ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Jednogłośnie odwołano dyrektorkę szkoły

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    27.01.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 502 ocen 29 / 83%
A A A
 fot. Bartek Nawrocki/Archiwum portalu

Jarocin. Zespół Szkół Społecznych. Zmiany kadrowe w szkole.

Marzena Michalak-Piękna została odwołana z funkcji dyrektora Zespołu Szkół Społecznych w Jarocinie.

 

„Zarząd Jarocińskiego Stowarzyszenia Edukacyjnego w dniu 26 stycznia podjął trudną lecz w naszej ocenie słuszną decyzję o odwołaniu pani Marzeny z funkcji dyrektora Zespołu Szkół Społecznych.

 

Decyzja została podjęta jednogłośnie przez wszystkich członków zarządu. Pani Marzena została odwołana tylko z funkcji dyrektora, pozostając nadal nauczycielem w Naszej szkole” – to treść smsa, który otrzymali rodzice dzieci uczęszczających do wspomnianej placówki.

Jakie zarząd JSE ma zastrzeżenia do pracy Marzeny Michalak-Pięknej? Co o sprawie sądzi sama zainteresowana? Czytaj we wtorkowym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”

+ 24 głosów: 29 (83%) 5 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (500)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Zarząd To cyrk na kółkach z Prezesem na czele
ponad rok temu ocena: 40%  500
Pan wielki prezes zademonstrował nam, jak to można spier...lić wszystko w parę tygodni :) Gnoju narobili I nic więcej. Szkoda mi tylko uczniów i Pani Marzeny. Nie pozdrawiam ludzi za zarządem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ +nick
ponad rok temu ocena: 67%  499
Jak nazwać zarząd który na ostatnim zebraniu sam powiedział że poda się do dymisji a w tym momencie przyjmuje sobie swoich "fikcyjnych członków "do stowarzyszenia i przychodzą ludzie z pełnomocnictwami by tylko zostać na stołkach ??? Nauczyciele ze swoimi matkami....każdy po 4 -5 pełnomocnictw ..... zero godności , skoro tak działa zarząd to nie dziwie się ze odchodzą najlepsi nauczyciele...... przykre przez 4 osoby szkoła rozwalona..... czego uczą swoje dzieci zapłacę za czesne chce by dziecko miało 5 i 6...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ humanista
ponad rok temu ocena: 0%  498
https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DO KIEDYS BYLO INACZEJ
ponad rok temu ocena: 63%  497
popieram wypowiedz KIEDYS BYLO INACZEJ W 10000000000000000 PROCENTACH
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kiedyś było inaczej
ponad rok temu ocena: 60%  496
Było i to już nie wróci.... Świat schodzi na psy.... Takie sytuacje tylko mnie w tym wszystkim utwierdzaja... Trzeba doszukiwać się człowieka w człowieku....
~ pascal
ponad rok temu ocena: 88%  495
A w stodole rosołu i naleśników ni ma
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Koniec dyskusji;)
ponad rok temu ocena: 91%  494
Chyba już wystarczy tego wzajemnego oczerniania. Pamiętajcie, że taka antyreklama zawsze niestety będzie się odbywać kosztem naszych dzieci. Prawda jest taka, że w każdej szkole dzieje się podobnie. Poziom nauczania i ocenianie jest podobnie, bo plan do zrealizowania jest taki sam, a oceny wynikają z zapisanych w statucie zdobytych przez ucznia procent. Wszędzie też są nękające nauczycieli zajadłe matki, które zamiast poświecić więcej czasu własnemu dziecku krzykiem reagują na każdą jego złą ocenę, nie dopuszczając do siebie faktu, że wynika ona wyłącznie z jego własnego lenistwa. Nauczyciele uczą tu naprawdę z pasją, dodatkowo angażując dzieci w różne rozwijające projekty. Genialna polonistka, świetny anglista, super matematyczka, uwielbiany historyk czy doświadczeni nauczyciele: geografii, fizyki&chemii czy biologii to przecież same atuty tej szkoły. Podobnie jak mało liczebne klasy, w których nauczyciel jest w stanie poświęcić każdemu znacznie więcej czasu. Opanujcie się!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kiedyś było inaczej
ponad rok temu ocena: 89%  493
Za moich czasów szkolnictwo wyglądało zupełnie inaczej dzieci szły do szkoły ich obowiązkiem była nauka nauczyciel był szanowany rodzice nie mieli pretensji o to że dziecko dostało zły stopień....nikt nie biegał do nauczyciela czy dyrektora z pretensjami. Nie miałeś prawa wyrazić się źle o nauczycielu bo od matki czy ojca dostał byś w pysk. To co się teraz dzieje to jakieś nieporozumienie.... Rodzicu myślisz że cały obowiązek za kształcie Twoja dziecka spoczywa na nauczycielu a gdzie Twoja rola w procesie wychowania i kształcenia dziecka... Usiądź w domu z synem, córka poświęć trochę czasu a nie wymagasz że nauczyciel zrobi za Ciebie cała robotę... O nie przecież place to wymagam takie jest podejście ludzi w tych czasach..... Wstyd!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nieszablonowi
ponad rok temu ocena: 47%  492
W takiej szkole muszą być nauczyciele nieszablonowi, bo o to założycielom tej szkoły właśnie chodziło. Jak ktoś chce przeciętności to są inne szkoły. W tej chwili kadra stwarza uczniowi wiele możliwości na każdym etapie, ale profilaktycznie nie na rękę były one /najwyższej/dyrekcji !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Celujący
ponad rok temu ocena: 48%  491
Zawsze kiedy rządziły w tej szkole kobiety to były problemy ! Chyba znowu czas na chłopa - byle nie od W-F !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ animrumru
ponad rok temu ocena: 92%  490
- Jakie jest danie dnia w stodole? - Pyza z pomidorem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PulsBiznesu
ponad rok temu ocena: 100%  489
https://www.pb.pl/rysa-na-zyci...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hahaha
ponad rok temu ocena: 91%  488
Wyprosili kamerę, bo dobrze wiedzieli że nie mają konkretów. Jednym z pierwszych argumentów zarządu był mobbing, a przed kamerą mówi że nieprawda .......?! Zarząd zarzucał brak reklamy z strony Pani Dyrektor, chociaż to nie ona za nią odpowiada. A Pan Pyzik jaką reklamę robi wypowiadając słowa że niewie czy funkcjonowanie szkoły w takiej formie nadal ma sens, to jest ewidentne działanie na szkodę szkoły.!!!! Coś tu jest nie tak .....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stara matka
ponad rok temu ocena: 81%  487
Alex jestes niesprawiedliwy. Moje dziecko chodziło do tej szkoły, ale chodziła tam też moja siostra, i pamiętam jak wyglądała szkoła jak przyszedł Konieczny. Był tylko przód szkoły. Za czasów mojego syna powstała hala sportowa, dobudowano cały tył, zrobiono boiska z tyłu, odnowiono wszystko. To co widziecie na korytarzach to też dzieciaki za jego czasów robiły. Pokój nauczycielski unowocześniony, sale lekcyjne remontowane, sala odpoczynku z klimatem z tyłu, którym chwaliła sie szkoła,zrobiona podstawówka, łazienki dobudowane ... Mało ci?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rowan Atkinson
ponad rok temu 486
Zawsze mówiłem że Macoej Konieczny to bardzo dobry nauczyciel i dyrektor.Ma podejście do dzieciaków
~ Rowan Atkinson
ponad rok temu 485
Zawsze mówiłem że Macoej Konieczny to bardzo dobry nauczyciel i dyrektor.Ma podejście do dzieciaków
~ alex
ponad rok temu ocena: 50%  484
część dalsza poprzedniej wypowiedzi: Jak byłam oglądać szkołę z synem ponad 6 lat temu, był taki tłok, że nie dość, że czekaliśmy na kogoś, żeby nas oprowadził, to na dodatek nie szło wcisnąć nawet szpilki. Syn wychodził zauroczony tym miejscem. Potem bywało różnie...Pan Konieczny zrobił bardzo dużo dla tej szkoły, miał super podejście do dzieciaków, nie kwestionuję tego w żadnym razie - napisałam wcześniej, że był utalentowanym dyrektorem i menadżerem - szkoda tylko, że się potem okazało, że nie wszystkie pozyskane fundusze w całości inwestował w Naszą szkołę, dlatego też niestety został odwołany. Ta szkoła miała świetną opinię niestandardowej nietypowej trochę takiej artystycznej, wspierającej talenty dzieciaków, integrującej - teraz to niestety jedna wielka porażka. Ale jest jeszcze nadzieja. Trzeba znaleźć dyrektora, który rozumie i czuje. Ściągnąć i przede wszystkim zatrzymać nauczycieli, którym się chce coś robić ale niestety teraz nie mogą!! Np. Pan Bruno!!
~ alex
ponad rok temu ocena: 47%  483
Ok, nie chcę być niesprawiedliwa. Mnie Pan Konieczny skusił ofertą tej szkoły. Podobała mi się atmosfera, widać było, że szkoła tętni życiem. Ściągali fajnych ludzi na spotkania z młodzieżą. Dzieciaki lubiły chodzić za lekcje - Takie autorytety jak Pan Karcz, Pani Kałmucka, - zajęcia prowadzone ciekawie i coś w głowach zostawało. Interesujące wycieczki, nie tylko zagraniczne. Pan Łączyński i genialnie prowadzone lekcje na światowym poziomie. Bardzo lubiana Pani Nowakowska z fantastycznym podejściem do dzieciaków i młodzieży, szanowana za wielkie serce i mega życzliwość. Pan Szablewski ze swoim niekonwencjonalnym podejściem do lekcji, jest po prostu uwielbiany przez dzieciaki - jak nauczyciele zorganizowali młodzieży bitwę pod Grunwaldem na górce koło szkoły - to do teraz z wypiekami jest to wspominane. Każde kolejne drzwi otwarte, przygotowywane z wyprzedzeniem - było wielkim szkolnym wydarzeniem - niestety w ostatnich dwóch latach były pustki!!!
~ uczeń
ponad rok temu ocena: 80%  482
Czy jak na sprawdzianie z histy na pytanie: kim był Władysław Łokietek? Odpowiem, że największym durniem w historii to dostanę 6?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ UAM
ponad rok temu ocena: 83%  481
U Pana kitki na pewno bo to jego styl.
~ UAM
ponad rok temu ocena: 63%  480
Alex to nauczycielka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ alex
ponad rok temu ocena: 38%  479
Nie jestem nauczycielką, jestem rodzicem!
~ xD
ponad rok temu ocena: 50%  478
"Panie" Alex.. nic dodać nić ująć jesteś wielkim fanem zarządu. Z twoimi agrumentami nadajesz się tylko do TV tram.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PulsBiznesu
ponad rok temu ocena: 75%  477
https://www.pb.pl/nieruchomosc...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Alex
ponad rok temu ocena: 56%  476
Ta szkoła jest szkołą niepubliczną , społeczną i bazuje na dotacjach i czesnym. Myślisz, że zarząd ogłaszając konkurs na dyrektora nie zaznaczył w zakresie obowiązków, że dyrektor musi być sprawnym pozyskiwaczem tych środków i rekruterem ? A pani dyrektor na konkursie nie roztoczyła wizji pozyskiwania każdej możliwej subwencji na tym świecie? Taka jest specyfika tej szkoły i tego stanowiska w tej szkole! Jeśli zarząd uznał, że pani dyrektor nie wywiązuje się z obowiązkow, to znaczy, że źle zarządzała szkołą zarówno jeśli chodzi o placówkę jak i o fundusze. Tu nie ma możliwości dwóch stanowisk. I nigdy nie było. Ta szkoła musi mieć dyrektora i sprawnego menadżera.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ alex
ponad rok temu ocena: 28%  475
Nic nie mieli?? To ty weź się nie ośmieszaj!! Szkoła straciłaby przez niefrasobliwość tej pani 60 tysięcy złotych!!! NA MIESIĄC!!! Od 1 stycznia tego roku szkoła otrzymywałaby 60 koła mniej!! Myślisz, że kto miałby pokryć ten brak?? Zarząd? Czy może pani dyrektor z własnej kieszeni?? Ty byś zapłacił w czesnym!! I ja też! I inni rodzice! Człowieku a ty byłeś na tym zebraniu? Słuchałeś w ogóle co mówili?? Czy zajęty byłeś knuciem w ostatnim rzędzie?
~ Śmiech na sali
ponad rok temu ocena: 86%  474
Plus Teraz ta szkoła ma wyremontowana aule, szatnie i wiele innych wymienionych sprzętów. A co było za pana Koniecznego? Gdzie szły te wszystkie pieniądze? Odpowiedz jest prosta
~ Śmiech na sali
ponad rok temu ocena: 82%  473
Byłaś/ eś na spotkaniu wczoraj, ze masz tak dużo do powiedzenia? To co powiedział zarząd to były zwykle bzdury, głupoty. Tak naprawdę nic na dyrektorkę nie mieli. A może sama chcesz startować na stanowisko dyrektora?
~ alex
ponad rok temu ocena: 50%  472
I niestety ( z wielu względów niestety) pan Konieczny taki talent posiadał. Wielka szkoda, że sprawnie pozyskiwane środki na naszą szkołę, były przeznaczane na cele nie związane z naszą szkołą. I nie potrzebował marketingowca menadżera na równoległy etat. Przerosło to panią dyrektor. Zarząd próbował pomóc coachingiem i wspierał swoim prywatnym czasem - ale to jest zakres obowiązków dyrektora!!! A nie zarządu!
~ Gustawo
ponad rok temu ocena: 57%  471
Alex no co z tymi ,,Dziadami" zaliczylas ?
~ jpm
ponad rok temu ocena: 75%  470
Jestem ojcem dziecka, który chodzi do tej szkoły. Z tego co widać, to obie strony wg mnie mają swoje racje - zarówno Zarząd jak i odwołana Pani Dyrektor. Jest lubiana przez dzieci i to jest jej duży plus, a gorzej z innymi tematami. Wg mojej opinii i doświadczenia wystarczyło pozostawić Panią Dyrektor lecz na zastępcę powołać menadżera, który mógł prowadzić wszelkie sprawy poza edukacyjnymi, tj. finanse, organizację itd. Panowie z Zarządu zorganizowali kurs dla Pani Dyrektor, czyli widzieli taki problem już wcześniej i uważam, że brak takiego menadżera w placówce jest ich winą. Kierowanie placówką oświatową to nie to samo co nauczanie. Można być świetnym nauczycielem i jednocześnie mniej dobrym menadżerem. Uważam, że zawiodła tu koncepcja zarządzania tą szkołą, a teraz chce się wszystko zrobić na raz niestety ale ze szkodą dla dzieci.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ buba
ponad rok temu ocena: 72%  469
Czyli zatrudnić człowieka, który by za Panią Dyrektor pracował? No chyba nie tędy droga. Jestem ciekaw, czy / ile razy Pani Dyrektor zgłaszała Zarządowi że brakuje jej rąk do pracy bo na pewne działania po prostu nie ma czasu, lub zwyczajnie po ludzku się nie zna? Czy może czekała aż wszystko zostanie załatwione przez Pana Łabuszewskiego?
~ prezes
ponad rok temu ocena: 82%  468
niektóre mamy zachowywały się jakby były ze stodoły
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hahaha
ponad rok temu ocena: 100%  467
I najadły się margharity, i mają teraz wzdęcie, i stąd ta agresja
~ czytelnik
ponad rok temu ocena: 71%  466
A co się dziwić.... fury, skóry i komóry.....tylko słoma w butach ciśnie nadal. Objawił się prawdziwy obraz polskiego społeczeństwa. Arogancja ponad wszystko. Wystarczy mieć pokaźne konto, by być przekonanym, że można oceniać wszystko i wszystkich. Liczę, że dla dobra uczniów podjęte zostaną dojrzałe decyzje.
~ alex
ponad rok temu ocena: 65%  465
Dyrektorka gdyby miała klasę, po zrobieniu tak potwornej awantury w szkole - po prostu podałaby się do dymisji. Ale tu widać rządzą kompleksy i próba na siłę udowodnienia czegoś innym - w sumie nie wiadomo czego :/ Ta pani pogrąży szkołę dla własnej osobistej satysfakcji - i to właśnie najbardziej ją dyskwalifikuje. Bo tu o szkołę chodzi a nie o nią i garstkę niezadowolonych mamuś z czwartej klasy SP.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ GustawKonrad
ponad rok temu ocena: 57%  464
Alex a czytałaś Ty ,,Dziady" ???
~ Hipokryta
ponad rok temu ocena: 51%  463
Pan Piosik z zarządu zakazał zdecydowanie redaktorom z gazety upubliczianie swojego wizerunku a tymczasem okazało się że przed rozpoczęciem zebrania nagrywał swoim telefonem rodziców którzy zebrali się w sali a teraz dopytuje kto jest kim. Bedzie panu bardzo przykro jeśli te nagrania lub zdjęcia będą w jakikolwiek sposób upublicznione.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lol
ponad rok temu ocena: 50%  462
No i GazetaJarocińska zakaz zignorowała, bo w najnowszym - kolejnym odcinku tej sagi - jest wręcz wizytówką "artykułu" http://www.jarocinska.pl/artykuly/konflikt-po-zwolnieniu-dyrektora-w-szkole-spoleczn,82216.htm
~ Hahaha
ponad rok temu ocena: 23%  461
Woli się sam nagrywać....
~ Nick ***
ponad rok temu ocena: 39%  460
Źenada skoro zarząd stowarzyszenie popiera w swym działaniu nauczycieli którzy nie mają żadnych zasad np pani Bartkowiak która rozbiła rodzinę swojej uczennicy, czy nauczyciel historii który obraza uczni. Sytuacja sama mówi za siebie skoro w obronie Pani dyrektor staneli uczniowie .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do alex
ponad rok temu ocena: 100%  459
być może pan Szablewski i jest nietuzinkowym i dobrym nauczycielem, ale ... zarzucasz ludziom tańce, swawole i roszkowskie hulanki a pan Łukasz to niby co? pogadaj z nim i zapytaj o poranny, letni parking Lidla, skórę, komórę, kumpli leżących na krawężniku i piwo w rękach - to Twój szanowany pedagog!
~ Bystry
ponad rok temu ocena: 57%  458
Alex zajmij się lepiej zgłębianiem języka polskiego bo widzę że Ci nie idzie najlepiej a przecież powinnaś dawać przykład.
~ alex
ponad rok temu ocena: 69%  457
Szablewski jest jednym z NAJLEPSZYCH nauczycieli w tej szkole! Ale dla ludzi inteligentnych i na poziomie, a nie ciemnej masy, która jedyną rzeczą jaką w życiu czyta jest menu w Macdonaldsie, tańcuje na galach disco polo w Roszkowie a za wydarzenie kulturalne uważa KSW na Polsacie! Niejednokrotnie dzieciaki spotkają na swojej drodze ludzi, którzy nie będą im pasować! Myślicie, że wykładowcy na uczelniach (np UAM) będą waszym dzieciom się kłaniać w pas i uczyć tak jak im się podoba? Tam to jest dopiero pogarda i chamstwo. Nic nie wiecie. Szablewski jest świetny, doceniajcie go póki jest.
~ Kosiara
ponad rok temu ocena: 38%  456
Pan od historii nic nie zdementował a wlasnie potwierdzil ze ma specyficzne poczucie humoru i wysmiewanie uczniow np z podstawowki na lekcji w liceum ma miejsce tylko nikogo przy tym wedug niego nie obraża. I tu jest w bledzie bo mozna specyficznie wygladac i miec specyficzne poczucie humoru ale wszystko musi miescic sie w jakis ramach i na szczęście sa swiadkowie (dorosli) ze pewne grance zostały przekroczone i to nie jest koniec tej nieprzyjemne sprawy.
~ buba
ponad rok temu ocena: 28%  455
Odwołanie pani B. było decyzją popartą przez Zarząd.
~ Kołtun;)
ponad rok temu ocena: 77%  454
Obraża uczniów!!! Nie uczni...Pani uwikłana w romans nie może uczyć w takiej szkole , pan , który wymaga na historii -przeszkadza ( zdementował plotkę o ubliżaniu, pamietajmy, że dzieci mogą czasami kłamać na swoją korzyść ... )pani , której syn jest ciemnoskóry -źle widziana... rozumiem , ze nauczyciel gej nie ma czego szukać u Pani Dyrektor? Kołtun kołtun goni . Co za ambaras! Wstyd, ze przy tak normalnej sprawie , jaką jest odwołanie dyrektora z funkcji przez zarząd, ludzie obnażają swoje najgorsze instynkty i poglądy ... dzieci włączone w brudne przepychanki, klakieruja za mama i tata - przecież tak nie powinno być! Dyrektorem się bywa, nauczycielem jest się z powołania !
~ Jarociniak
ponad rok temu ocena: 74%  453
Moj punkt widzenia jest taki: zarząd uzyskał mandat do sprawowania pieczy nad działalnością szkoły i to zarząd ma obowiązek reagować na nieprawidłowości. Odwołali dyrektora i trzeba to uszanować. Będą nowe wybory to niech te wszystkie byczki zgłaszają swoje kandydatury do zarządu- droga wolna. Działalność przypominam jest społeczna, więc proszę się nie pchać. W gębie każdy jest mocny a potem... nie ja tylko chciałem powiedzieć... Żenada
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ alex
ponad rok temu ocena: 82%  452
Popieram w 100% że zarząd został w świetle prawa wybrany, powierzył obowiązki dyrektora osobie, którą ma pełne prawo odwołać. To jest proste jak drut i nie rozumiem o co ta awantura! Nikt nikogo siłą w tej szkole nie trzyma. Można zmienić. Nikt płakać nie będzie.
~ Pudzian
ponad rok temu ocena: 42%  451
Nie chodzicie do tej szkoły i nie wiecie jak tam jest. Nauczyciele nie są tacy świeci jak wam wszystkim się wydaje. Jeśli dorosły człowiek poniża uczniów i są na to dowody, to nie rozumiem czemu „rodzice” biorą JEGO stronę. Gdyby tylko zarząd pozwolił wypowiedzieć się uczniom, te wszystkie komentarze wyglądałyby inaczej. Tak naprawdę historyk odchodzi z tej szkoły od września, sam powiedział ze nie lubi tej pracy. Proszę was to, ze ktoś jest dorosły nie oznacza ze ma racje.
~ Mama jeszcze uczennicy ZSS
ponad rok temu ocena: 56%  450
Po dzisiejszy spotkaniu z Zarządem a w sumie sądzie kapturowym, który urządzili Panowie z Zarządu nad Panią Michalak- Piękną wiem jedno. Od przyszłego roku macie Panowie o jedną owieczkę do strzyżenia mniej. W życiu nie widziałam tak żenującego spektaklu. A zarzuty wobec Pani Dyrektor? Kpina. Nigdy, przenigdy nie chciałabym być na jej miejscu, przykro było na to wszystko patrzeć . I podziwiam za stoicki spokój. Panowie z Zarządu WSTYD to za mało powiedziane. Panie Łabuszewski, wyjdź Pan w końcu z piaskownicy i dorośnij. Żal, że młodzież to wszystko widziała. Naprawdę ogromny Wstyd.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Co tam sie dzieje?
ponad rok temu ocena: 28%  449
A może komuś nie podobają sie inne decyzje Pabi Dyr? Może chodzi o dyscyplinarne zwolnienie pani M. Bartkowiak która rozbiła rodzine swojej uczennicy wdajac się w romansik z tatusiem dziecka, ktore uczyla? Mnie juz nic nie zdziwi. W kazdym razie bijta sie dalej o stołek. Niech prawda zwycięży
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kto podejmie decyzję
ponad rok temu ocena: 80%  448
W szkolnictwie społecznym Zarząd wybrany przez Członków (najczęściej rodziców i nauczycieli) ma zarządzać stowarzyszeniem w Ich imieniu. Decyzje o dokonywaniu najważniejszych zmian w szkole, jakimi są niewątpliwie zmiany na stanowisku Dyrektora nie mogą być podejmowane pochopnie, bez konsultacji a tym bardziej w niejasnych okolicznościach. Zarząd swym działaniem sprzeniewierzył swój mandat. To nie jest ich Stowarzyszenie, to nie jest ich Szkoła! Jeżeli ktoś nie wie po co został powołany i zapomniał w jakich okolicznościach został powołany to jeżeli ma jeszcze odrobinę honoru to powinien zrezygnować. Niech społeczność stowarzyszenia zadecyduje co dalej. W przeciwnym razie należy zwołać walne i sprawdzić mandaty Zarządu w trakcie głosowania. To nie jest prywatny folwark tych Panów, choć pewnie nie wszyscy zawinili!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sante
ponad rok temu ocena: 76%  447
Pięciu prezesów odwołało Panią dyrektor ze stanowiska bez wiedzy rodziców, nauczycieli, uczniów..czyli nikt ze społecznosci szkolnej o tym nie zadecydował bo też się nas o zdanie nikt nie pytał. Wiedzieli, że nikt na dyrekcje nie narzeka. Tylko koleżeństwo z zarządu uknuło spisek dla własnych korzysci. Nie takiej demokracji oczekiwałam.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ profesjonalny zarząd
ponad rok temu ocena: 76%  446
Zarząd nie tylko nie ma kompetencji, ale sam się z tym obnosi. Bo jak można odbierać ich deklarację, że są tacy profesjonalni, kierują firmami i bankami a dyrektora szkoły nie potrafią wybrać! Tak marginesie to potrafią ale tylko wtedy jak się pomylą jak w przypadku Pani Dyrektor. Pomylili się ale wybrali dobrze. To Zarząd jest do wymiany i choćby nie wiem ile hejtowali to niczego nie zmieni. Po prostu należy jak najszybciej uwolnić tych ludzi z obowiązków do których nie posiadają kompetencji, wiedzy, doświadczenia a przede wszystkim serca.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ społeczne upadnie
ponad rok temu ocena: 57%  445
Czy wy nie rozumiecie że to dla naszego dobra? Po co ta cała gownoburza? Będzie inny dyrektor to może będzie lepiej a jak nie to nikt nie zabrania zmienic szkoły. Też żałuję że tu przyszłam ale będzie co będzie a te protesty drodzy rodzice są bez sensu i tylko jeszcze bardziej upokarzają tą szkołę. Dyrka może i miła ale dwulicowa i nie posiadająca predyspozycji do zarzadzania oraz szacunku do pracowników. Zatrudnia "swoich". Oby jutro jej spowrotem nie przywolali!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :)
ponad rok temu ocena: 42%  444
Zarząd nie ma kompetencji, tyle ma wspólnego z szkolnictwem co każdy. (Każdy chodził do szkoły). To że ktoś biega po trawie nieoznacza od razu, że jest Lewandowskim.......
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Odwołać! Odwołać!
ponad rok temu ocena: 48%  443
Odwołać tych 5 pajaców z zarządu! To nie cyrk!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ chciałem posłać tam dziecko
ponad rok temu ocena: 38%  442
Jestem ojcem i chciałem żeby moje dziecko poszło do szkoły gdzie sednem i istotą działania będzie dbanie o wysoki poziom kształcenia, już jakiś czas temu w rozmowie ze znajomymi usłyszałem, że wcale nie jest tam tak kolorowo jak się wydaje. Po przeczytaniu komentarzy pod tym artykułem, gdzie uczniowie pyskują jak to fajnie i super bo były konkursy, dyrektorka się uśmiechał... drodzy państwo to nie zapewni wejściówki na dobrą uczelnię. Z całym szacunkiem ale osoba dyrektora w tej szkole to tak na prawdę posada woźnego z szerszym zakresem obowiązków bo jak inaczej nazwać sytuację, w której to zarząd szkoły stara się decydować i decyduje o wszystkim bez porozumienia z rodzicami których interesy reprezentuje. Dziękuję ze to że pomogliscie mi utwierdzić się w przekonaniu, iż lepiej nie posyłać dzieci do tej szkoły. Kochani zabierajcie swoje pociechy jak najszybciej... tam dobrze już nie będzie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ err
ponad rok temu ocena: 13%  441
teraz nie ma dobrych uczelni, panstwowe wcale nie sa takie dobre, w ogole nie ucza praktyki tylko teorie, lepsze sa prywatne, chyba, ze dla pochwalenia sie i prestiżu to wybierz panstwowa, ale uwierz one sa prlwkie i skosstaniałe
~ Klient
ponad rok temu ocena: 10%  440
Xxxxxcccxccxcx to ty jesteś ten matołek z Kotlina. Do zobaczenia wkrótce
~ Xgxggxghz
ponad rok temu ocena: 55%  439
Poziom???? Był kilka lat wstecz. Teraz jest sztuczne naciąganie ocen. Rozeznałem sie i tylko w naszej szkole jest system oceniania tak ustawiony, że jak napiszesz na 100% to masz ocenę celującą. W innych szkołach masz bdb a na celującą trzeba coś zrobić ponad program. A co do samej pani dyrektor to zaproponowała zmiany 2 lata temu i niestety licho co zostało zrealizowane. Była przyjęta na okres próbny i sie nie sprawdziła. A uśmiech i dzień dobry na wejściu to trochę za mało.
~ Celujący
ponad rok temu ocena: 68%  438
Panowie z Zarządu są niezależni finansowo i w tyłku mają szkolne stołki ale na dobru dzieci im zależy! Król Maciuś I - dorośli do szkoły - dzieci rządzą!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic
ponad rok temu ocena: 58%  437
Dorosłych ludzi, bo takimi są nauczyciele nikt nie musi pilnować. A jeśli chodzi o młodzież to jest mądra, bystra i potrafi mieć swoje zdanie.Dlatego proszę nie obrażać nauczycieli i uczniów tej szkoły.Są WSPANIALI !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krótko zwięźle i na temat .
ponad rok temu ocena: 46%  436
Odkąd Zordon odszedł zaczęło sie jeb**. Społeczne przestało byc tym społecznym , nauczycielą odbiło bo ich nikt nie pilnował i nic nie wymagał od nich ..uczniowie robili to co chcieli bo wszyscy wszystko mieli gdzieś . . No i tyle.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Białe jest białe a czarne jest czarne .
ponad rok temu ocena: 58%  435
Co mogą wiedzieć osoby które nie żyły ideą kreatywnej szkoły jaka była nie za Lucyny nie za Pięknej tylko za poprzedników .. potem to było wiecie sami państwo po tych artykułach .. bo tych kłótniach .. jakoś wszystko było kiedyś dobrze , od dwóch lat się psuje .. aż je**ie i cześć.. to już tylko lada moment . Wiecie co po społecznym zostanie ? KASA DO PODZIAŁU
~ Wiem.
ponad rok temu ocena: 95%  434
Dokładnie, ci co chodzili 6 lat to wiedzą jak było..ludzie wy wiecie tyle ile Kurski wyemituje w TV-pis :)
~ Niech zwycięży demokracja
ponad rok temu ocena: 67%  433
Nie ma sensu się obrażać. Na jutrzejszym spotkaniu należy przeprowadzić głosowanie. Kto jest za odwołaniem Pani Dyrektor? Kto jest za pozostawieniem Pani Dyrektor na stanowisku? Nie ma powodów do kłótni. Niech zwycięży demokracja.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ alex
ponad rok temu ocena: 100%  432
Matołku nieznający się na prawie. Demokratycznie większością głosów został POWOŁANY zarząd a nie dyrektorka...i to zarząd powołuje i odwołuje dyrektorów ile mu się żywnie podoba. Demokratycznie można powołać nowy zarząd, i tyle tylko możesz zrobić wielbicielu demokracji....ręce opadają :/
~ Aa
ponad rok temu ocena: 46%  431
Pani Anno młodzież jest właśnie wspaniała, że potrafi się zorganizować i mieć swoje zdanie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Trele
ponad rok temu ocena: 53%  430
Poziom wypowiedzi uczniów, angażowanie uczniów przez ich rodziców w konflikt szkolny, to jest poziom ZSS
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 41%  429
Poziom wypowiedzi uczniów jest wysoki, biorąc pod uwagę, że jesteśmy TYLKO uczniami. W konflikt nikt nas nie angażował - my sami postanowiliśmy zacząć działać, bo nam zależy.
~ xyz
ponad rok temu ocena: 50%  428
piszecie nie prawde, my sami zaangażowaliśmy się w ten konflikt ponieważ nam zależy a nasi rodzice nie mają z tym nic wspólnego.
~ Anna
ponad rok temu ocena: 56%  427
Tak czytam sobie, co tutaj wypisujecie, nie znam tej szkoły, nie znam tej Pani, więc nie wypowiem się o jej odwołaniu. Ale jedno po przeczytaniu tych komentarzy jest pewne - nie poślę mojego dziecka (obecnie przedszkolaka) do ZSS bo nie chcę żeby miało kontakt z taką pyskatą, nie szanującą nikogo i zapatrzoną w siebie młodzieżą jaka tutaj komentuje, którzy wypisują tutaj jaki to wysoki poziom reprezentują i stawiają się ponad wszystkich - innych uczniów, rodziców, nauczycieli, zarząd. Chyba się t
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 49%  426
Oczywiście, nie musi Pani posyłać swojego dziecka do naszej szkoły, jest to Państwa wybór, ale niech Pani nie pisze takich rzeczy o ZSS. Jesteśmy bardzo zgraną grupą, wstawiamy się za sobą nawzajem oraz za nauczycielami i Panią Dyrektor. Nasze komentarze pisane są z szacunkiem, nikt nikogo nie obraził, staramy się utrzymać poziom rozmowy, która jest tutaj prowadzona. Powinna nas Pani zrozumieć jednak, że jest to dla nas bardzo stresujący czas, ponieważ naprawdę lubimy Panią Marzenę i każdym z nas kierują emocje - jesteśmy w końcu tylko młodzieżą, a dorośli zamiast nas zrozumieć, obrażają nas i naszą szkołę. Jak już napisałam na początku - wybór szkoły należy do Państwa, nie do nas, jednak posyłając dziecko do naszej szkoły miałaby Pani pewność, że w trudnych chwilach Pani dziecko nie zostałoby samo w szkole, staralibyśmy się mu pomóc, rozweselić. Życzę miłego wieczoru!
~ Gosia
ponad rok temu ocena: 46%  425
Decyzja o odwołaniu Pani dyrektor została podjęta przez zarząd szkoły z nieznanych przyczyn. Garstka osób z zarządu szkoły postanowiła odwołać dyrekcję ze stanowiska .... nie pytano rodziców, uczniów czy nauczycieli o zdanie tylko z dnia na dzień bez podania argumentów czy zarzutów wobec Pani Marzeny Michalak-Pięknej odwołano ją ze stanowiska. My rodzice tej szkoły jesteśmy tym stanem rzeczy zbulwersowani ponieważ dokonano tego bez naszej wiedzy a z pracy Pani dyrektor byliśmy bardzo zadowoleni. Nie zgadzamy się z tą decyzją i będziemy żądać jej wyjaśnienia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxxxgxffxf
ponad rok temu ocena: 66%  424
Pani chce pytać uczniów kto ma zostać dyrektorem a kto nie???? Gratulacje. Garstka osób to dzisiaj szopkę zrobiła w szkole.
~ niech żyje żyje nam
ponad rok temu ocena: 46%  423
pami dyrektor jest najlepsza zawsze wysłuchuje i broni uczniów. jak tylko poszliśmy do niej że nauczycielka źle nas uczy to odrazu zmieniła nam nauczyciela. nasi rodzice w końcu ją zatrudniają
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zażenowana
ponad rok temu ocena: 100%  422
Hmmm... Ciekawi mnie jedna rzecz... co to znaczy, że nauczycielka źle uczyła? Czy uczniowie mogliby mnie oświecić w tej kwestii?
~ Xfxfxxxxxxxxx
ponad rok temu ocena: 74%  421
To są jaja. Uczniowie idą do dyrektora powiedzieć że nauczyciel źle ich uczy. Masakra do jakiej szkoły ja wysłałem dziecko. Uczeń decyduje o tym kto i jak ma go uczyć. To jest farsa, jak wasze dzisiejsze wystąpienią. Za dużo wymagał i trzeba było zrobić aferę no przecież starzy płacą. przychodzi później miernota z łapanki i uczniowie zadowoleni bo oceny wyższe a ich mniemaniu nauczyciel lepiej uczy. A potem wychodzą takie pustostany ze szkoły i im się wydaje, że najmądrzejsi są. Ale do czasu kiedy trzeba iść dalej i okazuje się że wiedzy brak it rzeźba na korepetycje zapierdzielać bonę szkole tego nie było.
~ widz
ponad rok temu ocena: 76%  420
Ciekawy jestem skąd macie taką wiedzę, że jesteście źle uczeni, a może wymagania nauczyciela wyższe od waszych zdolności, wiec dziennik do wymiany. Faktycznie poziom musi być wysoki skoro tak to funkcjonuje
~ Haaaaa haaaa
ponad rok temu ocena: 66%  419
Tak słucha głosu uczniów:) śmiechu warte
~ Zdezorientowana
ponad rok temu ocena: 58%  418
Czytam to i nie wierze ! Ile jadu w ludziach i nienawiści ! Jeszcze dorośli ludzie "kłócą " się na forum z uczniami ! Przekrzykują kto ma racje ! Wytykają błędy ortograficzne , obrażają rodziców . Ludzie opamiętajcie się ! Uczniowie chcą bronić dyrektorki niech bronią , niech się uczą , niech widza ,ze w życiu liczą się pieniądze i władza !! Nie znam sprawy , nie wtrącam się w zarząd , nie oceniam !! Nie sadze , żeby pani dyrektor tak rażąco zaniedbywała swoje obowiązki żeby zarzad musiał ja odwoływać ! Z tego co się orientuje zrobiła dużo dla tej szkoły ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczennica ZSS
ponad rok temu ocena: 52%  417
Mówicie Państwo, że nic nie zmienimy naszymi komentarzami. Skoro my nie, to Państwo już w ogóle! Dlaczego więc hejtujecie i jeździcie po tak wspaniałym dyrektorze, jakim jest Pani Marzena Michalak-Piękna ? Mogę się domyślać, że ci hejterzy to sam zarząd i kilka ludzi nasłanych przez niego. Naprawdę, nie ma co się wydurniać pisząc takie bzdury. Dziękuję i nie pozdrawiam. Ps. Zapewne jakiś "rodzic" czy ktoś inny doczepi się poziomu oraz języka w jakim ten komentarz został napisany. Już z góry lepiej odpowiem. Mamy bardzo dobry poziom w szkole, a nasi poloniści są cudowni. To, że w jakiejś innej szkole uczniowie nie potrafią poprawnie zdania złożyć, to już nie nasza wina ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MB
ponad rok temu ocena: 0%  416
Brawo Uczennico, niektórzy dorośli nie powinni wkraczać do dyskusji, bo nie maja pojecia o co Uczniowie tej szkoły walczą... Jako rodzic, i członek tego Stowarzyszenia, powiem Wam, to proste... Oni chyba jedyni widza i rozumieją ze sposób w jaki zadziałał "zarząd" to jawne łamanie zasad wspopracy i zasad pomiedzy "podwładnym" i "przełożonym"... Byc moze odwołana Pani dyrektor popełniła jakies błędy i nie realizowała ustaleń z zarządem, jednak zdecydowanie forma w jaki została odwołana to prymitywne sposoby zarządzania. Szkoda, ze "zarząd" ktory składa sie ludzi prowadzących własne przedsiębiorstwa i ktorzy na forach i w mediach kreują sie na menadżerów z europejskimi zasadami działania, pokazali tak niski poziom w rozmowie z "podwładnym"... Panowie, wstyd! W przyszłym tygodniu organizuje szkolenie "Jak prawidłowo zarządzać zasobami ludzkimi", zapraszam
~ Zdezorientowana
ponad rok temu ocena: 38%  415
Dorośli potrafią być okropni , jestem dorosła i wstyd mi za cała resztę na tym forum !! Jaki dla Was przykład dajemy tym hejtem !! Kochana niestety życie jest okrutne i ludzie z ideami i zasadami musza je schować do kieszeni , w tych czasach liczą się pieniądze i władza ! Powodzenia dla Was !
~ Rodzic A.
ponad rok temu ocena: 47%  414
Odwołać tych 5 krasnali bucowatych albo do dymisji.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ela
ponad rok temu ocena: 36%  413
nie ma co oceniac.. Musi byc powod ...nikt nie bedzie w polowie roku odwolywal dyrektora.... a co do protestow jedna uwaga.. moje dziecko chodzi do tej szkoly i wiedzialo ze ma przyjsc na czarno (( ale nie wiedziala po co )...na jutro szykuja kolejna prowokacje... dzieci maja przyjsc na zebranie.... ktos tu prowokuje w imieniu pani dyrektor angazujac dzieci niepotrzebnie ( zanazacze ze jak pytam po co ma jechac wieczorem do szkoly.. nie wie ;)))) hahahh
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MB
ponad rok temu ocena: 0%  412
Byc moze i powody sa... Uczniowie jednak maja prawo wiedziec dlaczego. Poza tym, jak słusznie zauważyła Uczennica, nikt nikogo do niczego nie zmuszał, i prosze nie zarzucać "manipulacji". Uczniowie sami sie zorganizowali i sami na forach porozumieli co do formy i czasu. Jednego moze byc Pani pewna, z cała pewnoscia Pani dziecko nie bedzie zle potraktowane dlatego ze nie przyjdzie... A propos prowokacji, prosze zapytać syna Pana prezesa dlaczego zrywa plakaty ze ścian z hasłami przygotowanymi przez uczniów...Hmm, moze faktycznie to zbieg okoliczności ze nazywa sie Pyzik, a moze ma juz tak rozwinięta osobowość by wyrażać swoje zdanie? Pewnie to rodzinna forma wyrażania niezadowolenia:)
~ m.
ponad rok temu ocena: 54%  411
też się tego domyślałem. p. Dyrektor znam od dawna i jest osobą niezwykle przebiegłą i dwulicową.
~ ..
ponad rok temu ocena: 48%  410
zarząd ma podać pwód odwołania pani dyrektor oraz uczniowie będą mieli możliwość powiedzenia co myślą
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 57%  409
Dziwne - wszyscy wszystko wiedzą, nikt nie zadał pytania "dlaczego?", więc wychodzimy z założenia, że wszyscy rozumieją naszą ideę. Nikt nikogo nie zmuszał do przyjścia na czarno, byli uczniowie, którzy przyszli normalnie i nie było żadnego problemu, nie pytaliśmy o powody. Jeśli Pani dziecko nie chce iść do jutro na zebranie - nie musi. Jest to spotkanie też dla uczniów, dlatego osoby zainteresowane tym tematem chcą w nim uczestniczyć - nic poza tym, proszę mi wierzyć.
~ Nie czasem ten prezes nie zasiadał u Grzeska w bs w radzie nadzorczej?
ponad rok temu ocena: 63%  408
Ściągnijcie telewizję. Niech prezes to wytłumaczy. Ostatnio taki medialny. Tłumaczył się jak spółka którą zarządzał audytowała bank spółdzielczy który za chwilę upadł. Ma doświadczenie. Poradzi sobie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gg
ponad rok temu ocena: 0%  407
?????????
~ Taka prawda
ponad rok temu ocena: 33%  406
Arbuz pełną gębą. Równają do poziomu podstawówki w Golinie. Doradca bankier z goliny.
~ Myślą tylko o stołkach
ponad rok temu ocena: 48%  405
Ja tam w tym zarządzie widzę tylko ludzi kojarzonych z PO i PSL. Pogońcie ich bo nie będzie co zbierać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pisanka przebieraniec
ponad rok temu ocena: 25%  404
Szczerban na dyrektora z poparciem PO i PSL
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczennica gimnazjum
ponad rok temu ocena: 64%  403
Dzisiaj w szkole zorganizowano protes który był pomysłem tylko i wyłącznie uczniów. Przyszliśmy ubrani ma czarno ponieważ chcieliśmy pokazać ze jestemy jednością.Własnoręcznie wykonane banery i plakaty zostały rozwieszone na płotach oraz w szkole. Nikt nie zmuszał mnie ani moich koleżanek i kolegów abyśmy bronili pani dyrektor. Jutro o 18 odbędzie się zebranie rodziców, nauczycieli, uczniów oraz samej pani dyrektor w sprawie jej odwołania. Nie poddamy się tak szybko.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MB
ponad rok temu ocena: 0%  402
Brawo! Uczniowie pokazali jedność i to sie niektórym nie podoba, oj...bo to groźna "broń" - JEDNOŚĆ I WALKA w sprawie... Uczniowie, spokojnie, większość rodzicow jest z Was dumna, przede wszystkim za to ze walczycie o poznanie prawdy i cywilizowany sposób załatwiania tego typu spraw.... Ci co krytykują to albo boja sie albo sa zwyczajnie mało inteligentni...
~ PO fachowcy od VAT u
ponad rok temu ocena: 46%  401
Szacunek. Prawdziwa młodzież obywatelska. Nie to co platforma co tylko z nazwy jest obywatelska.
~ uczennica zss ania
ponad rok temu ocena: 68%  400
Nie rozumiem jednego. Czy wy wszyscy dorośli nie potraficie zrozumieć że to wpływa na nas? Na nasze dalsze umiejętności? To nie są sprawy dorosłych, to są najbardziej nasze sprawy bo szkoła jest oparta na uczniach. Przepraszam bardzo ale trochę ciężko uwierzyć mi w istnienie szkoły bez uczniów. No właśnie gdyby niemy tej szkoły by nie było. Więc proszę uszanować to że my jesteśmy największą częścią tej placówki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MB
ponad rok temu ocena: 0%  399
~ Precz z partyjniactwem w wykonaniu arbuzów i platfusów
ponad rok temu ocena: 39%  398
Tłumacz to sznupie i gonadzie. Ale oni tego i tak nie zrozumieją. Wybory idą, muszą wypromować swojego członka i dać mu papu.
~ Pizik
ponad rok temu ocena: 45%  397
A grunt stowarzyszenia ile jest warty?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ A gdzie w tym wszystkim dzieci? One są nieważne?
ponad rok temu ocena: 42%  396
Ten zarząd ludzi kojarzonych z PO i PSL odwołał M. Koniecznego i powołał M. Michalak Piękną. Ale teraz wolą podobno kogoś z PO bo idą wybory i chcą komuś zrobić kampanię
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ słingers
ponad rok temu ocena: 11%  395
Pjosik na dyrektora.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Żal żal żal
ponad rok temu ocena: 50%  394
A Pyzika czy innego bambra na zastępcę, co? Śmiechu warte
~ Słingers
ponad rok temu ocena: 35%  393
Ale się uśmiałem
~ m
ponad rok temu ocena: 30%  392
swingersi to tacy co się żonami na noc wymieniają, nie wiem czy Pan Piosik chciałby aby lobbował go ktoś taki. Znam jego i uważam że to oczywiście konkretna i dobra kandydatura, ale nie zgłaszana przez osobę z takim nickiem. poza tym każdy lepszy niż p. Piękna, przynajmniej nie będzie trzeba tego sztucznego uśmiechu oglądać z wejścia.
~ Stachu Gonada
ponad rok temu ocena: 40%  391
Tam gdzie platfusowata rozpierducha tam chleba nie będzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Skok na kasę
ponad rok temu ocena: 22%  390
Gonada już wam znajdzie dyrektora. Jak znalazł do lecznicy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczniowie ZSS
ponad rok temu ocena: 55%  389
Nie trzeba szukać dyrektora. Wywalczymy by Pani Marzena została, a zarząd wszyscy odwołamy.
~ ja
ponad rok temu ocena: 57%  388
na serio kilka koleżanek P. dyrektor myśli że na forum gazety zmieni zdanie zarządu wspieranego przez większość rodziców - słabe to
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szczera prawda
ponad rok temu ocena: 38%  387
Zarząd będzie musiał zmienić decyzję, jeżeli jutro przegłosujemy ;) A potem zostanie on odwołany
~ !!
ponad rok temu ocena: 42%  386
Czy państwo potrafią czytać komentarze ze zrozumieniem? Piszą to uczniowie i rodzice, a nie jakieś koleżanki Pani Marzeny. Proszę nie pisać takich komentarzy oraz przepraszam za wyrażenie, ale zachowują się państwo jak ostatni kretyni.
~ Utracili poparcie
ponad rok temu ocena: 64%  385
Zarząd honorowo do dymisji - ostatnia szansa na wyjście z honorem. Utraciliście poparcie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wątpię
ponad rok temu ocena: 63%  384
Żeby postępować honorowo trzeba być honorowym człowiekiem.
~ Żenada
ponad rok temu ocena: 26%  383
Platfusy i arbuzy chcą zawłaszczyć wszystko
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
ponad rok temu ocena: 65%  382
Dziś w szkole uczniowie byli ubrani na czarno, rozwiesili na korytarzach kartki z napisem "Pani Michalak-Piękna dyrektorem!", a na płotach przy wejściu do szkoły przywiesili bannery. Myślą Państwo, że zrobili to pod czyimś przymusem? Nigdy żadnemu uczniowi nie zależało tak na pozostaniu jakiegoś nauczyciela w szkole. Zastanówmy się... Gdyby nie uważali Pani Marzeny za osobę wykonującą swoją pracę doskonale i tak jak być powinno, robili by protest? Angażowali by się? Przeznaczaliby na to swój czas wolny i przygotowywali dziesiątki lub nawet setki kartek na korytarz (nie zapominając o transparentach)? Rodzice obecni dziś w szkole byli z nich bardzo dumni. Do czasu powrotu Pani dyrektor dzieci mają w planach chodzić do szkoły ubrane na czarno (z wlasnej woli i inicjatywy). Jutro rozmowa z zarządem, dziś nawet nie chcieli rozmawiać z uczniami i uciekli. Uczniowie mają poparcie ze strony wielu na uczycieli i osoby nie mające nic wspólnego z ZSS nie powinni zajmować się tym tematem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Niech się zapiszą do joteresu
ponad rok temu ocena: 65%  381
Szacunek. Zarząd jak szczury uciekł?
~ xxx
ponad rok temu ocena: 55%  380
na jakiej podstawie oceniacie naszą szkołe nie uczęszczając do niej? myśle że to uczniownie najlepiej wiedzą ile dla nich zrobiła pani Marzena. pozdrawiam wszystkich którzy uwierzyli w te kłamstwa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ i know you
ponad rok temu ocena: 59%  379
Twoja mama też jest koleżanką P. Dyrektor?
~ lip
ponad rok temu ocena: 38%  378
Można paść patrząc naTwoją ortografię ,też kończyłeś ZSS?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ arbuzowaty platfus
ponad rok temu ocena: 47%  377
Obecny skład Zarządu Jarocińskiego Stowarzyszenia Edukacyjnego Prezes: Paweł Pyzik Wiceprezes: Marcin Fischbach Wiceprezes: Tomasz Piosik Skarbnik: Łukasz Łabuszewski Sekretarz: Michał Piotrowiak Jakieś pytania?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczeń ZSS
ponad rok temu ocena: 57%  376
Wszyscy mamy nadzieję, że się to szybko zmieni
~ Padłem
ponad rok temu ocena: 74%  375
A ja chciałbym pogratulować całemu "zarządowi" (specjalistą od wizerunku), jak to można całą robote spier...... jednym SmS. Panowie takich rzeczy niezałatwia się w taki sposób, a teraz afera na cały powiat.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MB
ponad rok temu ocena: 20%  374
Panowie z "zarządu" zapomnieli ze Szkola to nie to samo co ich firmy...tam moga wpaść i wykrzyczeć i do zwolnienia... cywilizowane zasady ich widocznie nie obowiązują ? No tak, ale jak sie jest "prezesem" od zawsze to nie trzeba.... UWAGA, PREZESSSSS IDZIE...
