ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMoto tech A1_09_2020

Kilka kroków do znalezienia idealnej pracy. Przekonaj się, że to proste!

› Praca 8 miesięcy temu    30.12.2019
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Dobrze płatna, dająca zadowolenie i poczucie spełnienia praca to marzenie wielu. Niestety, często do osiągnięcia takiego celu potrzeba bardzo długiej drogi. Poniżej parę inspirujących podpowiedzi, które przybliżą cię do sukcesu. Sprawdź, co jeszcze możesz zrobić. Czy wiesz, że na rynku pracy mieliśmy prawdziwą rewolucję? Dowiedz się, w jaki sposób może to wpłynąć na twoją karierę.

Zmień swoje podejście

Dłuższe poszukiwanie nie przynosi większych efektów? A może czas nieco odpuścić i zmienić swoją perspektywę? Zamiast myśleć „muszę”, podejdź do tego inaczej i pomyśl „chcę”. A jeżeli pojawi się taka potrzeba, zrób sobie małą, kilkudniową przerwę. Pokonaj stres i zacznij jeszcze raz.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Realizuj siebie i dziel się wiedzą

Każdy z nas chciałby robić w pracy to, co lubi. Jednym z pierwszych kroków do osiągnięcia tego celu jest po prostu dzielenie się wiedzą. Załóż profil w social mediach, tam wrzucaj zdjęcia i opisy swoich prac oraz projektów.

Nie zaszkodzi także branie udziału w różnych realizacjach w ramach pracy społecznej lub w wolontariacie. A może znajdziesz fundacje, które skorzystają z twojej pracy, a ty dodatkowo zyskasz satysfakcję i reklamę swoich umiejętności.

Przygotuj dobre CV i referencje

Tutaj bardzo ważna jest wartość wizualna takiego dokumentu, dlatego warto zatroszczyć się o odpowiednie rozmieszczenie najważniejszych informacji. Skorzystaj z różnych, darmowych kreatorów takich szablonów. Dużą wygodę dają te, które automatycznie zasysają dane i umieszczają je w odpowiednich polach. Oprócz tego znaczenie ma jakość i format twojego zdjęcia. Pamiętaj, aby być zawsze na bieżąco z trendami dotyczącymi tego aspektu.

Oprócz tego zatroszcz się o pozytywne referencje. Wypytaj o nie swoich znajomych, poprzednich pracodawców i inne osoby, które korzystały z twoich usług.

Talentuno – przestań nerwowo przeglądać oferty

To zupełnie nowe podejście do rekrutacji i wyszukiwania pracowników. Całość opiera się na specjalnej platformie Talentuno, w której łącznikami między poszukującymi pracy i pracodawcami są MatchMakerzy.

Każdy może zostać takim specjalistą, wystarczy zarejestrować się na platformie, jest to zupełnie bezpłatne. Poza tym bardzo bezpieczne, ponieważ MatchMaker zachowuje swoją anonimowość. Jego tożsamości nie znają ani kandydaci, ani poszukujący pracy. Aktualnie społeczność MatchMakerów to już ponad 7500 osób. Istotną kwestią są tu ponadto prowizje, które przyznaje się m.in. za polecenie pracownika, albo dodanie do bazy kandydata, który spełnia określone wymagania.

Jeżeli poszukujesz ciekawej pracy, może właśnie rola MatchMakera jest odpowiedzią na twoje potrzeby? Oprócz tego możesz po prostu zostawić swoje CV w bazie. Będzie to zdecydowanie mniej stresujące niż nerwowe i nieprzynoszące sukcesu przeglądnie ofert.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!