ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Kontakt z urzędnikami tylko w sprawie zgłoszenia zgonu i wydania dowodu osobistego

› Aktualności› Samorząd 9 dni temu    17.10.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A

Koronawirus nie odpuszcza. Rośnie liczba zachorowań w kraju  i powiecie jarocińskim.

 

Od dzisiaj (17 października) powiat jarociński jest w strefie czerwonej. Zobacz, co to oznacza?

R E K L A M ABolsius

 


Urzędy wprowadzają ograniczenia w kontaktach z petentami. Jak będzie funkcjonował  Urząd Miasta i Gminy w Jaraczewie? Burmistrz Dariusz Strugała wydał w tej sprawie komunikat.
 

Informuję, że w kontaktach z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewa, obowiązują do odwołania, przywrócone z dniem 28 lipca, czasowe ograniczenia w dostępie petentów do Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo. Sprawy naszych mieszkańców będą załatwiane tylko telefonicznie, pocztą tradycyjną lub drogą elektroniczną. Wszelką korespondencję kierowaną do urzędu można składać również do urny znajdującej się przez wejściem – pisze włodarz Jaraczewa

 

 

Osobisty kontakt z pracownikami możliwy będzie tylko w dwóch przypadkach:


- zgłoszenie zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego – przed przybyciem do USC należy ustalić telefonicznie spotkanie, do Urzędu wpuszczona zostanie tylko jedna osoba


- złożenie wniosku oraz wydanie dowodu osobistego – sprawy z zakresu przyjmowania wniosków oraz wydawania dowodów osobistych załatwiać można, po uprzednim telefonicznym ustaleniu wizyty, tylko w następujących terminach:


w każdy poniedziałek w godzinach 12.00 – 16.00
w każdy piątek w godzinach 06.00-12.00

DANE KONTAKTOWE (Sekretariat)
tel. 62 747 31 02, 62 747 41 02, 62 740 80 02
fax. 62 747 31 02
e-mail: ug@jaraczewo.eu

Numery kontaktowe i adresy mailowe do poszczególnych pracowników znajdują się pod adresem: https://jaraczewo.bip.net.pl.

Osoby, dopuszczone do wejścia do urzędu są zobowiązane do odkażenia rąk specjalnym środkiem, znajdującym się w dozowniku przed wejściem do urzędu oraz zasłonięcia nosa i ust.

 

Nadal będzie prowadzona ewidencja osób wchodzących do budynku UMiG Jaraczewo. Na wejściu trzeba będzie podać imię i nazwisko, dane do kontaktu oraz poddać się badaniu temperatury.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wszyscy równi
8 dni temu 4
Proponuję w sklepach też umawiać się telefonicznie i tylko jedna osoba będzie przychodzić odbierać towar. Paranoja. Nie idzie załatwić urzędników i maseczki i płynu dezynfekcyjnego, jakoś w marketach to działa i kasjerki nie choruja
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkanka
8 dni temu ocena: 100%  3
W Jaraczewie czerwoną strefę w gminie już dawno mają
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :-))))
9 dni temu 2
jestem za lockdownem branży urzędniczej (wiecie chociaż czytelnicy GJ co to lockdown ?)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ty
9 dni temu ocena: 100%  1
Lekarze ( rodzinni) się pozamykali, urzędnicy też. Szkoda, że nikt nie myśli o pozostałych- nauczycielach, sprzedawcach, fryzjerach, kosmetyczjach, mechanizmach itp., którzy muszą pracować, żeby mieć za co żyć. Ogromne podziękowania dla lekarzy, ratowników, pielęgniarek i wszystkich pozostałych pracujących w szpitalach, którzy mają bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji