ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Kończy się kadencja, szkoła potrzebuje dyrektora

ponad rok temu    30.05.2019
Anna Konieczna
komentarzy 4 ocen 3 / 100%
A A A

Starostwo Powiatowe w Jarocinie ogłosiło konkurs na dyrektora jednej ze szkół ponadgimnazjalnych, która podlega powiatowi. W ogłoszeniu zostały określone warunki, jakie muszą spełnić kandydaci oraz termin składania ofert.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Cztery szkoły ponadgimnazjalne oraz szkoła specjalna są placówkami powiatowymi. Co pięć lat - tyle trwa kadencja - w drodze konkursu wybierani są ich szefowie.

 

 

Tak jest i teraz. Kadencja kończy się dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnzjalnych nr 1 w Jarocinie Markowi Sobczakowi. Dlatego starostwo powiatowe ogłosiło konkurs i czeka na zgłoszenia kandydatów.

 

 

[czy grozi nam powodź, sytuacja jest monitorowana na bieżąco - szczegóły TUTAJ]

 

 

Muszą oni mieć odpowiednie wykształcenie - również menadżerskie. Udokumentować swój dorobek zawodowy i ocenę pracy. A także złożyć zaświadczenia, między innymi o niekaralności i o dobrym stanie zdrowia.

 

 

Zainteresowani kierowaniem Zespołem Szkół Ponadgimnzjalnych nr 1 w Jarocinie mogą składać swoje oferty do piątku - 7 czerwca w jarocińskim starostwie.

 

 

[rodzina z ulicy Żerkowskiej w Jarocinie straciła w pożarze gach nad głową - zobacz, jak możesz jej pomóc]

 

 

Kończący kadencję obecny szef „jedynki” - Marek Sobczak deklaruje, że będzie startował w konkursie.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ do Aqq
ponad rok temu ocena: 100%  4
Popytałem uczniów i twierdzą coś innego!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ das
ponad rok temu 3
Powinny być 2 kadencje i dziękuję! A nie traktowanie funkcji dyrektora jako stanowiska dozywotniego - podobnie jak funkcji burmistrza wójta itp.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aqq
ponad rok temu ocena: 38%  2
Niee, proszę... Niech on już sobie odpuści i idzie na emeryturę. Za jego kierownictwa ta szkoła stała się najgorsza w mieście. jak ktoś nie wierzy to niech popyta uczniów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gizmo
ponad rok temu ocena: 100%  1
Dyrektorem wszystkich szkół w gminie i powiecie powinien być Robert Kaźmierczak - on zna się najlepiej (oczywiście w wielu innych dziedzinach też jest omnibusem)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A