~ BRAWO MŁODZIEŻ
ponad rok temu ocena: 82%  373
Uczniowie Szkoły Społecznej dali wzorowy pokaz rodzącego się na nowo społeczeństwa obywatelskiego. Wzięli swoje sprawy w swoje ręce. Jest to dla wąskiej grupy rodziców niezrozumiałe – bo Oni przecież wiedzą lepiej. Płacą i żądają tylko chyba nie widzą czego. Szkoła Społeczna w Jarocinie od lat ugruntowała swoją pozycję na jarocińskim rynku oświatowym. Wysiłkiem założycieli, kolejnych zespołów pedagogicznych, kolejnych zaangażowanych dyrektorów odnosi sukcesy edukacyjne. Natomiast w ostatnich latach grupa sfrustrowanych młodych rodziców chce realizować w społecznym jakieś własne cele – których prawdopodobnie nie potrafi doprecyzować. Do zarządu powoływane są osoby, które ze szkolnictwem mają tyle wspólnego bo chodziły kiedyś do szkoły. Powołują i odwołują dyrektorów bez zastanowienia i refleksji. Jednak jest jeszcze nadzieja -nadzieja jest w młodzieży. Brawo młodzież !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Na szczęście w tym roku wybory
ponad rok temu ocena: 50%  372
Ekipa platfusów i arbuzów musi dać swojego człowieka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO fachowcy od VAT u PSL od bitki
ponad rok temu ocena: 47%  371
PO z PSL mieszają. Nic z tego dobrego nie będzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rodzic
ponad rok temu ocena: 45%  370
Strajk zorganizowany przez uczniów? Komentarze pisane przez uczniów? Dzieci ubrane na czarno? Poziom szkoły widoczny w tekstach pisanych niby przez zarozumiałych uczniów - j.polski w szczególności. To mamy prawdziwy obraz. Sfrustrowane mamuśki, przyjaciółeczki dyrektorki wciągają w to swoje dzieci. Żal mi Was. Zebranie? A niby kto organizuje i na jakiej podstawie i w jakim trybie? Czyżby powołał się nowy ruch społeczny Komitet Obrony Dyrektorki, czy tylko grupie wzajemnej adoracji pali się grunt pod nogami?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 3***
ponad rok temu 369
Dodajmy że pani polonistka była w grupie przeciwko p.dyrektor - zresztą po zwrócenie jej uwagi i zabrania godzin w lo. Także wszystko jasne. Dobrzy nauczyciele sami się bronią a inni potrzebują "zarządu " miejmy nadzieję że p.dyrektor przywróci ideę tej szkoły. To nie market że się płaci i się wymaga - należy wymagać też od swoich dzieci.
~ MB
ponad rok temu ocena: 0%  368
Szkoda, ze flustracje i zdenerwowanie widać w wypowiedzi ~rodzic.... Cóż, widocznie prawda w oczy kole:) Prosze nie obrażać inteligencji dzieci tej szkoły!
~ Uczeń zss Paweł
ponad rok temu ocena: 25%  367
Pierw by nas pouczać to proszę pierw o kontakt na jutrzejszym spotkaniu ciekawe czy Pan/Pani umiałaby powiedzieć to w twarz . Jakby to były tylko sprawy dorosłych prawdopodobnie w tej szkole nie zmieniło by się nic od początku , bo to jednak młodzież kształtuje wizerunek szkoły a nie rodzice , bo ich w każdej szkole jest najmniej .
~ Uczennica ZSS
ponad rok temu ocena: 57%  366
Czuję się urażona takim komentarzem. Przyszłam do szkoły na czarno, strajkowałam, rozwieszałam z kolegami plakaty i transparenty. Nie proszę Pani, nie zmusili mnie rodzice bym to robiła ;) Nie wiem jak bardzo trzeba być płytkim, by takie rzeczy wymyślać, a co dopiero pisać. Naprawdę proszę zastanowić się nad takim postępowaniem i najlepiej nie podszywać się pod rodzica, bo 3/4 szkoły są za panią Marzeną. Nikt nie miał na nią skarg, ale no komuś zaczął się grunt pod nogami sypać i trzeba skądś wziąc pieniądze. Pozdrawiam
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 44%  365
Skoro zamierza się Pan/Pani czepiać szczegółów to ja również tak zrobię. SLO nie jest klasą - jest to Społeczne Liceum Ogólnokształcące, więc nie można być uczniem klasy SLO.
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 62%  364
Dokładnie, nasi rodzice potrafią dobrze nas wychować, dlatego też walczymy o to, co uważamy za słuszne - bez tego nie poradzimy sobie w dorosłym życiu. Myślę, że Pan/Pani powinna zająć się swoim dzieckiem, by ono również samo decydowało w przyszłości o sobie, bo domyślam się, że jest ono jeszcze bardzo młode i dopiero zaczyna swoją edukację w szkole.
~ :)
ponad rok temu ocena: 35%  363
Internet to nazwa własna drogie dzieci, najpierw nauczcie się pisać poprawnie, później protokoły w języku polskim sporządzać. Przerost formy nad treścią drogi Pawle uczniu klasy SLO. Życzę by wasze zaangażowanie przekierowało się na naukę, a nie na wtrącanie się w sprawy dorosłych. Wiem, że najlepiej byłoby gdyby uczniowie zatrudniali nauczycieli, którzy ich oceniają, marzenie ściętej głowy
~ Uczennica zss ania
ponad rok temu ocena: 64%  362
Rodzicu, przykro mi to mówić ale proszę zająć się swoim życiem tak będzie najlepiej. Będe pisać na tej stronie co i kiedy mi sie spodoba a Pani/Panu nie musi:)) Mój poziom nauki jest taki że nie musze „zakuwać” 24 godizny na dobę tylko 2/3 godziny.Proszę w jakiś pozytywny zoorganizować swój czas i zająć sie wychowywaniem swoich dzieci a nie mną :((
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 74%  361
Proszę nie pisać takich komentarzy na temat ZSS. Myśli Pani/Pan, że rodzice wcisnęli swoje dzieci w czarne ubrania? Zrobili i powiesili plakaty oraz transparent? A może to sprawka Pani Dyrektor i jej "przyjaciółeczek"? Nie zapominajmy też o samym strajku. Ktoś nas siłą wyciągnął z klas? Przecież to nie ma sensu. Jest to inicjatywa uczniów, dorośli nie mają z tym nic wspólnego i proszę uwierzyć na słowo, że nie żałujemy zorganizowanego całkowicie przez nas strajku. Takie zarzuty miałyby jakiś sens (mały, ale jednak), gdyby w strajku wzięło udział kilkoro uczniów, nie większość.
~ rodzic
ponad rok temu ocena: 28%  360
Uczennico Aniu, dziecko drogie, nie strajkuj więcej, szczególnie jeśli będzie to w czasie j.polskiego. :) Zamiast siedzieć na tej stronie poucz się, bo trochę wstyd jak na ucznia szkoły o niby wysokim poziomie
~ Uczeń liceum Paweł
ponad rok temu ocena: 73%  359
To podlega już pod obrazę w internecie, podlega temu 1000 zł grzywny albo rok w zawieszeniu . Proszę jutro na spotkaniu o 18:00 o kontakt to porozmawiamy i spiszemy protokół w formie prawnej .
~ uczennica zss ania
ponad rok temu ocena: 74%  358
Jestem uczennica ktore brała udział w strajku i niemamy zadnego komitetu a moja „mamuśka” nie jest sfrustrowana i nie zycze sobie takich komentarzy.Rodizce nikogo w nic nie wciągają a nam samym zalezy na odzyskaniu Pani Marzeny ;))
~ rodzic wlkp
ponad rok temu ocena: 71%  357
Zarząd do wymiany !! Gang Olsena !!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Platfus nowym dyrektorem szkoły?
ponad rok temu ocena: 33%  356
Nie. PO z PSL
~ Po też tam macza palce?
ponad rok temu ocena: 50%  355
Czyli SLD i PSL?
~ uczennica ;)
ponad rok temu ocena: 77%  354
Jestem uczennicą ZSS. Dzisiaj jest strajk i każdy z uczniów przyszedł ubrany na czarno aby pokazać jak jest tam smutno z tego powodu. Jutro jest spotkanie z zarządem o 18:00 na którym niby podadzą nam powody dla których Pani Marzena Michalak-Piękna została odwołana z funkcji dyrektorki. Wszyscy uczniowie przygotowywują argumenty aby pokazać ze zarząd popełnia wielki błąd. Zrobimy wszystko aby Pani Marzena została z nami, a to nie koniec naszych działań, razem mamy siłę i damy radę!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ EmilUd
ponad rok temu ocena: 71%  353
Racja ,,klient "ten caly Xxxxxxxxx to czlowieczek z kompleksami,ciężki przypadek.
~ Klient
ponad rok temu ocena: 57%  352
Każdy twój wpis Xxxcxcxxx kipi żalem i agresją a tak reagują tylko prymitywni ludzie małego formatu i nikczemnej postury. Popracuj nad swoimi słabościami i ogranicz wylew żółci.
~ Xxxxgxhxhzhgx
ponad rok temu ocena: 50%  351
Klient największym prostakiem to jesteś ty. Ubierz sie jutro na czarno i połóż sie na Niepodległości. Jak dyrektorka zostanie to się ta szkoła szybciej rozpadnie niż wam sie wydaję.
~ Klient
ponad rok temu ocena: 69%  350
Też mnie martwi że jakiś prostak Xxxcxxcc kręci się po szkole
~ Xxxxhxhxhhx
ponad rok temu ocena: 35%  349
Emilcośtam. Nie bądź śmieszny bo nawet poprawnie nie potrafisz pisać. Wzywaj kogo chcesz.
~ EmilUd
ponad rok temu ocena: 73%  348
Xxxxxxxxxxxx z dokładnego opisu sytuacji panujacej w szkole można się domyślać że z niewiadomego powodu snujesz się po korytarzach szkolnych i przyglądasz się ucznią i personelowi. Jako rodzic dziecka (doroslego) które z pewnością uczęszcza dlugo do tej szkoły nie życzę sobie Twojej obecności na korytarzach i mam nadzieję że ktoś powiadomi ochronę lub policję.
~ Xxxxxxxxxxxx
ponad rok temu ocena: 54%  347
EmilUD jestem rodzicem dziecka które uczy się tam dłżej niż twoje.
~ rodzic
ponad rok temu ocena: 40%  346
A z której klasy dziecko jesteś ? Ojoj komentowanie i korzystanie z internetu w czasie lekcji? Czy na pewno każdy uczeń? Nie ?? no to wszystko jasne, nic dodać nic ująć. Przygotujcie swoje argumenty na zebranie tylko mądrzejsze niż uśmiech dyrektorki na dzień dobry, bo inaczej zarząd pęknie ze śmiechu
~ EmilUd
ponad rok temu ocena: 71%  345
Do Xxxxxxxxxxxx A Ty kto i co tam robisz skoro nie Uczeń, nauczyciel czy rodzic???
~ Xxxxxxxxxxxx
ponad rok temu ocena: 41%  344
Każdy uczeń to za dużo powiedziane. Strajk robi 10 rodzin gdzie dzieci mają orzeczenia. I nauczycielki które były przyjęte przez Marzenę Piękną. Śmiech na sali. Niech sie nauczycieli wezmą za prace. Bo dzieciaki zostawiacie w klasie a same robicie awantury na korzytarzu. Jak sie nie podoba to nie sie zwolnią niezadowolone koleżanki. Największy dym robią panie pracujące kilka miesięcy. Widziałem i śmiać minusie chce. Żal dzieci że mają takich rodziców i nauczycieli.
~ Smutne lecz prawdziwe:/
ponad rok temu ocena: 82%  343
Proponuję odwołać prezesa zarządu. Nie przypominam sobie, żeby cokolwiek dobrego dla tej szkoły zrobił. Podobnie jak wiceprezesi, którzy tu tylko przyjeżdżają by się lansować:/ Sekretarzem wciąż z jakiś względów pozostaje osoba, która również zrezygnowała z edukacji swoich dzieci w tej placówce, więc ze szkołą nie ma już nic wspólnego, a tym samym dobro naszych dzieci jest mu całkowicie obojętne. Jedyną osobą, która fizycznie brała udział w pracach na rzecz szkoły i pojawiała się na zebraniach obok Pani dyrektor z rodzicami jest Pan skarbnik. Sam chciałem przenieść dziecko do innej szkoły. Jednak nie ze względu na krzywdzącą opinię o rzekomym niskim poziomie nauczania w społecznym, tylko ze względu na "specyficzność" rodziców, którym wydaje się, że skoro płacą za szkołę to są w stanie również decydować o tym, który z nauczycieli, z którego przedmiotem sobie ich kochana pociecha ewidentnie nie radzi, ma zostać zdyscyplinowany lub najlepiej ze szkoły jak najszybciej usunięty:/
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hahhahaha
ponad rok temu ocena: 71%  342
Smutne jest to ze u pani dyrektor są interwencje rodziców o tym ze dziecko dostało zły stopień. Śmiech na sali. Szkoła na poziomie hahhahahaha. Żal
~ :(
ponad rok temu ocena: 76%  341
Moje dziecko poszło dzisiaj ubrane do szkoły na czarno:( W ramach protestu. Tak solidarnie postanowiła cała klasa. Stracą nie tylko Panią dyrektor, którą szybko polubili się bo się o nich po ludzku troszczyła na co dzień, ale też bardzo profesjonalnie prowadzącą lekcje nauczycielkę języka niemieckiego. I to w środku roku szkolnego. Tak postanowił "zarząd" 5 śmiesznych bufoniastych krasnali. To ma być ta korzystna zmiana dla dobra naszych dzieci?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jest dobrze
ponad rok temu ocena: 35%  340
Gratulacje ! Żeby wciągać w to wszystko swoje dziecko to trzeba być niezłym imbecylem. A Pani z języka niemieckiego profesjonalna ???? To faktycznie utwierdzam się w przekonaniu , że poziom w społecznym jest żaden. Dziękuję i pozdrawiam
~ Absolwent SLO
ponad rok temu ocena: 40%  339
Na Przemysłowej, jak widzę, bez zmian - co kilka lat musi być porządna imba ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xo
ponad rok temu ocena: 78%  338
od 8 rano trwa strajk zorganizowany przez uczniów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pfxxxxx
ponad rok temu ocena: 0%  337
Niedorozwineta to pan/pani jest
~ Xvxvxvxvxvx
ponad rok temu ocena: 43%  336
Chyba przez niedorozwiniętych rodziców( nakręconych przyjaciół pani dyrektor) hahhahahahah
~ Dzień
ponad rok temu ocena: 77%  335
Przyjdzie dzień, w którym nikt nie będzie chciał pracować w jarocińskich instytucjach i stowarzyszeniach podległych Urzędowi Miasta.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ A dyrektor ma być z PO
ponad rok temu ocena: 33%  334
Jak już to ludzie kojarzeni z PO i PSL są w zarządzie. Więc nie odwracaj kota ogonem. Dyrektorem ma zostać Zwierzol, Dworzyna albo Szałowska. Desant spadów od platfusów
~ PO fachowcy od VAT u
ponad rok temu ocena: 75%  333
Jeśli prawdą jest że został dyrektorem Marcin Z to znaczy że desant PO jest realizowany. Więc nie matacz.
~ Nie siej dezinformacji
ponad rok temu ocena: 100%  332
Co ty pierd....? Wywaliliscie Koniecznego w zarządzie jest PSL i SLD. Do nich pretensje.
~ to działanie to ohyda
ponad rok temu ocena: 65%  331
czy tu czasem czasem Kaźmierczak nie maczał paluuchów?, jakieś układanki personalno polityczne? wszędzie musi być polityka w Jarocinie i skłócanie mieszkańców nawet uczniami zaczyna się w Jarocinie manipulować, to ohyda! Pawlicki ma jeden wielki sukces : skłócił mieszkańców w Jarocinie, podzielił ludzi na tych co jego popierają to są dobrzy a jak ktoś ma inne zdanie to trzeba go zdeptać
~ EmilUd
ponad rok temu ocena: 76%  330
Brudne wiadro hejtu wylalo się po 22:00 jak już po kilku głębszych szemrane towarzystwo odwagi nabrało no cóż ewidentnie widać kim są i jaki poziom prezentują przeciwnicy dyrektorki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczennica ZSS Ania
ponad rok temu ocena: 61%  329
Tak sobie czytam te komentarze i moge powiedziec jedynie tyle ze niski poziom maja osoby ktore pisza takie rzeczy!!! Jestem uczennica i do tej szkoły uczęszczam juz 8 lat, a dorośli ktorzy twierdzą ze niemamy w tej sprawie nic do gadania to sie mylą.Właśnie mamy najwięcej do powiedzenia bo szkoła opiera sie na uczniach.Gdyby nie my to by jej nie było. Wszyscy uczniowe doceniają Panią Marzenę i chcą aby pizostała naszą dyrektorką. Organizuje nam wiele wspaniałych wyjazdow i akcji ktore pomagają nam sie rozwijać.A jak czytam te wszystkie komentarze to wiem ze pisal to ktos kto siedzi całymi dniami w domu nie robiąc nic pozytywnego:)) Polecam najpierw dowiedzieć sie ja NAPRAWDE jest w tej szkole a pitem wyswiać swoją opinie ;)( Dziekuje za uwage i dobranoc wszystkim
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Matematyka się kłania
ponad rok temu ocena: 65%  328
Są osoby, które chodzą 8 lat do szkoły i to jest logiczne.
