ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Konkurs dla młodych i dociekliwych uczniów szkół ponadgimnazjalnych

› Aktualności ponad rok temu    18.09.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

Czym interesują się młodzi ludzie, co ich przeraża, ciekawi i irytuje? O tym mogą sami opowiedzieć, pisząc reportaż. Na najlepszych autorów czekają nagrody.

 

Już po raz XIX organizowany jest Ogólnopolski Turniej Reportażu adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych - dociekliwych, zainteresowanych innymi ludźmi, odpowiedzialnych za słowo, twórczych, odważnych, nietuzinkowych. To okazja, by opowiedzieć o tym, co przeraża, ciekawi i irytuje.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Czekają wspaniałe nagrody! Zwycięskie prace opublikowane zostaną w ogólnopolskiej gazecie oraz w internecie. Młodzi reportażyści wraz z opiekunami spędzą dwa dni we Wrocławiu. Finaliści wezmą udział w warsztatach dziennikarskich i spotkaniach autorskich.

 

Termin nadsyłania prac to 30 listopada. Organizatorem turnieju jest Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu.

 

Szersze informacje - na stronie www.TurniejReportazu.pl oraz na facebooku.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
ponad rok temu 2
Jarocin na tle rozwoju społecznego i gospodarczego na przestrzeni 30 lat . Perspektywy rozwoju i ciekawej pracy zawodowej w powiecie dla kończących szkoły zawodowe i specjalistyczne . Warunki mieszkaniowe i socjalne w powiecie dla młodych . :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Asia
ponad rok temu 1
Ponadgimnazjalnych? Przecież gimnazja zlikwidowano :):):)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji