ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Jest termin i pierwszy wykonawca Wieży Rocka 2019 [GALERIA, SONDA]

› Kultura i Rozrywka› Aktualności ponad rok temu    11.03.2019
Karina Muszalska
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Wieża Rocka 2019Wieża Rocka 2019 fot. Organizatorzy

Festiwal Wieża Rocka zostanie po raz kolejny zorganizowany w Żerkowie. Znamy już termin piątej edycji, która na stałe wpisała się w kalendarz letnich imprez muzycznych. Wiemy, kto jest pierwszym wykonawcą.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Wieża Rocka cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników muzyki. Na festiwal przyjeżdża sporo fanów i to nawet z odległych zakątków Polski. Nikogo nie dziwi, że na imprezie można spotkać ludzi z Inowrocławia, czy Torunia. Wszyscy zniecierpliwością oczekują informacji od organizatorów: kto zagra na tegorocznej edycji Wieży Rocka?

 

 

[O sukcesie ubiegłorocznej Wieży Rocka czytaj TUTAJ]

 

 

Festiwal zyskał już swój prestiż. Nic więc dziwnego, że twórcy „Gostyńskich Rockowań”, ogólnopolskiego przeglądu zaprosili do współpracy, jako jurora, jednego z organizatorów żerkowskiej imprezy – Grzegorza Snelę. Wspólnie z Leszkiem Gnoińskim, Piotrem Banachem, Arkadiuszem Przybyłem i Andrzejem Dąbrowskim oceniali sześć zespołów. Jedną z nagród, był występ na Festiwalu WIEŻA ROCKA 2019.

 

 

- Poziom konkursu był bardzo wysoki, kapele reprezentowały różne gatunki muzyczne. Wyłonienie jednego wykonawcy było dla mnie bardzo trudne. Do konkursu zgłosiło się aż 60 zespołów z całej Polski, spośród których po internetowym głosowaniu i wstępnych przesłuchaniach zakwalifikowało się 6 zespołów – mówi Grzegorz Snela

 

 

[o organizatorach Wieży Rocka czytaj Tutaj]

 

 

Kapelą, która została wyróżniona występem na tegorocznej Wieży Rocka jest Klaustrofobia z Tych. - Z naszej perspektywy dla nas najważniejsza była nagroda dla zespołu, który wystąpi 15 czerwca tego roku w żerkowskim Amfiteatrze. Możemy więc już ogłosić, że otrzymał ją KLAUSTROFOBIA z Tych - mówi Jacek Maciejewski, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żerków - organizator WR.

 

 

Zespół Klaustrofobia powstał w 2012 roku. Gra w niej pięciu bardzo energetycznych chłopaków. Tworzą szeroko pojętego rocka z domieszka mocnego brzmienia. Co ciekawe, śpiewają tylko po polsku. Uczestnicy czerwcowej Wieży Rocka mogą być pewni: nikt nie będzie stał spokojnie podczas koncertu Klaustrofobii.

 

 

Festiwal Wieża Rocka 2019 odbędzie się 15 czerwca w żerkowskim amfiteatrze. Kto jeszcze wystąpi na scenie? Organizatorzy nie podają jeszcze.

 

Czy zamierzasz wziąć udział w Wieży Rocka 2019?

ankieta dodana 11.03.2019, ilość wszystkich głosów: 105
TAK
68%
NIE WIEM JESZCZE
4%
BYĆ MOŻE
1%
NIE WEZMĘ UDZIAŁU
28%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Czarna Mamba
  ponad rok temu ocena: 100%  5
  Stylistyka i interpunkcja do poprawy. Warto przeczytać tekst kilka razy zanim się go upublicznieni albo dać komuś do korekty. Wieża Rocka świetna inicjatywa. Brawo! :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Czarna Mamba
  ponad rok temu 4
  *upubliczni
  ~ jacekpl
  ponad rok temu 3
  Rock piosnka :) Jarocin powoli dziś tonie , na balkonch sypiają słonie basen wysechł na wskroś ,kiedy na rondzie zjawił się czarny gość na łącznikach muzyka z kaseciaka dziś gra , wesoła muzyka usypia do dna . refren a nad jarocinem czerowona gitara dziś lata po bruku trzeszy zrdzewiała łopata kury na balkonie grają w pokera dziś gdzie pomylono wode z gazem dziś tra la la la tra la la la tra la la la tra la la la :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jacekpl
  ponad rok temu 2
  https://www.youtube.com/watch?...
  ~ robson
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Ja nadal czekam na wybuch informacji o Jarocin Festiwal (w likwidacji)....a w żerkowie i basen mają i wiadomo kto zagra...a w Jarocinie ronda i drogie inwestycje...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A