ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Jesteś w ciąży, planujesz potomstwo - ta informacja jest dla ciebie

› Aktualności ponad rok temu    22.02.2019
Anna Konieczna
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Jesteś w ciąży albo dopiero myślisz o powiększeniu rodziny i masz obawy czy wszystko będzie dobrze, czy dziecko urodzi się zdrowe. Teraz będziesz mogła to sprawdzić nie wyjeżdżając nawet zbyt daleko.

 

Badania prenatalne, to badania płodu przeprowadzone w okresie rozwoju wewnątrzmacicznego i z dokładnością do 99% wykrywa nieprawidłowości płodu i stwierdza choroby wrodzone oraz genetycznych takich jak zespół Downa, Edwardsa, Patau, wady cewy nerwowej czy nieprawidłowości chromosomów.

 

[oddział ginekologiczno-położniczy bedzie się przeprowadzał - kiedy - szczegóły TUTAJ]

 

I właśnie takie badanie będzie wkrótce miał w swojej ofercie Szpital Powiatowy w Jarocinie. Kobiety w ciąży będą mogły wykonać test prenatalny Harmony, który jest - zdaniem kierownictwa naszej lecznicy - znacznie bezpieczniejszy dla dziecka i dla mamy od innych metod. Test ma być bezpłatny.

 

Badanie Harmony jest nieinwazyjne i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Do jego wykonania jarocińskie laboratorium będzie pobierało krew i to ona będzie stanowiła źródło odczytu. Można go wykonać w dziesiątym tygodniu ciąży.

 

[o zakazie odwiedzin w szpitalu - przeczytasz TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

 

Powiązane

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ..
ponad rok temu ocena: 100%  1
Brawo!!! a co na to PIS?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji