ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Kandydaci PiS chcą dokończyć S11, której nie mają w programie

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    29.09.2015
Bartek Nawrocki
komentarzy 110 ocen 24 / 38%
A A A
Kandydaci PiS na posłów z naszego terenu - starosta Bartosz Walczak i radna Lidia CzechakKandydaci PiS na posłów z naszego terenu - starosta Bartosz Walczak i radna Lidia Czechak fot. Bartek Nawrocki

Podczas niedawnej konferencji Prawa i Sprawiedliwości w Jarocinie dziennikarze pytali kandydatów tej partii do sejmu - z jakimi celami wybierają się na Wiejską. Na pierwszy rzut poszła infrastruktura. - Strategiczne przede wszystkim są drogi krajowe, mam na myśli 11, 12 ale też 15, bo bez inwestycji w drogi, nie ma regionów, które się prężnie rozwijają - tłumaczył starosta Bartosz Walczak.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Podobnie wypowiadała się radna miejska Lidia Czechak. - Uważam, że droga S11 jest ważniejsza niż drugi odcinek obwodnicy Jarocina. Pozyskiwanie nowych miejsc pracy, inwestorów, rozwijanie małej i średniej działalności gospodarczej, to uważam, że dopiero jak wybudujemy drogę S11. Koniecznie musi być zrobiona - podkreślała kandydatka PiS.

Tymczasem, jak zauważył dziennikarz jarocinska.pl (ZOBACZ WIDEO) - w aktualnym programie PiS-u - nie ma ani słowa o ekspresówce S11. Nie mówi się też o pozostałych drogach krajowych przebiegających przez nasz teren, mimo skonkretyzowania wielu zadań. - Na chwilę obecną, ale jeżeli ktoś zostanie z naszego okręgu posłem, ta droga będzie priorytetowa - ratowała sytuację Lidia Czechak. Prowadzący spotkanie poseł Jan Dziedziczak przypomniał od razu, że w aktualnym sejmie działa zespół wspierania drogi S11. W tym roku grono to spotykało się dwukrotnie. Ostatni raz na początku września, gdzie omawiano „Problem braku drogi S11 na podstawowej i rezerwowej liście w Programie Budowy Dróg Krajowych na lata 2015 - 2023.”

- Tam prym wiedzie PiS i naprawdę droga S11 przedstawiana jest jako kręgosłup Wielkopolski i będziemy chcieli ten projekt w końcu zakończyć – zapewniał Jan Dziedziczak. Czemu więc tak ważnej, również dla naszego powiatu ekspresówki nie ma w programie partii? - Nie wiem dlaczego się nie znalazła. W czynach jest zupełnie inaczej - przekonywał poseł. - PO rządziło przez ostatnie 8 lat, w tym okresie mieliśmy najwięcej pieniędzy z Unii Europejskiej na infrastrukturę, tych pieniędzy w przyszłości już nie będzie. One się kończą. Przychodzi tak naprawdę bilans tego, jak te pieniądze były wykorzystane przez PO-PSL. Były tak wykorzystane, że S11 nie ma.

Co o tym sądzicie? Czy w tych wyborach to nie obwodnica, a S11 może być karta przetargową?

Fragment aktualnego programu PiS 2014 - Dział: Gospodarka i rozwój, Infrastruktura. (str. 86 do 87)

Nasz plan przewiduje działania w czterech kierunkach. Pierwszy to zbudowanie szybkich połączeń drogowych (autostrady i drogi ekspresowe) między stolicą a innymi głównymi ośrodkami administracyjnymi i gospodarczymi kraju: Wrocławiem, Szczecinem, Gdańskiem i Lublinem. (…) Doprowadzimy do wybudowania brakujących odcinków autostrad, zwłaszcza A-2 i A-4 do granicy

wschodniej oraz A-1 na południe od Łodzi. Droga ekspresowa S-3 zostanie doprowadzona do granicy z Republiką Czeską, S-5 połączy Wrocław, Poznań i Trójmiasto, S-7 – Kraków, Kielce, Warszawę i Gdańsk, S-8 – Białystok, Warszawę, Łódź i Wrocław. Droga S-17 połączy centrum kraju z Ukrainą, a S-19 stanowić będzie główną oś transportową wschodnich województw.

Źródło: pis.org.pl         

  

+ 9 głosów: 24 (38%) 15 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (110)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ojarocinie.pl
  ponad rok temu ocena: 71%  110
  a tymczasem w radach nadzorczych spółek miejskich: http://ojarocinie.pl/?p=1611
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Stawna
  ponad rok temu ocena: 75%  109
  A co na zdjęciu robi Kelner z Witaszyc?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Numer 17 Lista Nr 1
  ponad rok temu ocena: 20%  108
  http://iv.pl/images/91304937778095140132.jpg patrz to!
  ~ Alek
  ponad rok temu ocena: 78%  107
  Ciekawe skąd Ziemia Jarocińska ma pieniądze na występy piosenkarki na spotkaniu wyborczym z Walczakiem. Kampania może być tylko finansowana za pośrednictwem komitetów wyborczych .Czy więc koszy związane ze spotkaniem wyborczym z Walczakiem i tym samym na koncert Gepert idą z Komitetu Wyborczego czy z Ziemi Jarocińskiej ? Jeżeli z ZJ to chyba jest to naruszenie prawa ? Poza tym bilbordy promujące m.in. Walczaka, które dziwnym trafem w czasie kampanii wyborczej zawisły w całym Jarocinie i nie są finansowane z komitetu wyborczego PIS nie stanowią także nadużycia prawa?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Maciarewicza tu potrzeba
  ponad rok temu ocena: 78%  106
  Komisarz Wyborczy w Kaliszu jeszcze o tym nie wie? Prezes Jarosław jeszcze o tym nie wie? Dzwonimy? http://kalisz.pkw.gov.pl/kontakt-23813/komisarz-wyborczy-w-kaliszu.html
  ~ komentator
  ponad rok temu ocena: 80%  105
  Od razu poznać zawodowego łgarza wśród amatorów :))))
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ojarocinie.pl
  ponad rok temu ocena: 65%  104
  warto poczytać: http://ojarocinie.pl/?p=1606
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ bbbbbb
  ponad rok temu ocena: 66%  103
  zal mi Pani Lidki , startować z listy swojej partii z człowiekiem , ktory na wyborach Prezydenckich machał flaga Jarocina u kukiza twierdząc , ze jest antysystemowy ... Widac , ze Jarocinski PIS ustawia sie z Adasiem wystawiając ludzi od niego , zamiast na maxa promować osobę , ktora od zawsze wierna była idea jakie wyznaje PIS. Nigdy nie byłam za PiSem i generalnie głosu na nich nie oddam , ale trzymam kciuki za Panią Lidke , zeby uzyskała lepszy wynik niz ten cały walczak !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Alek
  ponad rok temu ocena: 83%  102
  Niestety Pawlicki układa się z PIS. Podobno za miejsce na liście wyborczej dla Walczaka musiał przyjąć do pracy nowego sekretarza gminy, który podobno jest w PIS. I tak to wygląda w tej rzekomo "świętej" partii. Same układanki, same coś za coś, zresztą jak w każdej partii i w Ziemi Jarocińskiej. Pani Lidko nie powinna się Pani godzić na zasiadanie obok Walczaka. W porównaniu do Pani jakie on ma zasługi dla PIS-u? Jarociński PIS za takiego kandydata powinie się wstydzić, a PIS jeszcze gra na niego , a nie na Panią Czechak. Wstyd PIS!
  ~ nic dodać
  ponad rok temu ocena: 73%  101
  Cała prawda o Walczaku!
  ~ aaa
  ponad rok temu ocena: 50%  100
  Cuda na kiju , DOŚĆ
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ olek
  ponad rok temu ocena: 55%  99
  Czas na zmiany!!! Lista Nr 7 , Kukiz'15. Nasi ludzie, z Kalisza, Jarocina, Leszna, Gostynia .... nie spadochroniarze z warszawki z workiem kolejnych obietnic, których nigdy nie spełnią !!! Przemyślcie Nie dajcie sobie wmówić, że nie damy rady nic zmienić! Zobaczcie prawdziwy ranking w naszym okręgu!! http://www.parlamentarny.pl/sejm-2015/okw-36-kalisz,36/
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mike
  ponad rok temu ocena: 73%  98
  Po jedno zło
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mikke
  ponad rok temu ocena: 47%  97
  PiS PO jedno zło !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ojarocinie.pl
  ponad rok temu ocena: 52%  96
  powspominajmy: http://ojarocinie.pl/?p=1601
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ m
  ponad rok temu ocena: 91%  95
  zlikwidowanie, ukrócenie, w połączeniu z dziećmi, ubogimi, niepełnosprawnymi, emerytami, chorymi, bezpieczeństwemnieodmiennie wskazują na powtarzanie przez durni przysłanego im z centrali wyborczej kitu. 10. Z kandydatem jest jak z lekarzem – pierwsza rzecz nie szkodzić. Robienie dobra jest na tylnym siedzeniu. Rozważ pozytywnie kandydata obiecującego robić niewiele ale z sensem. Jest szansa że będzie lepszy niż aktywista, który za fiasko swoich projektów i tak przyśle ci słony rachunek.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ m
  ponad rok temu ocena: 100%  94
  6.Cuda i ideały są domeną religii. W codzienności są jedynie kompromisy między grupami interesów. Odrzuć kandydata który tego jeszcze nie pojął. Skreśl też kandydata który chce ulepszać ale nie potrafi wskazać co poprzednicy zrobili źle a co dobrze. 7.Skreśl kandydatów przy najmniejszym nawet podejrzeniu koligacji rodzinnych, rodzinno-towarzyskich czy powiązań rodzinno-biznesowych. Klany rodzą korupcję i konflikt interesów. Dwa nazwiska z tej samej sitwy na listach wyborczych to o dwa za dużo. 8.Jeśli kandydat do ciebie nie dotarł ze swoim programem, w tej czy innej formie, przyjmij że cię olewa. Jeżeli widzisz jedynie jego uśmiechniętą gębę na słupie bądź pewien że śmieje się z frajerów takich jak ty. Zrewanżuj się pajacowi preferując tych którzy wykazali trud aby dotrzeć. 9.Odrzuć kandydatów posługujących się ideologiczno-obyczajową mową trawą. Na poziomie gminnym nie ma żadnej prawicy czy lewicy, są tylko ludzie rozsądni i durnie. Emocjonalne zbitki typu pomoc, wzmocnienie, zlik