~ Rodzic
ponad rok temu ocena: 23%  327
Dziewczynko, nie masz nic do decydowania, bo do tej szkoły zapisali Cię i płacą za nią Twoi rodzice, także do nauki i daj dorosłym decydować o sprawach dorosłych
~ Nie da rady
ponad rok temu ocena: 54%  326
Nie możesz chodzić do tej szkoły już 8 lat. Nie ma takiej opcji
~ Uczennica liceum
ponad rok temu ocena: 65%  325
Pani Marzena zawsze staje po stronie uczniów. Dzięki niej jestem w tej szkole, za czasów poprzedniego dyrektora byłam zdecydowana na odejście. Ta szkoła potrzebuje właśnie takiej osoby jak Pani Marzena, ponieważ interesuje się nami, pomaga. Z tego co wiem w gimnazjum i licem ze strony uczniów nie ma żadnych zastrzeżeń, a to właśnie my spędzamy w tej szlole najwiecej czasu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ten statek tonie
ponad rok temu ocena: 63%  324
Jeśli dyrektor staje po stronie ucznia, to ja się pytam przeciwko komu????? To jakieś żarty? Jak się tam muszą czuć nauczyciele?
~ może
ponad rok temu ocena: 59%  323
może trzeba było zrobić miejsce Koniecznemu, może w Środzie robi mu się koło duuuuupy gorąco????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zwierzol
ponad rok temu ocena: 47%  322
Dyrektorem został Marcin Z,więc koniu nie ma szans.znowu ukladziki
~ m
ponad rok temu ocena: 79%  321
To ten sam zarząd usunął z dnia na dzień następczynie Koniecznego, i ten sam odwołuje osobę którą powołał i się nie sprawdziła. moim zdaniem świadczy to o bezstronności! to zarząd odpowiada przed ludźmi i dba o szkołę, więc nie będzie trzymał kogoś kto się nie sprawdza. jedną i drugą bez podania szerzej przyczyny. po co wszyscy mają wiedzieć o złych sprawach... pamiętajmy obie z dobrych stron
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 58%  320
Nie wiem o czym my tu jeszcze rozmawiamy skoro osoby, które widocznie kompletnie nic nie wiedzą o ZSS mają najwięcej do powiedzenia w tej sprawie, a uczniów walczących o swoje dobro oskarżają, że komentarze podpisane Uczeń/Uczennica/Uczniowie piszą nie oni, ale Pani Dyrektor bądź jej koleżanki. Za wysoki poziom rozmowy wprowadziliśmy? No cóż, to tylko świadczy o poziomie, który jest w naszej szkole.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PanP
ponad rok temu ocena: 100%  319
Zarząd niby uchwalił jednogłośnie lecz pan Piosik jeździ na nartach jak gdyby nigdy nic ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MB
ponad rok temu 318
Przeciez to normalne....ja widziałem, zaświadczam, mowie prawde... On specjalnie przerwał wypoczynek i prywatnym odrzutowcem przyleciał, lądował na lotnisku Pana burmistrza...słowo honoru, sam widziałem... tylko wysiadł, złożył podpis i szybciutko na stok... wystarczy sprawdzic Facebook, to widać po fotach... na kolejnych zdjęciach jest bardziej zmeczony, jednak szybki lot meczy:))) A tak powaznie, "zarząd" znajdzie rozwiazanie dla swej racji i niekulturalnego zachowania...albo nie musial byc cały "zarząd" albo uchwała była wczesniej podpisana...papier przyjmie wszystko
~ ja
ponad rok temu ocena: 87%  317
PanieP jednogłośnie nie oznacza, że wszyscy obecni posiadający większość, czy kworum, czy jak to się nazywa byli za odwołaniem
~ Podpis
ponad rok temu ocena: 44%  316
Niestety prawda : śmieje się już dziś ....ale o to chodzi pani dyrektor... tylko co tym zyskuje ...???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic
ponad rok temu ocena: 48%  315
Brawo Wy, mam na myśli i zwolenników i przeciwników pani dyrektor, waszymi komentarzami robicie swietną reklame naszej szkole, jutro cały Jarocin sie bedzie z nas smiał, ale co tam przynajmniej powylewaliście sobie pomyje na siebie nawzajem, jakie to polskie , pozdrawiam ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brawo wy !!
ponad rok temu ocena: 46%  314
Taka dobra i miła pani dyrektor , co rano witała uczniów słowami „dzień dobry” jak nawiedzona. Szkoda tylko , ze wszystkich wokoło pouczała a swoich dzieci nie umie nauczyć mówienia „dzień dobry”.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ XXxxyxyxyxyyxy
ponad rok temu ocena: 24%  313
O tu sie zgadzam. Dzieciaki nie ogarnięte na maxa. Wydaje im sie że jak mamusia jest dyrektorem to im wszystko wolno.
~ !!!
ponad rok temu ocena: 66%  312
bardzo niski poziom!
~ Heyagsjeuehdb
ponad rok temu ocena: 55%  311
Brawo zarząd !! Dobra decyzja !! Już dawno to powinno nastąpić
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ?
ponad rok temu ocena: 75%  310
Dlaczego odejść? to jest szkoła tylko dla przyjaciół pani dyrektor?
~ Aha
ponad rok temu ocena: 22%  309
A panu to się coś chyba w główce poprzewracało, co? Już dawno to tacy ludzie jak pan powinni odejść z tej szkoły ;)
~ rodzic - obserwator
ponad rok temu ocena: 51%  308
widać klasę obrońców biednej pani dyrektor.... jedno towarzystwo... teraz widać jaką klasę przedstawia sama zainteresowana...straszne ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !!!
ponad rok temu ocena: 76%  307
niski poziom!
~ ozi
ponad rok temu ocena: 61%  306
ciekawe czy sama pani Dyrektor wypisuje te komentarze za uczniów i rodziców robiąc sobie propagandę czy co? straszenie zarządu to dość dziwny pomysł chyba. To przedstawiciele rodziców-Wasi przedstawiciele. co roku się zarząd nie podoba bo?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PRECZ
ponad rok temu ocena: 50%  305
Precz z zarządem!
~ rodzic
ponad rok temu ocena: 72%  304
Racja, jak można oficjalnie straszyć zarząd!
~ !!!
ponad rok temu ocena: 86%  303
Zdania z poprzednich Państwa wpisów nadają się do prokuratury tego typu insynuacje są w Polsce karalne!!!
~ ozi
ponad rok temu ocena: 92%  302
dlaczego przesada. uczą nasze dzieci. ja mam do nich zaufanie. no może z małym wyjątkiem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !!!
ponad rok temu ocena: 29%  301
~XD to już była gruba przesada!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xd
ponad rok temu ocena: 0%  300
Pani Justyna uczy w klasach 1 3 stąd te maskotki.Jakie dziecko
~ Xd
ponad rok temu ocena: 25%  299
Miałem na myśli maskotkę Nie wiem z czym wy to kojarzycie
~ ozi
ponad rok temu ocena: 59%  298
dajcie Pani Dyrektor odejść w spokoju ze stanowiska. skoro Zarząd dał jej szansę odejść bez nagłaśniania sprawy, to widocznie sprawa jest na tyle wstydliwa że dla dobra ogółu nie mależy jej upubliczniać. Zarząd to też rodzice dbający o interesy swoich dzieci. ale zachowujący profesjonalizm. Decyzja była jednogłośna! Poza tym też znam p. dyrektor i wiem na ile potrafi być dwulicowa i sztuczna, to nie tylko moje zdanie ale i innych rodziców. Moim zdaniem szkoła w której rodzice wybierają zarząd który zatrudnia dyrektora który zatrudnia nauczycieli to dość kiepski pomysł bo rodzic ma pośredni wpływ na nauczyciela uczącego jego dziecko. Ciekawe czy nauczyciele mają choćby procent wpływu na swoją sytuacje w tej szkole. zamiast postawić jedynkę boją się o pracę. Może oni powinni współdecydować o losach szkoły?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie dajcie odejść
ponad rok temu ocena: 86%  297
Nie dajcie odejść!!! Pani Dyrektor musi zostać!!!
~ !!!
ponad rok temu ocena: 59%  296
żałosne wynurzenia!!!
~ sympatyk
ponad rok temu ocena: 72%  295
Porównywanie obecnego dyrektora do jego poprzednika nie ma w tym momencie większego sensu, ponieważ aktualna sytuacja w Szkole nie jest bezpośrednio związana z oceną pracy zarówno obecnego dyrektora a tym bardziej jego poprzednika. Można się łatwo zorientować, że sytuacja w Szkole jest spowodowana z jednej strony wyborem nieodpowiednich osób do Zarządu Stowarzyszenia, a z drugiej nieprzestrzeganiem przez aktualny Zarząd postanowień statutu i ukształtowanej praktyki związanej z dokonywaniem zmian na stanowisku dyrektora szkoły w trakcie roku szkolnego naszym kraju. W statucie stowarzyszenia nie ma mowy o tym, że dyrektora szkoły może w trakcie kadencji odwołać Zarząd – gdyby była taka wola członków stowarzyszenia zapis taki znalazłby się w statucie ale go nie ma. Niektóre stowarzyszenia prowadzące szkoły w naszym kraju mają taki zapis, ale to nie ma. W związku z powyższym aby odwołać dyrektora w trakcie kadencji zarząd musi posiadać wolę Zgromadzenia jego Członków w formie uchwały.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uczennica
ponad rok temu ocena: 63%  294
Pani Marzena Michalak Piękna była wspaniałą dyrektorką. Dużo zrobiła dla tej szkoły. Jestem w tej szkole już kilka lat i pamiętam jeszcze czasy poprzedniego dyrektora. Pani Marzena to miła, uśmiechnięta, radosna i pomocna kobieta. Gdy nie miał kto po mnie przyjechać to potrafiła bez interesownie odwieź mnie do domu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szkoda czasu
ponad rok temu ocena: 38%  293
Kto wymyślił że chodzi o politykę??? To jakieś bzdury. Ze społecznego masowo odchodzą uczniowie i tyle. Żadna promocja pani Justynki nic nie pomoże
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zwierzol
ponad rok temu ocena: 75%  292
Jak dyrektor zostaje radny powiatowy to polityka się wkrada
~ EmilUd
ponad rok temu ocena: 50%  291
To się nazywa egzotyczną przygoda
~ Nie nasza sprawa
ponad rok temu ocena: 90%  290
Nie lubię Justyny ale sprawa jej dziecka nikogo nie powinna obchodzić.
~ Prawda
ponad rok temu ocena: 70%  289
Dobrze pan/i kojarzy
~ gązo
ponad rok temu ocena: 75%  288
To smutna wiadomość dla tej szkoły. Znam Marzenę osobiście. Jeśli ktoś bezinteresownie komuś pomaga i i jeszcze troszczy się o niego, to znaczy, że musi być dobrym człowiekiem, komu zależy na innych ludziach. A tylko dyrektor z takimi cechami będzie dobrym dyrektorem. Marzena trzymam za Ciebie kciuki......pamiętaj, dobro wraca.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ m
ponad rok temu ocena: 75%  287
tego nie widziałem, że komuś pomaga, więc nie mówię, że tak nie jest, za to znam osoby których zasługi przypisała sobie
~ *R
ponad rok temu ocena: 97%  286
Dokładnie tak..Dobro powraca a prawda wyjdzie na jaw...pozdrwiam
~ Mama#2#dzieci
ponad rok temu ocena: 84%  285
Czytam dziś te wszystkie komentarze. Moje dzieci uczą się w tej szkole już pięć lat. Nie interesują mnie sympatie i antypatie polityczne. Interesuje mnie dobro dzieci, zwłaszcza moich, bo to oczywiste dla każdego rodzica. Mam porównanie p. Marzeny z poprzednim dyrektorem. Niestety nie wypada to dobrze dla jej poprzednika. Pani Marzena zadbała o ambicje i motywację dzieci i młodzieży. Dla ambitnych uczniów jest mentorką i natchnieniem. Pokazuje im, że mogą wszystko jeżeli tylko tego zapragną. Wszystko zależy od ich chęci i wysiłku. Narzekają tylko miernoty niespełnione w swoich planach i przelewające te niezrealizowane, chore ambicje na swoje dzieci, które czasem nie są w stanie doskoczyć do poprzeczki postawionej im przez rodziców. Popieram tępienie lenistwa i przekonania, że jak popłaczę i ponarzekam to jakoś zdam, a może jeszcze malutka insynuacja, że jakby co to szepnę komu trzeba. Jeżeli o losach tej szkoły mają decydować jednostki skoncentrowane na udowodnieniu innym jakie to one są ważne to życzę powodzenia. Proszę tylko na Walnym Zgromadzeniu nie wciskać Rodzicom tekstów, że to ''w trosce o dobro dzieci,,. Żal mi tego co było i miało być i oczekuję jako rodzic, że nadal tak będzie. Zarząd lepiej niech się zastanowi co robi, bo merytorycznie nie ma podstaw do odwołania.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ela
ponad rok temu ocena: 36%  284
. "Narzekają tylko miernoty niespełnione w swoich planach i przelewające te niezrealizowane, chore ambicje na swoje dzieci...".SŁABE Wyścig szczurów zaczyna się jak widzimy, od małego....słaby odpada
~ Ojtam
ponad rok temu ocena: 53%  283
Tak kończą referendyści który nie mają nic do zaproponowania.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rodzic - obserwator
ponad rok temu ocena: 17%  282
a pytanie do szanownych Pań : idziecie spać czy będziecie klepać w klawiaturę też w nocy???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ *R
ponad rok temu ocena: 100%  281
A co...???Żal Panu..to proszę też sobie poklepać...
~ PANI
ponad rok temu ocena: 83%  280
Jeżeli jest Pan z Zarządu to wzywam do honorowego podania się do dymisji.
~ kiedy można odwołać dyrektora
ponad rok temu ocena: 90%  279
http://www.rp.pl/Zadania/304129982-Kiedy-mozna-odwolac-dyrektora-szkoly.html
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ *R
ponad rok temu ocena: 84%  278
"Zarządzanie szkołą to trudna sztuka. Każdy dyrektor musi jednocześnie pełnić rolę nauczyciela, pracodawcy, menedżera i prawnika. Mnogość i stopień skomplikowania przepisów prawa oświatowego powoduje, że dyrektorzy często popełniają błędy. Uchybienia w dokumentacji pracowniczej, gospodarce finansowej szkoły czy też inne błędy o charakterze organizacyjnym nie uzasadniają jednak odwołania dyrektora ze skutkiem natychmiastowym z pełnionej funkcji. " Trzymamy kciuki za panią Dyrektor Marzenę!!!Jestesmy z panią... Odwołanie dyrektora smsem...Kpina!!! Pani dyrektor musiałaby ewidentnie działać na niekorzyść szkoły,zaniedbywać wszystko co tylko można a jest wrecz odwrotnie!!!Gdzie pani od promocji szkoły?gdzie zarząd na koncercie charytatywnym dla Wojtusia w sobotnie popoludnie 27.01.18? Ich niestety nie było...A Pani Dyrektor tak...zwarta i gotowa jak zawsze dla uczniów... Rodzice pojdzcie po rozum do głowy bo niektórzy wypowiadjący się w komentarzach ludzie to mają kapustę albo banię wypchaną słomą... Zważcie że nie jestescie tu anonimowi IP sprawdza się w 5 minut...więc nie obrażajcie bezpodstawnie, nie hejtujcie...przecież możecie jeszcze tego gorzko pożałować...:((
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hurra!!! Wreszcie!!!
ponad rok temu ocena: 30%  277
Jakie odwołanie dyrektora SMS-em? Zarząd był u Pani Marzeny na rozmowie w piątek. SMSem poinformowano rodziców o decyzji zarządu. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
~ Analiza Statutu
ponad rok temu ocena: 89%  276
Dokładna analiza uprawnień zarządu zapisana w statucie nie daje władzy Zarządowi do odwołania dyrektora szkoły. Zarząd może tylko powołać dyrektora. Odwołanie dyrektora wymaga uchwały Zgromadzenia Członków. Dyrektor może sam się podać do dymisji lub zajmować stanowisko do końca kadencji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ *R
ponad rok temu ocena: 92%  275
Dokładnie tak...
~ Rodzic
ponad rok temu ocena: 100%  274
Oto skład naszego zarządu https://www.spolecznejarocin.p...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic
ponad rok temu ocena: 82%  273
Rodzice zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby obalić ten śmieszny Zarząd! Zafundowali dzieciom , nauczycielom oraz nam rodzicom kolejną poważną zmianę, kolejne niefajne emocje i zapewne na tym nie poprzestaną! Pytam więc, gdzie w tym wszystkim jest dobro dziecka? Wyłącznie swoim się kierują. Proponuję tez poczytać trochę w internecie o Panu Prezesie! Bardzo interesująca lektura.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rodzic - obserwator
ponad rok temu ocena: 67%  272
Ale mi was żal jest tyle miłych rzeczy które można robić w niedzielne popołudnie... a wy tu czas marnujecie...Myślicie że pucowanie się w sieci zmieni wasze życie ... Jakie to prostackie myślenie....siedzą w kilka osób i piszą te bzdury... ale co się dziwić kasa za darmo zniknie i trzeba będzie do pracy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sasiad
ponad rok temu ocena: 25%  271
Ona tak promuje szkole ze hu...a robi!!!! A kaske otrzymaje i to nie mała. .... widzę ja często bo blisko niej mieszkam musze się zapytać jej jak i w jaki sposób ja promuje.... chyba na robieniu afery... A do pracy dwie lewe rączki damulko!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ matlka ze społecznego
ponad rok temu ocena: 85%  270
Ty sąsiad ... pokaż jak Ty pracujesz to wtedy pogadamy! A tak na marginesie, jak sąsiadujesz z dyrektorką to nie biedujesz ! Chaty tam, że ho ho !
