ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Kolarz z Jarocina zapozował do kalendarza

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    22.03.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Maciej PaterskiMaciej Paterski fot. Organizator

Pierwsza rowerowa klubo-kawiarnia. Sprzedaż kalendarza z Maciejem Paterskim.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Fundacji Pro Bike & Dance to grupą pasjonatów rowerowych, która rowery „ma we krwi”. Za cel obrali sobie spieranie i promocję turystyki rowerowej, która jest formą aktywnego spędzania wolnego czasu. To także środek przemieszczania się dla osób w każdym wieku, bo rower jest wyrazem stylu życia.

 

KORONAWIRUS. NA ŻYWO. Sytuacja na naszym terenie i w kraju.

 

Członkowie fundacji wpadli na pomysł utworzenia pierwszej klubo-kawiarni. Poznań Vintage Bike Cafe, bo tak będzie się nazywać wspomniana klubi-kawiarnia ma być miejscem skupiającym turystów rowerowych, rowerzystów miejskich, kolarzy, kolekcjonerów rowerów zabytkowych i miłośników rowerowej kultury retro. Będą się tam odbywały spotkania z podróżnikami rowerowymi, zawodowymi kolarzami, znawcami polskiego kolarstwa, osobami odpowiedzialnymi za tworzenie szlaków rowerowych.

 

 

Ta innowacyjna rowerowa klubo-kawiarnia będzie funkcjonowała na zasadzie przedsiębiorstwa społecznego. Zysk z jej działalności zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji Pro Bike & Dance – organizacje rajdów rowerowych i rowerowych imprez retro.

 

Niedziela bez mszy św.? Biskupi udzielili dyspensy z powodu epidemii. Odwołane nabożeństwa i rekolekcje.

 

Na powstanie Poznań Vintage Bike Cafe potrzebne były oczywiście pieniądze. Członkowie organizacji wpadli na pomysł wydania specjalnego kalendarza rowerowego 2020. W sesjach zdjęciowych wystąpił mieszkaniec Jarocina – Maciej Paterski, który jest wychowankiem klubu UKS Trójka Jarocin.

 

 

 

Kalendarz rowerowy 2020 ma format A3 i przedstawia 15 rowerów z Niemiec, Anglii, Francji, ZSRR i Polski takich kultowych marek jak: niemiecki Hercules z 1896 r. oraz Wanderery z l. 30-tych, angielski Raleigh z 1924 r., dwa rowery z poznańskich fabryk z lat 30-tych: Stanisława Wawrzyniaka i Adama Jandy, ”Łuczniki” z lat 1937-38 z Radomskiej Fabryki Broni – największego ówczesnego producenta rowerów w Polsce, polską kolarzówkę Jaguar z 1969 r., radziecką ХВЗ z 1985 r. oraz polskie rowerki dziecięce Karat i Miki z l. 60-tych.

 

Uwaga oszuści! Najpierw proponują dezynfekcję mieszkań, a potem okradają.

 

Rowery prezentują również inni znani kolarze i kolarski: Paweł Cieślik z Voster ATS Team, Monika Brzeźna z MAT ATOM Deweloper Wrocław, Kamila Wójcikiewicz, Bartłomiej Oleszczuk i Natalia Misiaczyk z RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS, Natalia Szymczak z UKS TFP Mróz Jedynka Kórnik, a w sesji w rowerkami dziecięcymi Emma i Luka – córka i syn Joanny Wąsiel i Maksymiliana Bieniasza.

 

 

Cena kalendarza to 55,00 zł + 20,00 zł przesyłka. Można go zamówić pod adresem e-mail: iwona.cerba@rower-power.pl. Zakup kalendarza to cegiełka na powstanie Poznań Vintage Bike Café.

 

 

Na osoby, które kupią kalendarz czekają dodatkowe bonusy: skarpety kolarskie, krem na wycieczki rowerowe chroniący przed wiatrem i niską temperaturą od Dr Irena Eris, oprawiona w ramki reklama 18 x 24,5 cm rowerów marki „Łucznik” produkowanych przez Fabrykę Broni w Radomiu.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.