ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Koronawirus. Bezpłatna pomoc prawna zawieszona

› Koronawirus - Raport 5 miesięcy temu    15.03.2020
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Decyzją starosty Lidii Czechak zawieszone zostaje funkcjonowanie większości punktów nieodpłatnej pomocy prawnej. Szczegóły poniżej.

 

 

Starosta kierowała się komunikatem Ministerstwa Sprawiedliwości w sprawie przeciwdziałania zagrożeniom związanym z korona wirusem

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

„Informujemy o podjęciu działań przez starostę jarocińskiego mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa osobom korzystającym z nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu jarocińskiego” - napisano w komunikacie na stronie internetowej powiatu jarocińskiego.

 

 

 

[masz sprawę, chcesz umieścić ogłoszenie w Gazecie Jarocińskiej - czytaj o zmianach, które tego dotyczą - szczegóły TUTAJ]

 

 

I tak od 16 do 27 marca zawieszone zostaje funkcjonowanie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w: Jaraczewie (w siedzibie MGOPS), Kotlinie (w siedzibie Domu Kultury) oraz Żerkowie (w siedzibie Biblioteki Publiczne).

 

 

 

W Punkcie Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Jarocinie (w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jarocinie) porady będą udzielanie wyłącznie przez telefon pod nr tel. 62 7407 919 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (rejestracjanpp@powiat-jarocinski.pl), w godzinach pracy punktu:

 

• poniedziałek od 10.00 do 14.00

• wtorek - czwartek od 8.00 do 12.00 i od 12.30 do 16.30

• piątek od 8.00 do 16.00

 

 

[o WAŻNYCH zmianach w przyjęciach i funkcjonowaniu arocińskiego szpitala - czytaj TUTAJ]

 

 

UWAGA! Osoba korzystająca z pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość powinna wcześnie złożyć wniosek o udzieleni takiej pomocy za pośrednictwem e-mail na adres rejestracjanpp@powiat-jarocinski.pl zawierający oświadczenie, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej (art. 4 ust. 2 ustawy nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej).

 

 

O bieżącej sytuacji związanej z zagrożeniem koronawirusem, gdzie się udać z pdejrzanymi objawami, jakie zmiany już wprowadzona a jakie na nas czekają - wszystko to w kompleksowej informacji, którą na bieżąco dla Was aktualizujemy - szczgóły TUTAJ.  

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A