~ sympatyk
ponad rok temu ocena: 94%  269
Zgodnie z paragrafem 22 statutu stowarzyszenia do zakresu działania Zarządu należy 5) wybieranie i zatrudnianie dyrektorów placówek. Nie ma tu mowy o odwoływaniu, w związku z powyższym należy się zastanowić czy Zarząd ma do tego prawo? Czy przypadkiem ta czynność nie powinna być przeprowadzona po uchwaleniu tego przez Walne Zebranie Członków.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ matka ze społecznego
ponad rok temu ocena: 92%  268
Jak długo rodzice będą rządzić szkołą, będą wtrącać się w merytoryczne i dydaktyczne zarządzenia dyrektora tej, czy innej szkoły tak długo nie będzie ona nic warta! Jak można dopuścić do sytuacji, w której dyrektor po omówieniu lekcji hospitacyjnej z nauczycielem jest po niecałej godzinie od rozmowy pohospitacyjnej besztany przez rodzica zasiadającego w zarządzie, bo temu poskarżył się młody, stażystowy nauczyciel? To jest paranoja! Ludzie - oddajmy Bogu co boskie, rzemieślnikowi co rzemieślnicze a merytoryczne, pedagogiczne i metodyczne kwestie szkoły temu, kto jest do tego przygotowany zawodowo! Panie domowy - mówię do jednego z członków zarządu niepracującego zawodowo - zajmij się pan swoim domem, posprzątaj, zrób zakupy albo zajmij się jakąś pracą zawodową jeżeli w ogóle jesteś do jakiejś przygotowany a nie podburzasz ludzi i wprowadzasz zamęt w porozumieniu z jedną nauczycielką tej szkoły - wiecznie nadąsaną, zapatrzoną w siebie i od lat mającą parcie na stanowisko ... !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
ponad rok temu ocena: 78%  267
Rodzice mysla ze wszystkie rozumy pozarli i na wszystkim sie znaja takie nastalu czasy ze ci obecni rodzice mysla ze na wszyystkim sie znaja i we wszystko sie wpieprzaja Oswiata powinna byl publiczna był lad i skład wszystko bylo na swoim miejscu powolujecie Stowarzyszenia o ktorych ludzie nie maja pojecia tylko mysla ze na tym sie mozna dorobic chca byc prezesami czlonkami i nic dobrego z tego nie ma
~ rodzic
ponad rok temu ocena: 73%  266
cyt: "oddajmy Bogu co boskie, rzemieślnikowi co rzemieślnicze a merytoryczne, pedagogiczne i metodyczne kwestie szkoły temu, kto jest do tego przygotowany zawodowo!" Zgadzam się w 100% i m.in. z tego powodu, błędem było w ogóle powołanie na dyrektora.
~ Rodzic
ponad rok temu ocena: 86%  265
Brawo! Trzezwa ocena sytuacji!
~ jfjsdfjhdh
ponad rok temu ocena: 89%  264
Też tak uważam!!!!
~ Uwielbiam Cię
ponad rok temu ocena: 90%  263
Brawo!!!!!!!!
~ Rodzic dziecka ZSS
ponad rok temu ocena: 87%  262
Niech zadziała Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia lub członkowie stowarzyszenia. Chyba znajdzie się 15% członków aby zwołać Nadzwyczajnie Walne Zgromadzenie. Trzeba działać!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic
ponad rok temu ocena: 86%  261
Otóż to!!!
~ Niemożliwe
ponad rok temu ocena: 90%  260
Czytam wszystko uważnie, nie jestem związana ze szkołą, ale czy tu chodzi o nauczanie czy biznes? Zarząd nic nie mówi na temat nauki, tylko kasa, kasa... Opamiętajcie się. a ta cudowna nauczycielka Justyna to kto? Nigdy nie słyszałam o jej sukcesach, a znam dobrych nauczycieli, nawet w Społecznym. Leniwi nauczyciele zawsze będą obgadywać wymagającego dyrektora. Coraz więcej w tym zawodzie pozorantów. Tak było im żle, że we wrasne gniazdo s.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ matka ze społecznego
ponad rok temu ocena: 85%  259
pani Justyna ... brak słów; każdy lepszy był i jest dla niej zagrożeniem, przypomnijcie sobie panią Martę, panią Asię .... tak jest i w tej sytuacji. Może to i dobry nauczyciel, ale kolega z prac y.... brak słów.
~ Rodzic dziecka ZSS
ponad rok temu ocena: 93%  258
Pani Justyna Włodarczyk nauczycielka III klasy szkoły podstawowej. Ponoć ona jest od promowania szkoły? Ale w jakim znaczeniu? Chyba jej niszczeniu
~ Tata dziecka ZSS
ponad rok temu ocena: 87%  257
Kto wybrał ten cały Zarząd?? Kto miał wpływ na tę decyzję, niech ich teraz odwoła, gdyż poczynania tych ludzi wołają o pomstę! Skrajny prymitywizm...żenada jakich mało.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xyz
ponad rok temu 256
A ty co zrobiłeś dla szkoły?
~ Rodzic dziecka ZSS
ponad rok temu ocena: 90%  255
Odwołać Zarząd - powołać nowy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anonim
ponad rok temu ocena: 90%  254
Precz z zarządem!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic #6473774733
ponad rok temu ocena: 87%  253
Zarząd odwołamy !! RADE SOBIE DAMY !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic dziecka ZSS
ponad rok temu ocena: 87%  252
Rodzice jednoczmy się , to jest chyba jakieś nieporozumienie. Przecież chodził o dobro naszych dzieci.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic ZSS
ponad rok temu ocena: 85%  251
Nie dajmy się Rodzice! Chodzi przecież o dobro naszych dzieci, one potrafiły się zjednoczyć. Teraz nasza kolej. Trzeba powstrzymać tych okropnych ludzi bez żadnych hamulców, oporów i zasad. Szkoła nie jest ich prywatną własnością! A najwyraźniej tak im się wydaje! Szczególnie tej nietykalnej trójcy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczniowie ZSS
ponad rok temu ocena: 86%  250
Pani Marzenia codziennie witała jak i żegnała uczniów z uśmiechem. Często przychodziła do klas na przerwach i pytała o to, jak nam mija dzień. Wiele kółek zainteresowań, konkursów, projektów, wyjazdów to również zasługa pani Marzeny Michalak-Pięknej. Była dyrektorem, do którego uczniowie nie bali się zwrócić w razie potrzeby czy problemów. Uważamy, że dzięki niej ta szkoła stała się lepsza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczniowie ZSS
ponad rok temu ocena: 80%  249
Pani Marzenia codziennie witała jak i żegnała uczniów z uśmiechem. Często przychodziła do klas na przerwach i pytała o to, jak nam mija dzień. Wiele kółek zainteresowań, konkursów, projektów, wyjazdów to również zasługa pani Marzeny Michalak-Pięknej. Była dyrektorem, do którego uczniowie nie bali się zwrócić w razie potrzeby czy problemów. Uważamy, że dzięki niej ta szkoła stała się lepsza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Alicja
ponad rok temu ocena: 77%  248
Precz z Zarządem!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic ZSS
ponad rok temu ocena: 83%  247
Po co te komentarze. Przecież nikt z nas nie wie, co było przyczyną natychmiastowego odwołania Pani Dyrektor. Wie Ona i Zarząd, ale niestety nie chcą się tą wiadomością podzielić. Może jutro dowiemy się czegoś więcej... Swoją drogą, chyba komuś bardzo zależy, aby o Społecznej się dużo mówiło ( nie ważne czy dobrze, czy źle). To wszystko wygląda jakoś dziwnie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic
ponad rok temu ocena: 93%  246
Dokładnie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczennica ZSS
ponad rok temu ocena: 82%  245
Odwołacie zarząd!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczennica ZSS
ponad rok temu ocena: 82%  244
My się nie poddamy! Pani Marzeny nie oddamy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczeń
ponad rok temu ocena: 82%  243
Odwołać zarząd!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 82%  242
Odwołać zarząd! On wszystko psuje!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uczeń34
ponad rok temu ocena: 81%  241
Odwołać zarząd jak najszybciej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bzzzzzzz
ponad rok temu ocena: 78%  240
Gównoburza na całego. Ale czy najpierw nie powinniśmy usłyszeć powodów odwołania? Bo tak to wszystko nie ma sensu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczennica ZSS
ponad rok temu ocena: 83%  239
ODWOŁAĆ ZARZĄD !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczeń
ponad rok temu ocena: 82%  238
Odwołac zarząd
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jednoczymy się! Dalej !
ponad rok temu ocena: 85%  237
Uczniowie się zjednoczyli! Czas na rodziców ! Oddajcie nam nasza Panią Dyrektor ! Precz z zarządem!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zarząd
ponad rok temu ocena: 100%  236
zarząd też można zmienić
~ rodzic - obserwator
ponad rok temu ocena: 40%  235
Ale to żenujące 5 min po takiej sytuacji nie zostałbym dyrektorem..... jakaś masakra jak nisko można upaść.... trzeba mieć honor .....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczniowie ZSS
ponad rok temu ocena: 83%  234
Ale my Panią Marzenę odzyskamy i się nie poddamy! A jak panu nie na rękę to zawsze droga wolna ;)
~ gonzo
ponad rok temu ocena: 92%  233
Jedna rada dl ludzi uczciwych, ambitnych i szczerych: nie angażujecie się w politykę w polskim wydaniu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic
ponad rok temu ocena: 79%  232
Rodzice jednoczmy się! Nie dajmy odejść Pani Marzenie! Szkoła bez Niej nie przetrwa...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sympatyk
ponad rok temu ocena: 92%  231
Walne można zwołać na żądanie 15% członków. Jeśli więc jest inicjatywa aby odwołać zarząd to nic prostszego. 5. Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków zwołuje Zarząd : 1) z własnej inicjatywy 2) na żądanie Komisji Rewizyjnej 3) na umotywowane żądanie co najmniej 15% członków zwyczajnych
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczeń
ponad rok temu ocena: 83%  230
Ludzie my te opinie piszemy z wlasnej woli a nie z przymusu ponieważ docenuamy ją za to co robiła dla naszej szkoly i jakie podejscie ma do nas uczniow na codzień
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczeń
ponad rok temu ocena: 84%  229
Doceniamy*
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 85%  228
A co z konkursami, projektami, do udziału w których zachęca nas Pani Dyrektor? Co z wycieczkami? Filmem promującym szkołę? Pani Marzena oprócz wyżej wymienionych rzeczy, wprowadza dobrą atmosferę, która sprzyja nauce. Codziennie wita nas uśmiechem, interesuje się nami. Skoro uczniom podoba się szkoła, którą zarządza Pani Marzena to po co to zmieniać? To my mamy czuć się w szkole dobrze. A osoby, które piszą komentarze zawierające informacje wyssane z palca, powinny dowiedzieć się czegoś o Zespole Szkół Społecznych, a przynajmniej raz do niego zajrzeć - gwarantuję, że zostaną Państwo mile powitani i przez Panią Dyrektor, i nauczycieli, i uczniów, przez co chętnie Państwo będą do nas wracać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 76%  227
Cóż, jestem uczennicą Zespołu Szkół Społecznych, a to, że potrafię dobrze się wypowiedzieć tylko świadczy o tym, że nasza szkoła ma wysoki poziom i można się w niej jednak czegoś nauczyć.
~ Uczeń
ponad rok temu ocena: 80%  226
Nie zna Pan/Pani naszego poziomu. Nie każdy może jest tak uzdolniony ale sa jednak tacy ludzie w naszej szkole.
~ Uczennica ZSS
ponad rok temu ocena: 84%  225
W naszej szkole są uczniowie dojrzali oraz mamy bardzo dobrych polonistów. Zapewne w innych szkołach tak nie ma skoro podejrzewa się, że to ktoś z rodziców ? ;)
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 85%  224
Akurat uczniowie zss umieją pisać ładnie i poprawnie wiec nie wiem o co się czepiasz "coś ty:)"
~ Coś ty :)
ponad rok temu ocena: 26%  223
Żaden uczeń by tak nie napisał. Nie ma co się oszukiwać :) :) :) co za styl
~ Uczeń
ponad rok temu ocena: 81%  222
Pani Marzena zawsze zachęca uczniów do brania udziału w konkursach, olimpiadach i projektach. Pomaga w przygotowaniach i nakręca do działania chętnych uczniów. Dzięki niej ta szkoła otrzymała nowe życie i zarząd nie powinien jej odwoływać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ twój nick
ponad rok temu ocena: 73%  221
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu Tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy.
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 82%  220
Ze Społecznym nie zadzierać, bo będziecie kości zbierać ! My się łatwo nie poddamy, a dyrektora nie oddamy! Nas nie zastraszycie, jeszcze zobaczycie !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 82%  219
Niektórzy ludzie odzywają się a tak naprawdę za przeproszeniem „gówno wiedzą”. Pani Marzena organizowała wiele projektów naprzyklad „przechodząc obok” czy tez inne. Pani dyrektor Marzena Michalak Piękna organizował rówieńskim do tej pory wiele wycieczek naprzklad następna która zbliża się dużymi krokami 2 lutego wyjazd do Warszawy do „Milionerów” w programie TVN.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ UZENNICA
ponad rok temu ocena: 83%  218
Przywrócić nam panią Marzene
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pulsbiznesu
ponad rok temu ocena: 86%  217
https://www.pb.pl/nieruchomosc...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ......@
ponad rok temu ocena: 76%  216
I tak z nami nie wygracie pani marzena będzie dyrektorem!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 80%  215
Pani dyrektor bardzo dobrze się sprawowała i zawsze pomagała innym, zarówno uczniom jak i nauczycielom. Nie rozumiem dlaczego nagle zarząd wycofuje Panią Marzenę skoro dobrze się sprawowała i wcześniej nie było żadnych zastrzeżeń co do jej pracy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Co za teksty ?
ponad rok temu ocena: 67%  214
Szczególnie nauczycielom ;) już jako rodzic wybitnie dobrze traktowała grono. Has haa haaa boki zrywać
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 82%  213
Wszyscy którzy oczerniają pani Marzenę,chyba nie wiedza jakim człowiekiem jest na codzień. Rano kiedy przychodzimy do szkoły wita nas z uśmiechem.Gdy ktoś ma jakiś problem zawsze mu pomaga poświęca swój czas.A ze komuś się nie powiodło na wyborach na dyrektora to teraz próbuje się zemścić na sympatycznej,pomocnej i wręcz kochającej swoją prace z dziećmi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rodzic
ponad rok temu ocena: 44%  212
doskonale wiemy jakim jest człowiekiem i wreszcie ten uśmiech został zgaszony
~ Uczeń
ponad rok temu ocena: 78%  211
Bez pani Marzeny ta szkola nie będzie istniała . Przedewszystkim pozwalała nam rozwijać nasze pomysły .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rodzic
ponad rok temu ocena: 56%  210
no trudno, żadna strata dla polskiej edukacji :) tylko gdzie podziewać się będą ci zadufani w sobie i nadęci uczniowie
~ uczennica
ponad rok temu ocena: 79%  209
Moim zdaniem decyzja o usunięciu Pani Marzeny Michalak-Pięknej ze stanowiska dyrektorkijest jest niesłuszna. Tak jak już ktoś wcześniej napisał, zrobiła ona wiele dla naszej szkoły i zapewne wszyscy uczniowie są jej za to wdzięczni więc nie rozumiem jak można bezpodstaw i podawania zarzutów kogoś od tak usunąć.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczeń/Uczennica
ponad rok temu ocena: 81%  208
Jeżeli chodzi o panią Marzene to każdego dnia witała nas i żegnała z uśmiechem. Pytała się każdego dnia czy wszystko okej jak się czujemy. Wyremontowała aule która stała się miejscem do którego każdy z chęcią przychodzi. Jest dla nas jak druga mama. Jeżeli będzie trzeba to odejdziemy z tej szkoły nie pozwolimy by odwołano panią Marzene.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 83%  207
Pani Marzena Michalak-Piekna była świetną dyrektorką jak i nauczycielką zawsze witała każdego z uśmiechem, była wzorem dla uczniów. Robiła wswszystko co w jej mocy by kazdemu było jak najlepiej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ styczeń 2018
ponad rok temu ocena: 69%  206
W tym roku, przed wyborami Jarociniacy doświadczą jeszcze wielu rozgrywek politycznych. To nie pierwsza i nie ostatnia gra. W Jarocinie droga do koryta będzie usłana pomówieniami, oskarżeniami, zniszczeniem wielu osób, bo liczy się tylko czarnoziem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uczeń
ponad rok temu ocena: 69%  205
dawaj mnie moja Marzenka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ark
ponad rok temu ocena: 28%  204
Bardzo dobrze się stało, zapewne dobre komentarze wypisują koleżanki Pani Pięknej. Co to za dyrektorka jak się za nia nauczyciele nie wstawiają. Trzeba się znać na swojej pracy a nie wykorzystywać innych i zbierać laury.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mati
ponad rok temu ocena: 50%  203
Nauczyciele boją się oprace bo o ich pensji decyduje zarzad
~ Anonim
ponad rok temu ocena: 74%  202
Osoba jest taka pewna? Ciekawe co sądzą o Pani Marzenie uczniowie. Zastanówmy się : 1. odnowienie auli 2. odnowa dachu sali gimnastycznej 3. wielka ilość konkursów oraz ogromne wsparcie przy ich realizacji 4. Wrpowadzenie prawoznastwa i filozofii 5. Zaczęcie wprowadzania zmian w gimnazjum i liceum o które od dawna prosili uczniowie poprzedników Wymieniam tylko nieliczne osiągnięcia Pani Marzeny Michalak Pięknej. Wypisuję to ponieważ ta sprawa to jedno wielkie nieporozumienie i nie chcialbym widzieć kolejnych takich komentarzy ludzi, którzy jak widać są ekspertami od wszystkiego...
