ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Jesteście wspaniali! Michałek dostał prezent na urodziny. Są pieniądze na operację!

› Aktualności› Wydarzenia 25 dni temu    28.09.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Coś niesamowitego! Michałek i jego rodzina przekonali się, jak wielkie serca mają jarociniacy... Nie muszą się już martwić o pieniądze na ratowanie życie i zdrowie dziecka. Przed weekendem na operację w Niemczech brakowało jeszcze 30 tys. zł.  

 

R E K L A M ABolsius

 

 

Wczoraj Michałek Jędrasiak z Witaszyc obchodził 4. urodziny. Dostał wyjątkowy prezent - szansę na zdrowie i życie. Chłopiec choruje na padaczkę lekooporną. Jedyną nadzieją dla niego jest operacja w Niemczech. Najpierw jednak trzeba było zebrać ponad 200 tys. zł na kosztowną diagnostykę. Dzięki pomocy wielu ludzi dobrej woli, w tym również czytelników "Gazety Jarocińskiej" i portalu udało się zebrać potrzebną kwotę. Okazało się, że wyniki badań przeprowadzonych przez niemieckich specjalistów różnią się od tych, jakie wyszły w Polsce.

 

Mimo tych różnic operacja nadal była możliwa. Zabieg to jednak kolejne 200 tys. zł. Taki wydatek przekraczał możliwości finansowe rodziny. Na siepomaga.pl została uruchomiona kolejna zbiórka na kwotę 200 tys. zł. Na rzecz Michałka organizowano festyny, licytacje na facebooku. Mimo wysiłku wielu osób pieniędzy wciąż brakowało. Przed weekendem brakowało jeszcze 30 tys. zł. Choć wydawało się to niemożliwe, pasek zbiórki zazielenił się do końca. Po raz kolejny mieszkańcy pokazali, jak wielkie i wrażliwe mają serca. I że w sytuacjach trudnych potrafią być solidarni z potrzebującymi.  

 

Michałek wyjedzie na operację do Niemiec. Termin ma być wyznaczony w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy. O postępach w leczeniu chłopca będziemy dalej informowali.  

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ja
24 dni temu ocena: 100%  1
Michałkowi życzę powrotu do zdrowia a rodzicom dużo sił w walce o zdrowie syna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji