ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AEnergia Jarocin A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Kiedy przywrócą wodę w śródmieściu?

miesiąc temu    3.06.2020
Anna Konieczna
komentarzy 2 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Zdjęcie poglądowe

W związku z prowadzona w śródmieściu Jarocina wymiana sieci podziemnych 16 ulic w centrum miasta zostało czasowo pozbawionych wody. Jak długo to potrwa?

 

R E K L A M Awspieram jarocinskie SRT1

 

Wyłączeniem zostały objęte ulice:

 

[sądy wracają do pracy - jak to wygląda w Jarocinie - szczegóły TUTAJ]

 

 

Barwickiego, Gołębia, Kilińskiego, Krótka, Łąkowa, Mała, Mickiewicza, Al. Niepodległości (od skrzyżowania z ul. Poznańska do skrzyżowania z ul. Kilińskiego), Rynek, Średnia, Śródmiejska (od Rynku do skrzyżowania z ul. Wodną), Św. Ducha (od Rynku do skrzyżowania z ul. Poznańską), Targowa, Wąska, Wrocławska (od Rynku do skrzyżowania z ul. Paderewskiego), Wyszyńskiego.

 

 

 

Nowy - 22. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i ciekawych materiałów oraz wywiadów. 

 

Przewidywane przywrócenie dostaw wody nastąpi około godziny 13.00. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za utrudnienia.

 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ccc
29 dni temu 2
Tak, poprzednik ma rację. Sami zgotowaliście ten los.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ha, ale wy macie "przerąbane" :-) na własne życzenie
miesiąc temu ocena: 67%  1
ciągle jakieś rycie, braki wody, nie niezbędne łącznikowanie, przebudowy, w tym samym czasie w innych porządnie rządzonych miastach jest stabilna praca i spokojne życie , rozwój zawodowy i kulturalny wszystkich ludzi , to wszystko dzięki wyborcom, czyli sami sobie zgotowaliście ten los . ps. pamiętajcie że urzędnik to jest wasz pracownik (ma pracę z waszych podatków), a nie wasz pan , rozumiecie ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A