ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Jutro wystawa zdjęć w Kontrapunkcie. Martyna Pietrowiak pokaże Islandię

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    2.07.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Martyna Pietrowiak

Z okazji trwających już od tygodnia wakacji klub Kontrapunkt przygotował wystawę fotografii Martyny Pietrowiak, która przeniesie wszystkich chętnych do pięknej Islandii. Oficjalne otwarcie już jutro.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Martyna Pietrowiak pochodzi z Jarocina i studiuje wzornictwo na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Na co dzień pomieszkuje trochę w Poznaniu, trochę w Jarocinie. Lubi czasami wyskoczyć "gdzieś indziej i gdzieś dalej", aby móc obcować z czymś czego nie doświadcza na co dzień i przede wszystkim. aby spędzać czas na łonie natury. Jednym z takich "skoków w bok" była dla niej Islandia, która bardzo mocno wpłynęła na jej światopogląd.

"Dla mnie to miejsce, w którym najbardziej czuję i widzę przestrzeń i powietrze. Tam również zauważyłam zależność, że jesteśmy sprzężeni z otaczającą nas rzeczywistością na zasadzie lustra. Jakby była to matryca, odzwierciedlenie ludzkich myśli, marzeń i przekonań. Z kolei inni ludzie w tej układance to nasze odbicia, przejawiające cechy, które lubimy lub których nienawidzimy w nas samych. Całość tego doświadczenia pragnę przedstawić w sposób wizualny na moich zdjęciach - pisze o swoich zdjęciach Martyna Pietrowiak.

 

Wernisaż odbędzie się na parterze Spichlerza Polskiego Rocka w piątek 3 lipca. Początek o godz. 19.00.

 

 

Nowy - 26. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ SamanthaSmith
miesiąc temu 1
Thanks for the introduction, it looks very good, I am very fortunate to know this information. Hopefully the event will go well. https://novels247.com...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A