejka wpadła w ręce policji? Czytaj we wtorek w "Gazecie Jarocińskiej".

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Powiązane

+ 1 głosów: 5 (20%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (16)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ mnk
ponad rok temu 16
Kwiaty znicze na cmentarzu ginęły zawsze .W zasadzie rytuałem był zwyczaj Nie wsadzaj pelargonii nim zapełnią się balkony .Nie słyszałem by na cmentarzu policja prowadziła kiedyś jakieś działania prewencyjne w celu zapobieganiu kradzieżom no ale może się mylę przynajmniej chciałbym .
~ Lb
ponad rok temu ocena: 100%  15
Ze względu na wiek i niska szkodliwość czynu dostanie mandat albo zawiasy i po temacie. Największą kara było by dla niej upublicznienie wizerunku i podanie danych osobowych do publicznej wiadomości. Juz więcej by nawet nie pomyślała o kradzieży.
~ :-)
ponad rok temu ocena: 100%  14
Zapomnij o takim postawieniu sprawy! Mój post został szybciutko usunięty przez Admina - za dużo szczegółów i ktoś mógł gnidę rozpoznać, prawda Panie ADMIN ? A pamiętajmy, że nadrzędnym celem jest chronić dobro złodzieja, bandyty itd. - ofiara może mieć przeyebane, bandzior nie !!!! Och! Jakie faux pas - nie wolno pisać złodziej, bandyta - chciałem powiedzieć osoba inaczej interpretująca przepisy prawa i zwyczajowe normy, jeszce raz bardzo przepraszam.
~ Temat zastępczy
ponad rok temu ocena: 32%  13
Ludzie!!! Przecież to "temat zastępczy"!!! Dlaczego nic się nie pisze o zamachu na Prezydenta!!??????
~ zawiadowcom trzeba dać żółte papiery
ponad rok temu ocena: 100%  12
Jarocin to takie dziwne miasto. Zginęły ciężkie tony złomu z wiaduktów i nadal nie ma informacji że "ktoś znalazł" ! Z pałacu Radolińskich zginął eksponat: popiersie Radolina, Kaźmierczak powiedział że "zginęło" przed przejęciem pałacu przez gminę, ale nikt nie zgłosił kradzieży i nikt nie podjął starań aby odnaleźć. swoją droga nikt nie wie, burmistrz Pawlicki i wicebur Kaźmierczak nie potrafią powiedzieć czy była ewidencja eksponatów pałacowych czyli inwentarz i kto za nie odpowiadał. Wszyscy widzieli fiilm kto kradnie na cmentarzu, ludzie rozpoznali kobietę, ale udają że jej nie znają, podobno policja wie ale nie powie?! Wczoraj albo przedwczoraj była na stronie informacja i filmik jak będzie wyglądał pałac Radoliński po przeniesieniu muzeum i też informacja zginęła albo została "schowana" przez Gazetę bo była dla burmisiów niewygodna. Podobne zdarzenia można wymieniać codziennie ,
~ bić kur.. i złodziei
ponad rok temu ocena: 71%  11
A teraz jeszcze nagrody (13-stki) dostali za te dziwne zaginięcia, to jest dopiero chore !!!
~ Maria
ponad rok temu ocena: 100%  10
Nareszcie ja już nie mam siły na złodzieja , stale straty . Nawet kwiaty wykopane z ziemi , Czas na monitoring .
~ mmmmmm
ponad rok temu ocena: 100%  9
Chyba nie tylko jedna osoba kradnie, skoro pani została złapana, a nadal giną ozdoby z grobów...
~ G.P.
ponad rok temu ocena: 81%  8
sukces sukcesem, ale czy 100 ton stali z wiaduktów już znaleźli ?
~ Sukces
ponad rok temu 7
Wiemy ale nie powiemy. Też sukces. 13-tka się należy za same sukcesy.
~ Kapitan Źbik
ponad rok temu ocena: 100%  6
Jeszcze nie ale jesteśmy na tropie ...
~ remi
ponad rok temu ocena: 14%  5
Przeciez jest u ciebie wiec po co pytasz.
~ jan
ponad rok temu ocena: 97%  4
Uważam że najlepsza karą byłoby pokazać ta panią i podać z imienia i nazwiska .
~ Bolek albo i Lech ?
ponad rok temu ocena: 58%  3
Może nie chciała ... Czasami tak juź jest cyt. klasyka źe "nie chcem a muszem"
~ ...!!!
ponad rok temu ocena: 71%  2
Za kratki z nią. Niech wie co czeka za kradzież na cmentarzach.
R E K L A M A