ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Kolejne ulice wyłączone z ruchu

› Rewitalizacja Jarocina 3 miesiące temu    16.10.2020
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. UM Jarocin

Od poniedziałku (19 października) zamknięte dla ruchu zostaną ul. Śródmiejska i Targowa w Jarocinie. Następnego dnia wyłączona będzie ul. Barwickiego. Do końca listopada przedłużono zajęcie pasa drogowego na ul. Małej.

 

 


Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie realizuje w centrum miasta prace modernizacyjne związane z projektem „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w centrum Jarocina”. Wykonawcy robót zmuszeni są zamykać na niektórych ulicach ruch.

 

[O wymianie starych rur gazowych czytaj tutaj]


Od poniedziałku ma rozpocząć się budowa sieci kanalizacji sanitarnej na ul. Śródmiejskiej, co spowoduje utrudnienia dla kierowców. Dojechać będzie nią można od ronda tylko do ul. Hallera, a potem trzeba skręcić w lewo. Zajęcie pasa drogowego potrwa przez trzy tygodnie (do 9 listopada).

Tego samego dnia zacznie się układanie kanalizacji sanitarnej na ul. Targowej. Zakończenie prac przewidziano na 30 listopada.

 

 

 

We wtorek na ul. Barwickiego rozpocznie się wykonywanie przyłączy sieci wodociągowej. Roboty zaplanowano na niecałe dwa tygodnie (do 2 listopada). W tym okresie zmieniona zostanie organizacja ruchu na ul. Małej - samochody będą poruszać się w obu kierunkach, wprowadzony będzie zakaz zatrzymywania się i postoju. Na ul. Małej układanie kanalizacji deszczowej zostało przedłużone do 30 listopada.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie przeprasza za utrudnienia!

Tekst partnera: Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Jarocinie
 
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.