ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Kolejny Babi Targ już za 2 tygodnie

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    27.08.2018
Joanna Pera
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Sierpniowy Babi TargSierpniowy Babi Targ fot. Lidia Sokowicz

Poszukujesz oryginalnych, niepowtarzalnych i niekoniecznie drogich ubrań, albo masz takie w swojej szafie i wiesz, że już nie będziesz ich nosić - to wydarzenie jest idealne dla Ciebie! Zwłaszcza że wszystko co vintage jest przecież w modzie!

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Ponieważ pomysł okazał się trafionym w dziesiątkę, a sierpniowy babi targ cieszył się sporym zainteresowaniem wśród mieszkanek Jarocina, które już wtedy wyraziły nadzieję, na to aby kolejne edycje wydarzenia były organizowane w przyszłości - II GOŁĘBI BABI TARG odbędzie się w sobotę 8 września. 

 

Poprzednim razem na straganach poza ciuchami można było zakupić również buty, biżuterię, torebki, apaszki, szaliki i wszelkiego rodzaju akcesoria oraz dodatki. Ponadto pojawiło się również stoisko na którym sprzedawano ubranka dla dzieci. Był też punkt, w którym można było nabyć albo zamówić kosmetyki. 

 

Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w sobotę 8 września w godz. 12.00 - 16.00. II Gołębi Babi Targ zorganizowany zostanie również na Tarasie Kawiarni Filmowej i parkingu PKO. Wstęp wolny.

 

Zgłoszenia wystawców przyjmowane są do 3.09.2018r. do godz. 12.00 pod nr telefonu 62 747 11 19, w godz. 8.00-18.00

 

Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z REGULEMINEM BABIEGO TARGU, który dostępny jest [TUTAJ]. 

 

Czytaj również: Sprzedawały ciuchy, dodatki i biżuterię. Oddały po złotówce. Uzbierało się prawie 400 zł [VIDEO]

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A