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ m
  ponad rok temu ocena: 100%  93
  10 przykazań wyborczych cynika 1. Odrzuć ludzi ubiegających się ponownie. Doświadczenie liczy się u pilota i chirurga, nie u publicznie wybieranego oficjała. Nic tak nie rozleniwia i nie wzmaga arogancji jak powtórny wybór. 2.Skreśl ludzi których uposażenie z razie wyboru znacząco wzrośnie. Tym chodzi o szmal, nie o ciebie czy gminę. 3.Skreśl ludzi którzy nie potrafią logicznie uzasadnić dlaczego kandydują. Nieodmiennie wskazuje to na oportunistów z niskim IQ. Nic ci po nich. 4.Wyklucz kandydatów bez aktywnie wykonywanego zawodu. Publiczna funkcja to zaszczyt i odpowiedzialność, nie substytut zawodu, nie metoda na bezrobocie i nie przechowalnia na kryzys. Od zera oczekuj tylko zero. 5.Bądź podejrzliwy gdy kandydat rozwija wielkie plany nie podając źródeł ich finansowania. Jeśli nie wiesz kto jest ostatnim naiwnym który w nie uwierzy szansa jest ze jesteś nim ty. Jeśli nie wiesz z czyjej kieszeni będą one finansowane jest gwarancja że z twojej.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pass
  ponad rok temu ocena: 62%  92
  Wszystko wygląda tak jakby Walczak przegrał kampanię PiSu w Jarocinie zanim się jeszcze zaczęła. I po co wam to było?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ a Bronek sie wytlumaczy
  ponad rok temu ocena: 61%  91
  Obraz ukradziony z pałacu prezydenckiego został sprzedany na giełdzie obrazów ( Polsat ) . Czy Bronek z PO za tym stoi wyjasnia prokuratura .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ojarocinie.pl
  ponad rok temu ocena: 56%  90
  warto poczytać: http://ojarocinie.pl/?p=1595
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Rózia
  ponad rok temu ocena: 38%  89
  A kto to to jest ten caly Niewiada ? Z tego co wiem to facet zbierał jakieś podpisy pod kościołem ale czemu to nie wiem ? Podobno żeby uchodźców wpuscili do Jarocina - tak sasiadka mówiła . A to teraz z Kukizem bedzie śpiewał piosenki ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ lolo i opalony
  ponad rok temu ocena: 66%  88
  Lepiej coś robić, nawet zaśpiewać z Kukizem, niż próbować nabrać ludzi z bilbordy razem z opalonym.
  ~ Rózia
  ponad rok temu ocena: 52%  87
  I dlatego ze jest w jakimś komitecie to bedzie teraz posłem ? Tak mu się cni ? A był chociaż ministrantem ? Potrafi coś ? Bo podpisy pod kościołem to każdy głupi potrafi zbierać . No prosze - zbiera podpisy i należy mu sie bonus ...
  ~ uhh
  ponad rok temu ocena: 69%  86
  jest członkiem komitetu referendalnego ws odwołania obecnej władzy , w tym celu zbierał podpisy a jak się sąsiadki słucha to potem się takie pierdoły pisze
  ~ :)
  ponad rok temu ocena: 56%  85
  Prawda jest taka kto popiera obecną władze ten zagłosuje na tego Walczaka a kto jest w opozycji do władzy ten odda głos na Piotra Niewiade ktory startuje z listy Kukiz 15 :) ja tam oddam głos na człowieka ktory walczy o normalnosc w naszym miescie w grupie referendalnej ,czytałam dzis gazete jarocińską i pan Niewiada wypowiada się bardzo przekonująco :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jestem pewny że ...
  ponad rok temu ocena: 44%  84
  Starosta wstydu nam nie zrobi a na pewno uczyni dla Jarociniakow wiecej niż ten buc od Palikita .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ inwestor
  ponad rok temu ocena: 66%  83
  Przecież to jedno towarzystwo! A wstydu nie zrobi, bo do Sejmu się nie dostanie!
  ~ tak będzie
  ponad rok temu ocena: 38%  82
  Wyobraźcie sobie taką sytuację. 25 X PiS tryumfuje zapewniając sobie samodzielną większość. Po tak spektakularnej wygranej wszystkie media robią szybki przegląd posłów z danego okręgu. Walczak gwarantuje nam, że jak stanie przed kamerą to będzie się dobrze prezentować, mądrze mówić i nie przyniesie nam wstydu. Z racji że jest młody ma też szanse awansować w samym PiSie i może jakiegoś vice ministra otrzymać. Wykorzystajmy szansę dla naszego miasta inwestując swój głos na pewnego kandydata!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ minister od wszystkiego
  ponad rok temu ocena: 78%  81
  Zejdź na ziemię! Starosta to pierwsza i ostatnia jego funkcja. Potem będzie dojeżdżać do Poznania drogą S11.
  ~ Alek
  ponad rok temu ocena: 77%  80
  do Olka - szkoda, że utwierdzasz wszystkich, że ludzie z PIS-u i ludzie ich popierający potrafią tylko insynuować i ubliżać ? Ja nigdy nie zagłosuję na PIS i na ich kandydatów, ale nie mówię, że oni są świniami. No cóż - każdy sądzi po sobie ! Widać, że PIS ma nienawiść we krwi!
  ~ Plis
  ponad rok temu ocena: 75%  79
  Do tak będzie,tobie to się marzy: poseł,wiceminister i co jeszcze.Byłeś,jesteś i będziesz tylko marionetką i kelnerem opalonego.
  ~ Olek
  ponad rok temu ocena: 38%  78
  Na dwoje babka wróżyła. Czechak już wiele razy oddawałem swój głos i nic nie ugrała, dlaczego miałbym teraz ryzykować? Jeżeli w kampanii bardziej się pokaże to oddam głos na Walczaka. Na pewno nie poprę świń z PO - to jest więcej jak pewne.
  ~ PO = LEWICA
  ponad rok temu ocena: 26%  77
  PO zboczyło za bardzo na lewo, żebym mógł na nich zagłosować. Liczą się intymne sprawy pedałów, tęcze, gendery i imigranci a nie ma w ich polityce miejsca dla dobra Polaków. Wcześniej sam bym w to nie uwierzył, ale jak piszą poprzednicy wybieram PiS i chyba Walczaka bo ma nienaganny wygląd, miła aparycję i podobno dobrze wykształcony. Ale największym plusem jest to, że jest młody i na pewno nie jest przesiąknięty zarazą okrągłego stołu.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ śliwka węgierka
  ponad rok temu ocena: 82%  76
  Kto pisze Walczakowi te hymny pochwalne? Adam z Węgier?
  ~ Alek
  ponad rok temu ocena: 46%  75
  Już to czytałem na forum pod innym artkyłem ! Powtarzasz się . Czyżby PIS ci płacił za każdy wpis? A może jeszcze ci go pisze? Pracujesz wg wytycznych Walczaka?
  ~ Plis
  ponad rok temu ocena: 78%  74
  "wybieram PiS i chyba Walczaka bo ma nienaganny wygląd, miła aparycję i podobno dobrze wykształcony" MUSZĘ CIĘ ROZCZAROWAĆ TO NIE JEST PRAWDA.
  ~ CZAS NA MŁODYCH!
  ponad rok temu ocena: 29%  73
  Przyszłość Polski to młodzi ludzie - dlatego trzeba inwestować w młodych polityków. Walczak dobrze wygląda, po studiach, wygadany. Nie jest z PO, a jest z Jarocina - ma mój głos.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ MŁODZI GÓRA
  ponad rok temu ocena: 67%  72
  Zgadzam się! DLATEGO w REFERENDUM należy odwołać spalonego Adama i całą jego ekipę dziadków!
  ~ zgadza się...
  ponad rok temu ocena: 30%  71
  W porównaniu do tych wszystkich POLITYKIERÓW, którzy obecnie są przy władzy, Walczak wydaje się być kandydatem nieprzesiąkniętym polityką okrągłego stołu i rozsądnym wyborem. Reprezentuje te same wartości co Andrzej Duda - może w trochę mniejszej skali... Mój głos ma zapewniony.
  ~ przecz z dziadkami
  ponad rok temu ocena: 35%  70
  Czas na nowe twarze, a nie wciąż ci sami podstarzali politycy, którzy mają nami rządzić, podczas gdy sami zdążyli się już nachapać. Czechakowa odpada bo jej osobiście nie lubię, ale Walczak wygląda na człowieka, któremu można zaufać.
  ~ tylko nie pis
  ponad rok temu ocena: 74%  69
  Chciałem z całą rodziną zagłosować na PIS ale jak z tej listy startuje pachołek pawlickiego to namawiam wszystkich by olali tą bande
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ do ćwoka powyżej
  ponad rok temu ocena: 41%  68
  A co ma jeden czlowiek do programu tej partii oraz calej parti ćwoku ? Napisałeś glupawy tekst żeby dokopać Staroście ?
  ~ pl
  ponad rok temu ocena: 54%  67
  4 lata temu chciałem głoSować na PO i całe szczęście ,że tego nie uczyniłem. Dzisiaj czułbym się zwykłym frajerem.
  ~ foczki
  ponad rok temu ocena: 43%  66
  a to spuchnięte coś to co to jest? problemy z tarczycą czy barak NŻ
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ prawy i sprawiedliwy
  ponad rok temu ocena: 59%  65
  PIS tak !!! , ale kandydat z Jarocina i kandydatka z Jarocina NIE !!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ alternatywny
  ponad rok temu ocena: 69%  64
  Aha, na samym końcu "pszodu" (przodu). Tacy ludzie powinni być zamykani w więzieniach albo płacić większe podatki za zdradę Ojczyzny!
  ~ alternatywny
  ponad rok temu ocena: 50%  63
  Dlaczego wyborcy PiS to takie nieuki i antypatrioci? Świadomy wyborca w swojej wypowiedzi popełnił 4 błędy ortograficzne: "bendę" (będę), "rzondy" (rządy), "piniondze" (pieniądze), "porzondek" (porządek). Przecież to jest WSTYD i HAŃBA!!! Ale też świadczy o tym, że to partia, która mówi o patriotyzmie a nie ma z nim nic wspólnego. Dbanie o język ojczysty to jeden z najważniejszych obowiązków Polaka, ale co się dziwić jeśli pani Pawłowicz twierdzi, że prawidłową formą jest "wziąść" a nie "wziąć".
  ~ pl
  ponad rok temu ocena: 0%  62
  http://m.ocdn.eu/_m/fb0cfd0ae49a1bef2cc0295cbee386e5,10,255.jpg
  ~ świadomy wyborca
  ponad rok temu ocena: 35%  61
  Ino PiS kolego! Też bendę na tę partię głosował. Lewackie rzondy umieją tylko lody robić i kraść nasze piniondze! Lewaki rozp... PRL, gdzie każdy miał pracę, wykształcenie za darmo, wakacje. A dzisiaj? Tfieny, media mentnego nurtu i ogłupianie. Kiedyś była jedna telewizja i był porzondek. Poszedłem, zagłosowałem na pana A. Dudę i wygrał, teraz pójdę i zagłosuję na PiS! Alleluja i do pszodu!
  ~ er
  ponad rok temu ocena: 80%  60
  Słabo mi się robi od wysłuchiwania obietnic z kapelusza. Jak ja zostanę ( i tu wstaw,co wygodnie i na czasie...) to nie będzie podatków,ba! Państwo dołoży do pensji,tydzień pracy skrócę do 5 godzin i zrobię z nich przerwy obiadowe.górnicy (lub jakakolwiek inna grupa usiłująca terroryzować społeczeństwo) będzie wyniesiona do rangi półbóstw i opłacana zgodnie z życzeniem. Drogi ośmiopasmowe w ciągu tygodnia doprowadzę do każdej zabitej dechami dziury i posesji.prawa do emerytury dostaną niemowlaki po pierwszej wizycie lekarza specjalisty,który od czasu wybrania mnie na stanowisko będzie razem z karetką czekał pod każdymi drzwiami.dodatkowo obiecuję każdemu kufer złota,latający dywan i rękę księżniczki lub księcia.o szczegółach porozmawiamy po wyborach. To co,Zagłosujecie na mnie?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ alternatywny
  ponad rok temu ocena: 92%  59
  Strzał w 10! Ale Kurski nie mylił się, że "ciemny lud wszystko kupi", bo choć pretensje do całego świata to i tak zagłosuje na PiS (rekord populizmu) albo na PO (też nie szczędzą populizmu)!
  ~ er
  ponad rok temu ocena: 90%  58
  I każdy chętny otrzyma NIEŚMIERTELNOŚĆ
  ~ Film z udziałem PREZYDENTA
  ponad rok temu ocena: 20%  57
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zdjecie-obamy-i-putina-obieglo-swiat-co-na-nim-jest/65hjnn
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ PL
  ponad rok temu ocena: 8%  56
  CZY PO OBEJRZENIU FILMU NADAL UWAŻASZ ,ŻE PREZYDENT RP REPREZENTUJE BEŁKOT I OBŁĄKANIE? MYŚLĘ,ŻE PREZYDENTA USA RÓWNIEŻ NIE PODZIELA TWOJEGO ZDANIA
  ~ świadomy wyborca
  ponad rok temu ocena: 33%  55
  Samodzielnie myślący Polacy zasługujom na swoją reprezentację! Na ostatnie wybory poszłem i oddałem głos na Prezydenta Andrzeja Dudę - doktora praw. Teraz tez pójdę i zagłosuję na PiS. Polacy na to zasługujom!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ młody
  ponad rok temu ocena: 100%  54
  PL - No i co ma za znaczenie z kiedy? To cały czas znaczący członkowie PiS, którzy tych słów nigdy nie odwołali. Więc każdy głosujący na PiS zgadza się z tymi słowami, to proste! Jeśli chodzi Ci o teraźniejszość to najważniejszy doradca Prezydenta Dudy, Pan Szczerski również postulował aby w Konstytucji zapisać, że Jezus jest królem Polski. A obecnie program PiS proponuje np. zmniejszenie roli rodziców w szkołach a zwiększenie ministra, oraz wychowanie w odpowiedniej ideologii (czyli indoktrynacja dzieci i edukacja rodem z PRL). Kolejny pomysł, to aby Prezydent RP mógł zmieniać wyroki sądów, czyli całkowite upolitycznienie wymiary sprawiedliwości i zniszczenie zasady trójpodziału władzy. Też popierasz te pomysły?
  ~ pl
  ponad rok temu ocena: 40%  53
  Ośmieszałeś prezydenta w czasie teraźniejszym , a podpierasz się przykładami wypowiedzi posłów z przed kilku lat.
  ~ !
  ponad rok temu ocena: 57%  52
  zasługują - kur .... mać
  ~ młody
  ponad rok temu ocena: 71%  51
  Przykłady obłędu i bełkotu? Pani poseł PiS Krystyna Pawłowicz, twierdząca że forma "wziąć" to lewacki wymysł a prawdziwa to "wziąść"! Poseł PiS Górski mówiący, że wybór Obamy na Prezydenta USA to koniec cywilizacji białego człowieka! Posłanka PiS Sobecka, postulująca aby Jezus Chrystus został intronizowany na króla Polski? Mam kontynuować czy już Ci wystarczy?
  ~ OLO
  ponad rok temu ocena: 38%  50
  Byle nie na kandydata na płosła z Ziemi Jarocińskiej, a przepraszam aktualnie z PiS, a za 4 lata może z PSL lub SLD?
  ~ alternatywny
  ponad rok temu ocena: 71%  49
  To jest typowy wyborca pis! Wielkie słowa o patriotyzmie, miłości do Ojczyzny a nie potrafią pisać po polsku, nie mówiąc o tym, że nie znają historii Polski, co udowadniam na każdym spotkaniu z przedstawicielami PiS. Jakbyś nie wiedział gdzie błąd to "zasługują" i Prezydent Andrzej Duda jest doktorem prawa, a nie praw!
  ~ pl
  ponad rok temu ocena: 50%  48
  Po pierwsze nie do domu prezesa Kaczyńskiego, Po drugie podaj przykłady obłędu i bełkotu!
  ~ młody
  ponad rok temu ocena: 50%  47
  dowód w postaci zdjęcia, proszę bardzo! http://wpolityce.pl/polityka/266552-fakt-wyd-ringier-axel-springer-weszy-sensacje-tabloid-donosi-na-pierwszej-stronie-ze-andrzej-duda-spotkal-sie-z-jaroslawem-kaczynkskim
  ~ zibi
  ponad rok temu ocena: 75%  46
  Najpierw naucz się języka polskiego, a potem samodzielnie myśl.
  ~ młody
  ponad rok temu ocena: 71%  45
  Samodzielnie myślący Prezydent RP jeździ w nocy do domu prezesa partii na spotkania? Polacy nie zasługują na marionetki, bełkot, obłęd, i zakłamane obietnice PiS!
  ~ pl
  ponad rok temu ocena: 33%  44
  Po przejściu na stronę ,warto obejrzeć film z udziałem prezydenta RP
  ~ pl
  ponad rok temu ocena: 67%  43
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zdjecie-obamy-i-putina-obieglo-swiat-co-na-nim-jest/65hjnn
  ~ #AP#
  ponad rok temu ocena: 77%  42
  Ze zdjęcia można wywnioskować, że Pani Lidce nie za bardzo pasuje obecność lansowanego przez Adama P. kandydata na płosła.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ XX
  ponad rok temu ocena: 100%  41
  A walczakowi i vice wersa., także ona nie pasuje. Suma summarum g. wejdą do sejmu czego im życzę... żeby nie weszli.
  ~ womit
  ponad rok temu ocena: 84%  40
  Rzygam już tą kiełbasą wyborczą...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pl
  ponad rok temu ocena: 63%  39
  Jeszcze tylko 4 tygodnie i będzie już PO bólu.
  ~ Wygrać wybory!!!
  ponad rok temu ocena: 25%  38
  Tylko pozazdrościć fachowo prowadzonej kampanii od samego początku. Rozmach oraz profesjonalizm. A jaką mamy alternatywę? 1. SLD -Pan Matkowski , co najwyżej w swej kampanii dokona z trzech wpisów na forum i to będzie wszystko. 2. PSL - Nikt tam nikomu nie pomoże, kandydaci zostali sami ze swoim startem, jak zawsze zresztą, najważniejsze żeby przeszli liderzy list. 3 PO - Pan Martuzalski i jego hasło " odwróć tabele a M.......... na czele", nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać. 4. Reszty nawet nikt nie zna i będzie chciał poznać. I wszyscy możemy narzekać , ponieważ tylko to nam pozostaje ,
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ złomobus
  ponad rok temu ocena: 74%  37
  PiS nie ma w programie nic dla Jarocina i nic dla niego nie zrobi, Walczak kto ukradł złom? Wiesz już czy opalony dalej się śmieje?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ moder
  ponad rok temu ocena: 70%  36
  Czy próba zamiatania pod dywan zniknięcia majątku Powiatu jest powodem otrzymania przez pana stołka od Adama P. i próba trzymania się go rękami i nogami?
  ~ aea
  ponad rok temu 35
  .
  ~ pl
  ponad rok temu ocena: 50%  34
  Czy dynamiczne,ciągłe myślenie o złomie może być przyczyną korozji mózgu?
