ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Jedyna taka okazja, kiedy mężczyźni chcą być kobietami [GALERIA]

› Aktualności ponad rok temu    11.03.2019
Anna Konieczna
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Obchody Dznia Kobiet w DPS-ie w KotlinieObchody Dznia Kobiet w DPS-ie w Kotlinie fot. Starostwo Powiatowe Jarocin

Mężczyźni na różny sposób próbują uczcić 8 marca. Niektórzy mówią nawet, że Dzień Kobiet to przecież tak naprawdę… święto mężczyzn. Są panowie, którzy, żeby potwierdzić tę zasadę, przebierają się w tym dniu za kobiety. Dowodem są zdjęcia.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Kwiaty, prezenty, słodycze, do tego kawa i ciasto - to podstawa. Do tego różnego rodzaju niespodzianki. Panowie prześcigają się w przygotowaniach do Dnia Kobiet. Obchody organizowane są w miejscach pracy, w salach wiejskich i świetlicach.

 

Nie mówiąc już o wieczornych spotkaniach dla pań w czasie, których, dla ich uciechy organizowanych jest wiele atrakcji z występem czipendejsów na czele.

 

[o zapowiadanym referendum strajkowym w szkołach - przeczytaj TUTAJ]

 

Dość popularnym sposobem na sprawienie radości paniom w dniu ich święta jest występ dla nich. Taką formę wybrała w tym roku męska część załogi Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie.

 

[były sekretarz powiatu wygrał w sądzie kolosane odszkodowanie - szczegóły TUTAJ]

 

Panowie wybrali styl kabaretowo-ludowy. Dlatego na scenę wyszli w oryginalnych ludowych strojach - damskich oczywiście - czym wzbudzili salwę śmiechu pań siedzących przy stołach.

 

Nikt nie został pominięty. Swoją rolę miał także sam szef - dyrektor placówki Janusz Krawiec, który w kiecce i chustce na głowie był nie do poznania. Dodatkowym kamuflażem były czarne, słoneczne okulary, które miał każdy występujący.

 

Gośćmi honorowymi spotkania były starościne powiatu jarocińskiego Lidia Czechak i Katarzyna Szymkowiak.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ar
  ponad rok temu ocena: 67%  2
  Są i tacy, co cały rok chodzą w sukienkach... ;)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Michu
  ponad rok temu ocena: 67%  1
  A te znowu na imprezie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji