ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Koncert w parku: od kolęd aż po grzańca [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Samorząd 5 miesięcy temu    12.01.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Wczorajszy koncert w jaraczewskim parku Wczorajszy koncert w jaraczewskim parku  fot. Urząd Miasta i Gminy Jaraczewo

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Świąteczna atmosfera panowała wczoraj w jaraczewskim parku, gdzie odbył się koncert "Leć kolędo". Była też okazja aby wesprzeć 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej  Pomocy.  

 

 


Na scenie zaprezentowały się: dzieci z kółek muzycznych działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jariaczewie, Grupa Muzyczna "Złota Jesień", Grupa Muzyczna "Noskowiacy, schola z parafii w Jaraczewie "Bogu-miła".


Dla dzieci atrakcją był św. Mikołaj, który przyjechał już tradycyjnie białą limuzyną.  Było też coś dla tych, którzy zmarzli lub zgłodnieli. KSS "SNAJPER" w Jaraczewie przygotował zupę węgierską oraz grzańca. Wieczór zakończył pokaz sztucznych ogni.


Imprezę przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Jaraczewie.

 

 

Czytaj również: 28. FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. ZOBACZ PROGRAM na naszym terenie

 

 

Dzisiaj (12 stycznia) w gminie Jaraczewo kolejna impreza. Koncert kolęd odbędzie się w Noskowie. W świetlicy wiejskiej wystąpi siedem grup. Zaprezentują się zespół „Aktywni” z Rozdrażewa,  zespół śpiewaczy „Jawor” z Pogorzeli, „Zawsze Młodzi” z Jarocina, Familia z Kuklinowa, „Chrzanianki” z Chrzana, „Noskowiacy” z Noskowa i „Złota Jesień” z Jaraczewa.

Imprezę organizują Sołtys i Rada Sołecka z Noskowa oraz Gminny Ośrodek Kultury w Jaraczewie.
Koncert rozpocznie się o godz. 14.00.  

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 
 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A