ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

KONKURS GAZETY. Do wygrania kosiarka. Co trzeba zrobić?

2 miesiące temu    21.05.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 3 / 0%
A A A
 fot. Grafika: Błażej Ciesielski

Mamy dla Was kolejny konkurs związany z naszym kalendarzem. Do wygrania jest kosiarka STIHL RME 235 o wartości 499 zł od firmy Stimi!

Co zrobić, aby stać się posiadaczem kosiarki?

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Wystarczy dokończyć zdanie, które znajduje się na kuponie konkursowym - dostępny w aktualnym wydaniu Gazety - wpisać numer z kalendarza i swoje dane. UWAGA! Warunkiem odbioru nagrody jest pokazanie kalendarza z numerem, który został wpisany na kupon konkursowy.

 

Aby więcej osób miało szansę na wygraną, zmieniliśmy trochę zasady - teraz, by wziąć udział, nie jest niezbędny nasz kalendarz. Zamiast tego można wysłać sms-a.

 

Nie masz naszego kalendarza? Nic straconego! Nadal możesz wziąć udział w naszej zabawie. Wystarczy, że wyślesz sms pod numer 73601 (koszt 3zł + VAT, koszt sms dotyczy wiadomości zawierającej 160 znaków 7-bitowych lub 140 znaków 8-bitowych lub 70 znaków 16-bitowych), w treści wpisując „gj.kal.dokończenie zdania konkursowego: Mój trawnik jest najpiękniejszy na świecie...”, np. gj.kal.bo koszę go codziennie.

 

Spośród nadesłanych kuponów i sms-ów jury wybierze jedno, którego autor zwycięży.

Na kupony i sms-y czekamy do 26 maja 2020 roku. Kupony należy dostarczyć do siedziby Gazety Jarocińskiej przy ul. Kasprzaka 1a w Jarocinie. Tydzień później opublikujemy informację, kto zwyciężył.

Regulamin

19 numer Gazety Jarocińskiej dostępny ON-LINE - tutaj - e-wydanie KLIK

+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A