ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AEnergia Jarocin A1
R E K L A M ADeka B1 06 2020
R E K L A M A

Kinowy Kiermasz Świąteczny po raz drugi. Będzie św. Mikołaj i Teatr Ognia

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    24.11.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. Archiwum/Lidia Sokowicz

Do świąt Bożego Narodzenia jeszcze trochę czasu, ale warto powoli zacząć myśleć o prezentach. Można je będzie znaleźć na II Kiermaszu Świętecznym organizowanym przez Stowarzyszenie Jarocin XXI, Kawiarnię Filmową i bankiem PKO BP. Impreza odbędzie się w niedzielę 8 grudnia.

 

R E K L A M Awspieram jarocinskie SRT1

 

 

 

W godz. 12.00-17.00 na parkingu przed kinem można będzie kupić m.in.obrazy, sztukę użytkową, bibeloty, świąteczne ozdoby i stroiki, świeczniki, ceramikę użytkową i naturalne kosmetyki, biżuterię, las w słoiku, książki wydawnictwa Dwie Siostry i regionalia, herbatę i kawę, miody i bakalie, dziczyznę i sery. Nie zabraknie też gorącej czekolady, grzańca, jabłek z cynamonem i innych zimowych specjałów.

 

Od godz. 15.00 zaplanowano godzinne spotkanie ze Świętym Mikołajem i tańczącymi elfami oraz świąteczno-filmowy quiz rodzinny. Na zakończenie kiermaszu, o godz. 17.00 odbędzie się pokaz w wykonaniu Teatru Ognia „Anthony Street”. Podczas całej imprezy prowadzona będzie zbiórka na walczącą z chłoniakiem osiemnastoletnią Marlenę Wojcieszak.

 

Impreza w całości finansowana ze środków własnych stowarzyszenia oraz przy wsparciu dobrych ludzi i instytucji.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A