ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Już nie będzie wymówki - będzie boisko, będą mogli uprawiać sporty

ponad rok temu    17.07.2019
Anna Konieczna
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Co prawda nowy kompleks sportowo-rekreacyjny powstaje przy szkole, ale będą mogli z niego korzystać wszyscy mieszkańcy. Co będzie do ich dyspozycji?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Sezon letni w pełni. Sołtysi i przewodniczący osiedli, którzy planowali coś wykonać na swoim terenie, nie tracą czasu [na ten temat piszemy też TUTAJ]. W wielu miejscach trwają remonty, modernizacje i budowy.

 

 

[od nowego roku szkolnego nowości w szkołach - czytaj wiecej TUTAJ]

 

 

Co prawda fundusz sołecki został w gminie Jarocin mocno ograniczony [więcej na ten temat czytaj TUTAJ], a starania miejskiej opozycji o jego zwiększenie spełzły na niczym [o tym pisaliśmy TUTAJ], to rady sołeckie wykorzystują to, co dostały, a niektórzy skutecznie starają się o dodatkowe pieniądze z innych źródeł [czytaj więcej TUTAJ].

 

 

Jednym z miejsc, gdzie powstają nowe obiekty - tym razem sportowe - jest Wilkowyja, gdzie trwa budowa ogólnodostępnego kompleksu rekreacyjno-sportowego. Wykonawcą jest firma Budmel Korty, Boiska Sportowe Tomasza Molusa z Trzebnicy.

 

 

[położyli asfalt na drogach gruntowych - zobacz, gdzie i za ile TUTAJ]

 

 

Nowy kompleks powstaje przy miejscowej szkole. Jednak będą z niego mogli korzystać nie tylko uczniowie w czasie lekcji wychowania fizycznego, ale wszyscy mieszkańcy chętni do uprawiania sportu.

 

 

Do ich dyspozycji będzie: boisko do piłki nożnej, bieżnia tartanowa do biegu na 60 metrów, rzutnia do rzutu kulą oraz piaskownice do skoku w dal z rozbiegiem. Przy okazji wymieniona zostanie także część ogrodzenia.

 

 

[uczniowie na wakacjach, ale nie wszystkie szkoły mają wolne - co się w nich dzieje czytaj TUTAJ]

 

 

Koszt tej inwestycji to prawie 640 tysięcy złotych.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ xyz
ponad rok temu ocena: 100%  1
szmatlawiec
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A