ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Koniec sezonu piłkarskiego w ligach wojewódzkich!

› Sport i rekreacja 4 miesiące temu    7.05.2020
Dawid Borucki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dawid Borucki/Archiwum

W czwartek, 7 maja zapadła ostateczna decyzja dotycząca zakończenia sezonu piłkarskiego 2019/2020 w ligach prowadzonych przez wojewódzkie związki - od IV ligi w dół.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Decyzja ta została podjęta przez prezesów wojewódzkich związków piłkarskich przy udziale Polskiego Związku Piłki Nożnej. Uznano, że sposób, w który funkcjonują rozgrywki IV ligi i niżej, uniemożliwia wprowadzenie ścisłych rygorów sanitarnych oraz obciążenie klubów kosztami, które wynikałyby z tych działań. Decyzja o zakończeniu sezonu uwzględniać będzie awanse do wyższych klas rozgrywkowych, ale nie będzie spadków.

Dokończone zostaną rozgrywki wojewódzkich Pucharów Polski. Wciąż nie ma decyzji, co do rozgrywek III ligi. Zapadnie ona najprawdopodobniej 12 maja.

 

 

Szczegóły dotyczącę awansów do wyższych klas w Wielkopolsce zostały opublikowane na stronie WZPN <LINK TUTAJ>.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pja
4 miesiące temu ocena: 100%  1
I niech tak zostanie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji