ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Kolejny przypadek zakażenia u dziecka w powiecie

› Koronawirus - Raport 25 dni temu    14.07.2020
Karina Muszalska
komentarzy 2 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Redakcja

Pandemia koronawirusa nie ustępuje. Raport Ministerstwa Zdrowia przekazało dane o kolejnym przypadku zakażenia SARS-CoV-2 w Jarocinie.


 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 267 potwierdzonych zakażeniach SARS-CoV-2 w kraju. Resort przekazał również, że z powodu koronawirusa zmarło 12 osób. Liczba zdiagnozowanych przypadków w naszym kraju wzrosła tym samym do 38.457, a zgonów do 1.588. Wyzdowiało 27.756 osób. Wszystkie aktualne widomości dostępne sa TUTAJ.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Nieciekawie wygląda sytuacja w Wielkopolsce. Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem u 56 osób. Najwięcej chorych pojawiło się w powiecie ostrzeszowskim. Zmarła też jedna osoba z regionu. To 70-letnia mieszkanka powiatu kępińskiego. W województwie wielkopolskim do tej pory odnotowano 3.302 przypadki zakażeń koronawirusem, w tym 186 osób zmarło, a 2.306 wyzdrowiało.

 


Niestety w raporcie ministerstwa pojawił się znów powiat jarociński. Testy potwierdziły zakażenie u dziecka z powiatu jarocińskiego. Przebywa ono w izolacji domowej. To 33 osoba chora od początku pandemii, w tym czwarty przypadek COVID-19 u dziecka. 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ryta
23 dni temu 3
Po co te kłamstwa,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ddd
24 dni temu ocena: 100%  2
Ale gazeta szybko się obudziła praktycznie na żadnej dużej stronie z informacjami nie pisze o tym a gj dopiero teraz a gdzie gazeta była wcześniej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PiS
24 dni temu ocena: 76%  1
Kto tutaj kłamie? Morawiecki mówił przed wyborami, że cowid jest w odwrocie. Kłamie gj czy morawiecki?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A