  ~ przeciwnikS11
  ponad rok temu ocena: 29%  33
  No i dobrze.... Wg mnie są bardziej potrzebne inwestycje i to w innych dziedzinach niż S11. Ona nie ma aż takiego ruchu by robić z niej półautostradę...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ KTO TU RZĄDZI???
  ponad rok temu ocena: 67%  32
  A poza tym z p. W. taki kandydat PiS-u jak z koziej d.. Dziwię się starzy działacze tej partii dali się nabrać lub wciągnąć w tą gierkę z ZJ. Tym zagraniem stracili poparcie w Jarocinie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Alek
  ponad rok temu ocena: 100%  31
  Nie ma co się dziwić ! Szef PIS-u w Jarocinie Pan Krawiec jest zatrudniany przez Walczaka w DPS na kierowniczym stanowisku. Ja widzę tutaj związek i zależność.
  ~ KTO TU RZĄDZI???
  ponad rok temu ocena: 70%  30
  Walczak znowu makaron na uszy mieszkańcom chce nawijać?! Pamiętamy co powiedział - spać w Jarocinie, a do roboty wio na Poznań i dalej! Sam będzie dojeżdżać, ale na pewno nie do Warszawki!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kat
  ponad rok temu ocena: 62%  29
  Wy nic nie budujcie tylko bierzcie glosy ZJ aby wyrypać PO- partię oszusdtów
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ młody
  ponad rok temu ocena: 70%  28
  Jeśli chodzi o obwodnicę, to nie jestem wielkim zwolennikiem Stacha, ale prawda jest taka, że załatwił to On i trzeba mu to oddać. A pisiory jak to pisiory kłamią i mataczą "ciemny lud" który wszystko kupi, jak to mawiał znany poseł PiS.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ młody
  ponad rok temu ocena: 100%  27
  do młodego - czy ty człowieku żyjesz w innej rzeczywistości? Jestem jeszcze stosunkowo młody, ale ty mimo że może jesteś starszy to jesteś głupi! Kiedy Rząd podjął decyzję o budowie obwodnicy Jarocina? Kiedy ogłoszono przetarg? Kiedy zaczęto prace? Wszystkie 3 sytuacje miały miejsce kiedy burmistrzem był Martuzalski! Nie wierzysz? To możesz sprawdzić na stronie GDDKiA tam są decyzje i przetargi z datami. Aha, jest to droga krajowa i buduje ją GDDKiA i burmistrz (obojętnie kto by nim był) to nie ma najmniejszego wpływu na prace. Do nauki się weź analfabeto i nie siej tu kłamstw typowych dla antyinteligenta Adama P.
  ~ do mlodego
  ponad rok temu ocena: 25%  26
  Martuzalski to załatwił placyk zabaw na parkingu przy Sw.Ducha i przebudowe starej szopy PKS u za 500 000 tys a nie OBWODNICE . Mlody jesteś to nie wiesz a wiec kumaj : OBWODNICE buduje PAWLICKI - jak nie wierzysz to wsiadaj na koze i oblukaj :)
  ~ młody
  ponad rok temu ocena: 70%  25
  pl a czy ja coś napisałem o PO? Napisałem, że Martuzalski załatwił obwodnice i nic więcej. To jest prosty fakt.
  ~ pl
  ponad rok temu ocena: 41%  24
  Gratuluje doskonałej pamięci! A co sądzisz na temat ośmiorniczek,państwa teoretycznego ,stwierdzenia że za 5000 zł to tylko idiota albo złodziej może podjąć pracę,1 bln zadłużenia , kilkadziesiąt nie rozliczonych afer, kondycji służby zdrowia , krytycznie niskiego wynagrodzenie za prace, rozbudowanej administracji ?
  ~ 123
  ponad rok temu ocena: 81%  23
  szkoda że nie zaglądnęli do planu budowy dróg do roku 2023 z perspektywą do 2025 za kasę z Unii. Ale skoro nawet programu swojej partii nie znają... Inna kwestia czy to powstanie, ale teraz mówimy o obietnicach przedwyborczych. Sami sobie w ten sposób wystawiają ocenę. Im już dziękujemy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Maciarewicza tu potrzeba
  ponad rok temu ocena: 80%  22
  Rumun wiezie pOSŁA i złom do Warszawy. https://www.youtube.com/watch?...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ budowniczy zaradzi
  ponad rok temu ocena: 63%  21
  Na obwodnicach Jarocina oraz modernizacjach drogi S11 najlepiej zna się radny powiatowy Stanislaw . Jego to wybierzmy do Sejmu a "daje glowe" ze migiem powstanie .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ marek
  ponad rok temu ocena: 65%  20
  Podobno przyznano Walczakowi coś około 5000 tys. zł limitu na kampanię wyborczą. i zmieści się? jak myślicie?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ matematyk
  ponad rok temu 19
  5000 tys to 5 mln zł i tyle to może dostał ale Andrzej Duda w wyborach na prezydenta :)
  ~ do pani Czechak
  ponad rok temu ocena: 59%  18
  Pani Lidko konkurentowi z pani listy poprzewracało się w głowie i myśli że zostanie posłem.Jak zawsze będziemy głosować na panią.Młody starosta powinien zająć się pracą i szukaniem złomu,bo to największa afera w historii powiatu.Jesteśmy z panią.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ złomobus
  ponad rok temu ocena: 85%  17
  Pani Czechak zrobili w PIS pani swinstwo wystawiając kelnera opalonego ale on ma łapy umoczone w g....
  ~ walczakobus
  ponad rok temu ocena: 83%  16
  Walczak teraz ma WALCZAKOBUSA i pojedzie nim poszukać złomu.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pl
  ponad rok temu ocena: 64%  15
  Bez obaw! Spotkania z wyborcami nie będą kolidowały z twoim źródłem dochodu.
  ~ Kicha
  ponad rok temu ocena: 53%  14
  Co to za ropucha kandyduje do sejmu. Podobna do takiej jednej zasiadającej w radzie jarocina która nic nie zrobiła tylko pilnuje stołka. Wychodzi jej to znakomicie . Takim to my dziekujemy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ XX
  ponad rok temu ocena: 100%  13
  Nie musisz się wysilać i odwracać uwagi od swego guru opalonego i jego przydupasów z zj. Kapiszczi "alternatywny"???, tylko pytam się od czego jesteś "alternatywny", jak tu jest szambo, na szambie, i szambem POgania. Polska dla Polaków, a nie dla PO, SLD, PSL, nowoczesnych pl, i innej lewackiej bandy! Ja dalej nie chcę tego po raz enty przerabiać?!
  ~ alternatywny
  ponad rok temu ocena: 57%  12
  xx jedyny prawdziwy Polaku, niepokalanie poczęty, zesłany na świat aby wybawić go od 37 milionów Żydów i komunistów mieszkających w państwie o nazwie Polska, z którego jedynym prawdziwym Polakiem, zesłanym z nieba jesteś ty, objaw nam tę prawdę znaną tobie tylko jako prorokowi narodu wybranego polskiego. Co mamy robić, jaką drogą kroczyć by choć zbliżyć się do twego blasku i majestatu, wielkiego proroka naszych czasów?
  ~ XX
  ponad rok temu ocena: 83%  11
  To dobry, merytoryczny wpis "Kicha". Ona {Czechakowa} nic nie zrobiła i nic nie zrobi dla Jarocina. Zastanawiam się po co wy ludzie ją wybieracie do rady miejskiej??? Przez nią i Krawca, PiS w Jarocinie na pewno nie wygra z lewactwem i żydokomuną, ale sam sobie jest winny eksponując się z czechakową i tym młodym palantem cygańskim walczakiem na konferencji dla dziennikarzy.
  ~ Bastiat
  ponad rok temu ocena: 71%  10
  Który raz Pani Lidia kandyduje do parlamentu?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ beata 1983
  ponad rok temu 9
  3 ale znasz innego kandydata z Jarocina który miał prawie 11 tys głosów...a kogo ma wystawić jarociński PIS...ławka krótka...
  ~ XX
  ponad rok temu ocena: 100%  8
  Trudno już doprawdy zliczyć. Ona sama nie wie który to już enty... raz, jak jest przyspawana do stołka od... zawsze.
  ~ ss20
  ponad rok temu ocena: 80%  7
  Jak to u pis-uarów co innego mówimy co innego robimy a w sumie to nic nie możemy bo jesteśmy tylko pacynkami,,,książkowy przykład daje tzw prezydent
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ XX
  ponad rok temu ocena: 89%  6
  ZGADZAM SIĘ z twoim wpisem "ss20". Duda zamiast rozwiązywać problemy przyziemne Polaków, to tylko się rozjeżdża po kraju i zagranicą. Jak tak ma wyglądać jego prezydentura [Dudy] i niespełnione obietnice, to ja takiego kogoś nie chcę u steru państwa. Jak leżała służba zdrowia, tak leży; sądownictwo, prokuratury, adwokatura- brak projektów lustracji i dekomunizacji. POlicja, wojsko, brak ustaw prezydenckich, dezubekizacyjnych: b/milicjantów, ormowców, SBeków, UBeków, BPNU, WSI. Od tego by trzeba rozliczyć PRL bis, by zacząć naprawiać państwo, a Duda, gówno co robi. Brak też pomysłu u niego na... ROZWÓJ POLSKI, nie taki jaki nam proponuje i wykonuje tutaj pawlicki vel padalicki, ale o konkretne przemiany prospołeczne dla wszystkich in +.
  ~ Mirosław D.
  ponad rok temu ocena: 79%  5
  Nikt ci nie da tyle ile pis ci obiecuje.szkoda ze jest jeszcze tylu ludzi którzy wierzą w ich obiecanki. Po wyborach obudzimy się z ręką w nocniku, jak zawsze
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pl
  ponad rok temu ocena: 33%  4
  Na chwilę obecną siedzimy po uszy w szambie. Jedyny program dla POlski to opluwanie PiS-u, stworzenie państwa teoretycznego ,afery , bilionowy dług ,stołki w Brukseli, rozbudowana administracja,żenująco niskie wynagrodzenia za pracę, służba zdrowia -dla zdrowych, propaganda TV rodem z PRL-u