ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AEnergia Jarocin A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Kiermasz z Mikołajem i wspólnym kolędowaniem. Znamy program

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    29.11.2019
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

Do świąt Bożego Narodzenia zostało miesiąc czasu, ale warto pomyśleć o ozdobach na choinkę. Można je będzie znaleźć na Kiermaszu Świątecznym organizowanym przez Niepubliczna Szkołę Podstawową w Lubini Małej. Impreza odbędzie się w piątek 6 grudnia.

 

R E K L A M Awspieram jarocinskie SRT1

 

W godz. 15.00-17.00 budynku szkoły można będzie kupić przeróżne ozdoby choinkowe wykonane przez uczniów i dzieci z przedszkola. To nie wszystko, bowiem organizatorzy przygotowali również spotkanie z Mikołajem i występy dzieci.

 

 

Przewidziano również wspólne kolędowanie, co zapewne ucieszy wszystkich uczestników kiermaszu. Oczywiście nie zabraknie słodkości i kawy, które będzie można nabyć w specjalnej kawiarence.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A