~ Rodzic #1234#
ponad rok temu ocena: 76%  201
Rodzice zjednoczcie się! Damy kres zarządowi a dyrektora przywrócimy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xXxxxxxxxxxxxx
ponad rok temu ocena: 45%  200
Największą dachowe z tego tematu ma Masłowska. Będzie miała pełne obłożenie klas od weześnia. Hahhaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ewa
ponad rok temu ocena: 77%  199
A może właśnie o to chodzi... Kto zyskuje na takim zamieszaniu? Na pewno nie ZSS.
~ ~rodzic 1
ponad rok temu ocena: 42%  198
Brawo Zarząd! Nareszcie słuszna decyzja. Pani Marzena jako nauczyciel TAK, ale jako dyrektor to porażka! Docencie nauczycieli - tych co są tam od kilku lat i którzy są oddani tej szkole! Pani Marzena doceniała tylko swoje koleżanki, które ona zatrudniła... Dzieci, które odeszły z podstawówki - z tego co wiem kilku najzdolniejszych uczniów! Mam nadzieję, że Zarząd powoła na stanowisko dyrektora kogoś z doświadczeniem, a nie kolegę/koleżankę, która się będzie dopiero uczyć jak kierować szkołą. Tutaj potrzeba kogoś kto się zna i da radę podnieś to, co upadło tak nisko. Tę szkołę trzeba ratować JUŻ, bo od września może nie być uczniów .... Przecież wszyscy rodzice wybiorą to - co najlepsze dla ich dzieci!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic
ponad rok temu ocena: 50%  197
Odeszli uczniowie nie najlepsi tylko Ci których rodziców przerosły aspiracje względem swoich dzieci zarząd ma plany co do tej szkoły
~ rodzic
ponad rok temu ocena: 58%  196
Pani Justynko - nauczycielu i rodzicu - zadziałałaś ... dopięłaś swojego ... czekam na decyzję zarządu co do Twojego dyrektorowania - wcale się nei zdziwię! Tylko, że w życiu tak to bywa - jaką bronią walczysz od takiej giniesz !
~ Uczennica ZSS
ponad rok temu ocena: 71%  195
„Do uczniów ZSS” po pierwsze zdanie zaczyna się duża literą. Jestem ciekawa z kąd Pani/Pan wie co się dzieje u nas w szkole. Jeśli wierzy Pani/Pan w plotki to gratuluje. Nikt tutaj nie pisze „pod dyktando p.Marzeny” sami z własnej woli jej bronimy. Jeśli chodzi o odejścia najlepiej byłoby aby Pan/Pani wyszła z ten strony internetowej. Nie pozdrawiam :)
~ do uczniów zss
ponad rok temu ocena: 35%  194
"uczniowie zss" przestańcie się już ośmieszać tymi komentarzami, piszecie pod dyktando p. Marzeny czy sami te bzdury wymyślacie? bo nie dość, że nie wiecie co piszecie to nawet tego nie rozumiecie. dobrze, że nie napisaliście jaki poziom szkoła reprezentuje, bo dopiero byłby śmiech na sali. . W tak "elytarnej" płatnej szkole nie zdaje się matury przy kilkuosobowej klasie ? z "elytarnej" szkoły uczniowie odchodzą ? Chcecie odejść ? to zabierajcie swoje plecaczki i papa
~ Uczniowie ZSS
ponad rok temu ocena: 64%  193
Szkoła nie upadła, wręcz przeciwnie. Dzięki Pani Marzenie znowu jesteśmy szkołą na poziomie. Jeśli nie przywołają naszego dyrektora to dopiero ta szkoła upadnie, bo my - dobrzy uczniowie odejdziemy!
~ ..
ponad rok temu ocena: 32%  192
Nie będzie uczniów, bo odwołali dyrektora, który tak wiele zrobił dla dzieci uszczęszczających do ZSS. Wejdą nowe zasady, kolejne zmiany w statucie i uczniowie nie będą chętnie przychodzili do szkoły.
~ Niech się dzieje wolą nieba
ponad rok temu ocena: 22%  191
Justyna Włodarczyk na dyrektora. To powinna być twarda osoba a nie dawać sobie wchodzić na głowę. Uczniowie uwielbiali Panią dyrektor bo nawet na wniosek uczniów była w stanie nauczyciela wymienić Każdemu chciała dogodzić. A tak się nie da
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Śmiech na sali
ponad rok temu ocena: 75%  190
Włodarczyk na dyrektora?! To by była wola piekła!
~ Uczniowie ZSS
ponad rok temu ocena: 82%  189
Dyrektor Marzena w naszej szkole wszystko na lepsze zmienia ! Poświęca nam swój czas i jest dumna z nas ! Dyrekcję nam oddajcie, a zarząd odwołajcie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do widzenia
ponad rok temu ocena: 60%  188
Tak. Jasne. Szczególnie nauczycieli
~ Do roboty
ponad rok temu ocena: 91%  187
Niestety ale w szkole było świetnie, dopóki ktorys z rodziców nie wpadł na pomysł żeby się angażować w edukację. Matki powinny iść do pracy a nie stać pod płotem i plotkowac. Nic już z tego nie będzie. Każdy ciągnie w swoją strone
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
ponad rok temu ocena: 73%  186
No wlasnie teraz pokolenie mlodych rodzicow mysli ze ma w domu dzieci alfy i omegi wlasne niespelnione ambicje pokladaja w dzieciach ktore niestety ani za madre ani utalentowane dziecko chodzace do szkoly powinno sie spokonjie uczyc miec jakies hobby a nie latacie z dziecmi na rozne zajecia dodatkowe ktorych dziecko nie jest w stanie przeskoczyc a w przysszlosc niejeden uczen znajdzie sie w psychiatryku bo nir wytrzyna tego wyscigu szczurow pomiedzy rodzicami i pokazowki co to nie ja
~ Ojciec
ponad rok temu ocena: 83%  185
Zarząd do odwołania. .... rodzice i uczniowie zjednoczcie się bo większość z was jest za dyrektor.... A tym niby prezesom i paniczkom pokażcie gdzie ich miejsce!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 44
ponad rok temu ocena: 29%  184
Młody i stary nauczyciel idą szkolnym korytarzem na lekcje. Młody niesie ze sobą stosy skserowanych kartek, tekę wypchaną książkami i jeszcze dziennik w zębach. Stary idzie na luzaka, niesie tylko klucz od sali. Młody mówi z podziwem: - No, no! Po tylu latach pracy, pan ma to wszystko w głowie? - Nie, w d*pie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 44
ponad rok temu ocena: 32%  183
Młody i stary nauczyciel idą szkolnym korytarzem na lekcje. Młody niesie ze sobą stosy skserowanych kartek, tekę wypchaną książkami i jeszcze dziennik w zębach. Stary idzie na luzaka, niesie tylko klucz od sali. Młody mówi z podziwem: - No, no! Po tylu latach pracy, pan ma to wszystko w głowie? - Nie, w d*pie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczniowie ZSS
ponad rok temu ocena: 76%  182
Naszej siły wy nie znacie, ze Społecznym nie wygracie! Dyrektor zostanie przywołany, a zarząd odwołany! My dyrekcję przywrócimy, no a zarząd obalimy !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Olaf
ponad rok temu ocena: 67%  181
Żeby wam nie zamknęli tej śmiesznej szkółki z dyplomem za pieniążki rodziców :) Dzieciarnia do nauki a nie wojny w internecie urządzać
~ Cudownie
ponad rok temu ocena: 90%  180
Będzie dym ;)
~ ODWOŁAĆ ZARZĄD
ponad rok temu ocena: 81%  179
Oceny komentarzy mówią same za siebie ! Bzdury mają łapki w dół, a prawda w górę. Pani Marzena ma wrócić i koniec, a zarząd odwołać!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :(
ponad rok temu ocena: 65%  178
Oby nowy dyrektor sprostał wygórowanym oczekiwaniom tych niezadowolonych rodziców. Bo znowu za rok będą chcieli zmiany. Na pewno to na dobre tej szkole nie wyjdzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
ponad rok temu ocena: 67%  177
Młodzi rodzice ktorzy mysla ze pokoncza jakies tam studia zaoczne i na nich swiat sie zaczyna i konczy nic bardziej mylnego troche pokory wobec zycia bo nie wiadomo co przyniesie zaskakujacego
~ może?
ponad rok temu ocena: 71%  176
czyżby miejsce dla Koniecznego? może w Środzie zaczęło mu sie palić koło duuuupy??!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 44
ponad rok temu ocena: 50%  175
No to pięknie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ das
ponad rok temu ocena: 83%  174
W czasie roku szkolnego odwołać dyrektora? To jakieś przestępstwo popełniono? A kiedy konkurs na to 'intratne stanowisko"/
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tak jest
ponad rok temu ocena: 85%  173
Jeśli ktoś nie musi, to niech tam nie pracuje Odwołują ludzi kiedy im się podoba. Zero szacunku i względu na człowieka.
~ rodzic
ponad rok temu ocena: 38%  172
Były powody żeby powołać w środku roku szkolnego no i widocznie są powody żeby odwołać w środku roku szkolnego. Nic dziwnego w tym nie ma. Dyrektorem się bywa.
~ rodzic
ponad rok temu ocena: 36%  171
Jaka wspaniała wiadomość. Lepiej późno niż wcale.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fffffff
ponad rok temu ocena: 86%  170
2 lata temu kiedy obchodziła pani Lucyna nie było tyle komentarzy i zamieszania o to, jak myślicie dlaczego? Uważam, że teraz jest utrata bardzo dobrego dyrektora, który wszystko poświęcał szkole i uczniom, tyle pracy, pójdzie na marne..... A już było dobrze..... Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, ale jest też wybór szkół, można przenieść dziecko gdzie się podoba. Tutaj 3 osoby zadecydowały, bez żadnych konsultacji z resztą rodziców, tak być nie może, to nie jest prywatny folwark tych PANÓW. Jeśli według nich był jakiś problem, to dlaczego nie rozmawiali o nim, dlaczego nie chcieli temu zaradzić, to mnie zastanawia, czy to nie jest dziwne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rodzic - obserwator
ponad rok temu ocena: 60%  169
pani Lucyna miała więcej pokory....a pani Marzena więcej hejterów ot subtelna różnica....
~ ..
ponad rok temu ocena: 90%  168
Zgadzam się
~ rodzic
ponad rok temu ocena: 25%  167
poczytaj statut stowarzyszenia, dowiesz się jak działa, kto i kiedy wybiera zarząd i jakie prawa i obowiązki ma ten zarząd. Być może jesteś członkiem, być może byłeś na zgromadzeniu itd. itd. i być może podnosiłeś rękę w głosowaniach. Więc jak się teraz coś nie podoba zawsze możesz odejść, nic na siłę.
~ mama
ponad rok temu ocena: 60%  166
Proszę o bilans ile pieniędzy pozyskał Zarząd, a ile Dyrekcja i zaangażowani w pracę dla szkoły nauczyciele.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rodzic
ponad rok temu ocena: 67%  165
ja jeszcze poproszę raport ilu uczniów zrezygnowało z tej szkoły za kadencji p. Michalak-Pięknej..
~ rodzic społeczniaka
ponad rok temu ocena: 89%  164
Przecież Zarząd to rodzice , jeśli taki bilans zostanie przedstawiony to może się okazać że dyrektor nieźle kłamie!!!
~ psotnick
ponad rok temu ocena: 50%  163
a ja poproszę o klucze do pani domu
~ Prezes
ponad rok temu ocena: 75%  162
Poczytajcie o Prezesie!!! Linki Biznes
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Daj
ponad rok temu ocena: 38%  161
Strzeżcie się dyrektorki! !!!!!!odwołania są teraz modne wszystko do czasu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 123
ponad rok temu ocena: 72%  160
Jeśli dyr odwołano w piątek to dlaczego rodzice dowiadują się o tym fakcie dopiero w sobotę? Z tego co ogolnie wiadomo to część rodziców, które przeniosło swoje dzieci do szkoły Kościuszki rozważało powrót do Spoleczniaka!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anonim
ponad rok temu ocena: 100%  159
chuck norris . Chciałbym zauważyć, że informacja o zmianie dyrektora była totalnie nieprofesjonalna i wręcz powiedziałbym żenująca. Jak można dopuścić się wysłania sms o treści mi bliżej nieznanej dlatego też nie będę wymyślał nak 90% społeczności która tu się udziela. Wiadomość jednak jak wszystkim wiadomo była dosadna - nie jest Pani już dyrektorem ZSS.
~ Klamstwo
ponad rok temu ocena: 37%  158
Tak. Jasne... czyste głupoty... do tej szkoły się nie wraca... To jest bajzel... każdy robi co chce
~ chuck norris
ponad rok temu ocena: 36%  157
Odwołali ją w piątek po południu a rodziców poinformowali w sobotę przed południem. Taka jest kolejność działań. Mieli poinformować rodziców przed odwołaniem? Puknij się w czerep! Co do powrotów rodziców to prawda jest taka, że z początkiem września odeszło około 20 dzieci, a do dnia dzisiejszego kilka kolejnych, kilkunastu również chciało od przyszłego roku szkolnego zabierać dzieciaki, teraz prawdopodobnie zostaną...
~ Anonim
ponad rok temu ocena: 67%  156
Chyba najważniejsze jest to, co sądzą uczniowie, prawda? To oni spędzają w szkole wiele godzin dziennie i powinni zdecydować o tym czy Pani Marzena zostanie, czy nie, a przynajmniej takie jest moje zdanie. Skoro bardzo lubili Panią dyrektor i zależy im na tym żeby została, to dlaczego ją zmieniacie? Jeden wielki bezsens ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ podaj nick
ponad rok temu ocena: 38%  155
Pani Marzena nie będzie pełnić funkcji dyrektora bo robiła to fatalnie, a że nauczycielem jest dobrym tego nikt przecież nie podważał, zarząd zresztą napisał w oświadczeniu dla rodziców, że pani Marzena nadal pozostaje nauczycielem w szkole... wynika z tego, że naprawdę chodzi o kasę za stanowisko a nie dobro szkoły...
~ //
ponad rok temu ocena: 65%  154
A może zapytajmy uczniów gimnazjum lub liceum jakiego chcą mieć dyrektora?
~ Ola
ponad rok temu ocena: 75%  153
Sympatia uczniów to nie wszystko, dobry dyrektor ma nie tylko być przyjacielem dzieci, ale jeszcze dobrym zarządcą, menadżerem, sprawiedliwym "sędzią", mieć autorytet wśród współpracownikow i uczniów. Nie wiem, co na ten temat mogą mieć do powiedzenia dzieci z podstawówki, ale żeby dzieci decydowały o tym, kto będzie zarządzał szkołą? Śmiechu warte :)
~ rodzic - obserwator
ponad rok temu ocena: 62%  152
To może zapytajmy uczniów w 4 i 5 jakiego chcą mieć dyrektora, a no i w Jarzębince i Stokrotce.... może też zapytajmy dzieci czy wogóle do szkoły chcą chodzić ....
~ 159
ponad rok temu ocena: 41%  151
Te hymny pochwalne, to chyba pisze sama dyrektorka z grupą wzajemnej adoracji. Jak czytam ile dobrego zrobiła dla uczniów, to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczennica ZSS
ponad rok temu ocena: 78%  150
Te "hymny pochwalne" w większości są pisane przez uczniów, nie przez Panią Dyrektor. My najwięcej czasu spedzamy w szkole i ta decyzja powinna być podjęta dla naszego dobra, natomiast w tej sytuacji jest odwrotnie.
~ Uczeń ZSS
ponad rok temu ocena: 68%  149
To akurat prawda, bo bardzo zalezy nam zeby pani marzena zostala. Ale jesli pan/pani nie wierzy.. trudno ;)
~ żałosne
ponad rok temu ocena: 72%  148
A Ty masz na to dowód. Właśnie o to chodzi, nikt nic nie wie ale każdy komentuje
~ 159
ponad rok temu ocena: 30%  147
tak tak "uczniu zss" oczywiście ;) a świstak siedzi i zawija w te sreberka ;)
~ Uczeń ZSS
ponad rok temu ocena: 65%  146
koleżanki*
~ Uczeń ZSS
ponad rok temu ocena: 77%  145
Większość pozytywnych opinii jest pisana przez uczniów (w tym przeze mnie, moich kolegów i koleżanek) ;)
~ Klient
ponad rok temu ocena: 28%  144
Trzeba przeczekać do końca czerwca i od września brać dzieci do innej szkoły. Szkoda.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Klient
ponad rok temu ocena: 32%  143
Trzeba przeczekać do końca czerwca i od września brać dzieci do innej szkoły. Szkoda.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gosc
ponad rok temu ocena: 50%  142
Gdyby dyrekcja byla swietna to sadze ze nauczyciele staneliby murem za p.dyrektor. Poki co wsparcia ze strony grona pedagogicznego nie ma.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ..
ponad rok temu ocena: 100%  141
Jutro się wszystko dopiero okaże.
~ niestety
ponad rok temu ocena: 69%  140
tak jak nie byli przeciwko Koniecznemu. A byli ponizani przez niego i kłamstwem byłoby zaprzeczanie tego. Wszyscy boją się o stołki. to taka ludzka prawda.
~ Klient
ponad rok temu ocena: 21%  139
Trzeba przeczekać do końca czerwca i od września brać dzieci do innej szkoły. Szkoda.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ //
ponad rok temu ocena: 71%  138
Ciekawi mnie, ile osób, które piszą te negatywne komentarze, rzeczywiście miało kontakt z ZSS, bo większość z informacji, które piszecie jest wyssana z palca.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ..
ponad rok temu ocena: 60%  137
Wszyscy i tak znają prawdę, nie musicie się fatygowac i pisać te bzdurne wypociny, jaka to Pani Dyrektor jest zła.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sedno
ponad rok temu ocena: 67%  136
A ja się pytam kto wpadł na "genialny" pomysł tworzenia w Jarocinie szkol niepublicznych- społecznych itp. Kto pozbył się obowiązku prowadzenia oświaty publicznej. Czy budynek w którym jest ta placówka wybudował zarząd- menager? Dlaczego na przykład urzędników nie rozlicza się za ilość pozytywnie załatwionych spraw i od ilości petentów- A już taka szkoła społeczna musi 'polować" na ucznia by się utrzymać/ Ile tam zarabiają nauczyciele?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ //
ponad rok temu ocena: 64%  135
Szkoła Społeczna w Jarocinie to najlepsza szkoła, która jest w Jarocinie. Małe klasy sprawiają, że jest świetna atmosfera, każdy każdego zna, dzięki czemu o wiele łatwiej jest się zagrać. Nauczyciel ma także możliwość sprawdzenia wiedzy każdego, uzupełnić ewentualne braki. Gdyby klasy miały 30 osób, a takich klas byłoby, uznajmy, 5 w jednym roczniku wszystkie te rzeczy nie miałyby miejsca. Dobrą atmosferę w dużym stopniu zawdzięczamy Pani Marzenie, która robiła wiele, by uczniowie byli zgrani oraz, żeby każdy czuł się tam dobrze - w końcu spedzamy tam wiele godzin dziennie.
~ HR
ponad rok temu ocena: 82%  134
Pani Justyna odpowiada za promocję Szkoły i otrzymuje za to wynagrodzenie, to zadanie zostało powierzone przez Zarząd.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cvc
ponad rok temu ocena: 39%  133
Gdyby bylo tak milo jak niektorzy pisza zarzad nie zdecydowalby sie na odwolanie dyrektora.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nauczyciel
ponad rok temu ocena: 56%  132
Przecież informacja jest bardzo jasna Dyrektor - nie , nauczyciel - tak . Jeśli jest tak świetna i oddana szkole to będzie nadal uczyć i tryskać pomysłami. Przecież to ze została odwołana to nie koniec świata !!! No chyba że dla niej ,bo od koryta ją wyrzucili.... teraz trzeba będzie " pracować" i do pokoju nauczycielskiego wejść.... oj będzie ciekawie :=) :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ UCZNIOWIE ZSS
ponad rok temu ocena: 78%  131
Pani Marzena była najbardziej optymistyczną osobą, jaką kiedykolwiek widziała nasza szkoła. Nie wiemy skąd w ogóle wzięły się plotki, że Pani dyrektor zniszczyła kogoś psychicznie, ona nigdy niczego takiego nie zrobiła, jest bardzo sympatyczną osobą, która wspiera wszystkich jak tylko może. Zawyżanie ocen? Nic takiego nie ma miejsca w ZSS. Codziennie kiedy przychodzimy do szkoły Pani Marzena wita nas z dużym uśmiechem na twarzy i to, że zostaje w szkole do późnych godzin jest czystą prawdą. Wyremontowała większość klas, aulę, dobudowała szatnię, kupiła nowe tablice, wspierała uczniów w każdym projekcie i konkursie (których swoją drogą było teraz o wiele więcej niż przedtem) i zrobiła jeszcze wiele innych rzeczy dla uczniów i szkoły. To jeszcze za mało? Lekcje j. niemieckiego z Panią dyrektor były najlepsze, zawsze każdemu wszystko tłumaczyła i przygotowywała dodatkowe materiały, żebyśmy uczyli się przez zabawę, a nie codzienne wkuwanie kolejnych partii materiału. Jesteśmy w stanie zrobić wszystko, żeby Pani Marzena nie została odwołana.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczniowie ZSS
ponad rok temu ocena: 100%  130
Prawda jest taka, że meble na aulę zostały zakupione z pieniędzy każdej klasy (ze skladkowych), a tablice do jednej z klas kupili na własną prośbę rodzice, gdyż ich dziecko jest uczulone na kredę.
~ nauczyciel
ponad rok temu ocena: 39%  129
Wyremontowały to Panie pracujące w szkole...., materiały,meble na aulę przekazali rodzice, tablicę też przekazali rodzice...więc już nie kłamcie albo zapytajcie, byłego dyrektora jaka jest prawda.... Żal mi was ze tak was kłamie....
~ ucz sie sam
ponad rok temu ocena: 36%  128
Lekcje z p. dyrektor rzadko mialy miejsce
~ szkoda ale prawda.
ponad rok temu ocena: 83%  127
Prawda jest jedna i wyjdzie na jaw prędzej czy później. Tylko to się liczy. Niektórzy rodzice w tej szkole myślą że jak mają pieniądze to wszystko im wolno. Cierpią na tym Ci którzy chcą aby ich dzieci po prostu miały bezpieczną i fajną szkołę. Szkoda...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ referendalna kloaka
ponad rok temu ocena: 94%  126
referendum!!! odwołać wszystkich!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cyrk
ponad rok temu ocena: 75%  125
To jest jakiś cyrk! Odwołali wspaniałego dyrektora, bo chcą Pani reputację zepsuć ! Negatywne komentarze piszą ciągle te same osoby, bo to widać. Skoro tak Państwo niezadowoleni są z Pani Pięknej, a tak bardzo kochają nasz zarzad to zapraszamy z nimi do cyrku, bo jak ktoś wcześniej pisał TYLKO TAM SIĘ NADAJECIE !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wypraszam sobie
ponad rok temu ocena: 71%  124
Z tego co mi wiadomo to zarząd sam się wybrał. Prawda i tak wyjdzie na jaw! Niech nasz czyściciel kamienic zacznie trząść portkami, bo ma reputację jaka ma
~ Xxxxxxxxxxxxx
ponad rok temu ocena: 63%  123
Pozyskiwaniem funduszy zajmuje się Zarząd! Tak jest w statucie szkoły.
~ Xxxxxxxxxxxx
ponad rok temu ocena: 57%  122
Wybraliśmy zarząd razem to co teraz w du.... nie gra. Napisze to jeszcze raz bycie dobrym nauczycielem to nie to samo co bycie dobrym managerem a to w przypadku szkół społecznych jest najważniejsze żeby pozyskiwać fundusze na szkole. Pani jest pan cwany to proszę pisać pod swoim nazwiskiem a ja na walnym zgłoszę pana kandydaturę do zarządu i ciekawe co zrobicie w szkole.
~ Jatyonona
ponad rok temu ocena: 75%  121
prosze się tak nie rzucać i nie obrażać , każdy ma prawo do swojego zdania ale z kultura.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jatyonona
ponad rok temu ocena: 30%  120
Niestety te negatywne komentarze to cała prawda. Rozumiem, ze ci co popierają Marzenę będą o nią walczyć ale opamiętajcie się z tymi kłamstwami bo na serio robicie krzywdę swoim dzieciom pisząc ze to był wspaniały dyrektor.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :)
ponad rok temu ocena: 75%  119
Kłamstwa to piszą tacy kretyni jak pani/pan więc proszę troszkę występować DZIĘKUJĘ BARDZO
~ Społeczne
ponad rok temu ocena: 35%  118
Brawo zarząd , dobra decyzja. Walczcie o ta szkole bo ona by ta szkole utopiła. Masłowska na okrągło robi jakieś akcje żeby ściągnąć do siebie uczniów a Marzena nie robi nic żeby pozyskać nowych uczniów a tych co odchodzą uważa za idiotów , nie rozmawiając o powodach odejścia. Ma to w dupie. A nie powinna , bo jeśli nie zależy jej na uczniach to powinna spojrzeć na to pod kontem finansowych. Ale jak ktoś jest kiepskim menegerem to niestety lekarstwa na to nie ma.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Karma wraca
ponad rok temu ocena: 36%  117
Marzenka była cudowny rodzicem. Już wtedy gnębila nauczycieli... teraz dostała za swoje.... rodzice gnębili ją
~ Rodzic
ponad rok temu ocena: 78%  116
Nie pisz bzdur moje dziecko nie odeszło z tej szkoły tylko dlatego że dyrektorka walczyla o to i umiala sluchac rodzicow wykazała się w swoim działaniu profesjonalizmem jeśli teraz się to zmieni i wróci ,,stare" to trzeba będzie pomyśleć o innej szkole.
~ odp
ponad rok temu ocena: 78%  115
O ile się nie mylę to do promowania szkoły i pozyskiwania nowych uczniów była zatrudniona osoba z ramienia Zarządu.
~ Gdjuagsjd
ponad rok temu ocena: 36%  114
Święta racja , ta szkoła to przez nią pójdzie na dno.
~ ..
ponad rok temu ocena: 76%  113
Proszę się nie wydurniać, bo wszyscy wiedzą że to nieprawda ;)
~ Rhagsyujb
ponad rok temu ocena: 28%  112
A to czy się siedzi do 17 w szkole czy nie to nie powinno nikogo dziwić. Siedzi i spija kawki z koleżankami i dostaje za to kupę kasy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ..
ponad rok temu ocena: 77%  111
Przepraszam bardzo, czy ty siedzisz z nią w tym sekretariacie i pijesz ta kawę? Nie? Moze dlatego że ona TEGO NIE ROBI
~ Brawo zarząd
ponad rok temu ocena: 29%  110
Poziom żenada , zawyżanie ocen i średniej , brak szacunku do nauczycieli , a to ze rano stoi jak idio..... przed swoim gabinetem i każdemu mówi dzień dobry to chyba o niczym nie świadczy. Robi z siebie kretynke i tylko uczniowie się z niej śmieją.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Błąd
ponad rok temu ocena: 100%  109
Sztuczny uśmiech na twarzy i plotkowanie. Genialny dyrektor który zwalnial i zatrudniał na życzenie innych. Była na tylu sznurkach że coś w końcu musiało się zepsuć
~ Xxxxxdddd
ponad rok temu ocena: 32%  108
Ale to nie są bzdury
~ Odpuść
ponad rok temu ocena: 79%  107
Proszę sobie odpuścić pisanie takich bzdur na temat ZSS :)
~ Xxxxxxxxx
ponad rok temu ocena: 34%  106
Ludzie piszecie o zdobywanie wiedzy i super poziomie w społecznym. Szkoda tylko że w tej szkole jest sztuczne zawyżanie średnich info znajomości załatwianie ocen.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Odpuść
ponad rok temu ocena: 79%  105
Guzik prawda. Proszę nie pisać takich rzeczy o ZSS
~ szok
ponad rok temu ocena: 75%  104
Tak było za Koniecznego. To się zmieniło właśnie. Co za kłamstwa. Jakieś pomówienia i rozmowy kuluarowe podaje się jako powód do odejścia Dyrektora. To trochę mało wiarygodne.
~ rodzic - obserwator
ponad rok temu ocena: 59%  103
Może mało osób wie że ZSS to szkoła społeczna a to znaczy tworzona przez rodziców, zarząd wybrali rodzice i również mogą go odwołać . Mało osób też wie że rodzice chcieli odwołania dyrektora.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Śmiech na sali
ponad rok temu ocena: 77%  102
Widać, że nie znamy się na matematyce. Gdyby szkoła miała 100 uczniów, a odeszłoby 15 to oczywiście strata 15%, ale 50 osób robi dużą różnicę. Bardzo proszę zastanowić się zanim coś się napisze
~ Rodzic dwójki uczniów
ponad rok temu ocena: 48%  101
Niestety ale ponad 50% rodziców chciało odwołania Marzeny. Zgłaszali się oni do zarządu i rozmawiali, wiem bo sama zgłaszałam i panowie mówili, że jest tych sygnałów bardzo dużo.10% to są jej przyjaciółeczki, które teraz na wezwanie stoją do walki. Marzena powinna mieć honor i odejść z godnością a robi szopkę i pośmiewisko ze szkoły, o którą tak rzekomo dba.
~ Xxxxxxx
ponad rok temu ocena: 39%  100
Z tegobconwiem to pani dyrektor miała pozyskiwać nowy uczniów a nie ich tracić. Szkoła ma 150 uczniów a odejście 15 to strata 15% to sporo. A pomysłów na zdobycie nowych brak. I to jest wystarczjący powód rzeźby kogoś odwołać. bo to strata 15% dodatkowych pieniędzy na szkole. Zróbcie zebranie z zarządem i sprawdzimy ile rzeczywiście osob jest za P. Marzeną
~ ile
ponad rok temu ocena: 73%  99
Ilu rodziców? 10% czy 50%+. Bo jak 50% to rzeczywiście trzeba było działać. Jak 10% to jest to po prostu zmowa przeciw człowiekowi który przeszkadza.
~ Rodzic
ponad rok temu ocena: 67%  98
Tych kilku osób co odeszło ze szkoły to brak kasy żeby płacić albo ich JA co to nie oni bo są przy kasie... wiec coś się im ciągle nie podoba....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxxxxxx
ponad rok temu ocena: 31%  97
Brak kasy hahahha na 200 zł miesięcznie to stać chyba każdego.
~ Odejdziemy
ponad rok temu ocena: 67%  96
Jeśli dyrektor nie wróci na swoje stanowisko, to proszę się nie dziwić, że połowa szkoły odeszła! Do czorta z takim zarządem!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miły POZOSTANIEMY
ponad rok temu ocena: 80%  95
Pozostaniemy !!!!!!!!, niech odejdzie zarząd i osoby z nim powiązane skoro im się nie podoba. Jeden członek zarządu ma dzieci na Kościuszki więc dlaczego nie zabierze dzieci swoich kolegów wraz z nimi. Może jeszcze zabrać dwie panie z grona pedagogicznego, podejrzewam że nikt nie będzie płakał po ich odejściu.
~ Uczennica
ponad rok temu ocena: 74%  94
Boli fakt że obraża się osobę, która tyle dla tej szkoły robi. Przy poprzednim dyrektorze szkoła ledwo się trzymała, a samego dyrektora nie było prawie widać. Nagle, gdy pojawiła się pani Marzena Michalak-Piękna szkoła otrzymała nowe życie. Pani dyrektor co rano przyjeżdża przed uczniami i każdego wita z ogromną dawką optymizmu i energii. Często wychodzi z różnorakimi konkursami i projektami, które pozwalają rozwijać się uczniom. Odnowiła aulę, stworzyła szatnię, zakupiła nowe tablice. Pani dyrektor zorganizowała również codzienne zajecia po lekcjach dla klas podstawowych, na których mogą odrobić lekcje i jeszcze raz uporządkować wiedzę przyswojoną danego dnia, dzięki czemu dzieci nie muszą zmuszac się do tego w domu i rezygnować z należnego im po całym dniu odpoczynku. Pani Marzena spędza więc w szkole praktycznie cały swój dzień, by jak najbardziej pomóc uczniom Zespołu Szkół Społecznych. Praca wkładana przez nią w tę szkołę jest niewiarygodna i boli fakt, że tak wspaniałą osobę można pozbawić stanowiska przez SMS'a i to jeszcze bez jakiegokolwiek wyjaśnienia. Kilka osób wspomniało o "problemie odchodzących uczniów", zarzucając, że to z winy właśnie Pani dyrektor. Ja jednak uważam, opierając się na moich znajomych, którzy odeszli z tej szkoły, że osoby te opuszczały mury placówki, by mieć krótsze dojazdy, dzielić klasę ze znajomymi, albo po prostu zostali zmuszeni do tego z powodów osobistych. Śmieszy mnie fakt, że mówi się tu o odejściu kilkudziesięciu osób, a to przecież za dyrektorstwa Pana Koniecznego nie została stworzona nawet klasa z powodu niskiej ilości zgłoszeń. Tak więc, można się spierać, ale moim zdaniem Pani Marzena jest właśnie dyrektorem, którego ta szkoła potrzebuje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ z
ponad rok temu ocena: 50%  93
Skąd droga uczennico masz takie informacje?Postaraj się bardziej, bo mało wiesz. Jakie zajęcia po lekcjach?Piszesz żeby pisać?
~ Xxxxxxxxxvv
ponad rok temu ocena: 29%  92
Za to pani Marzena stworzyła małą klasę 6-cio osobową gdzie cześć uczniów to dzieci nauczycieli czyt. nie płacą czesnego i szkoła dokłada dobrej klasy kupę kasy. TAM POTRZEBA MANAGERA bo to nie jest szkoła publiczna, tam najważniejsze jest żeby było jak najwięcej uczniów. CO ZROBIŁA DYREKTORKA ŻEBY POZYSKIWAĆ NOWYCH UCZNIÓW. Bo np szkoła z Kościuszki już opanowała wszystkie przedszkola żeby pozyskać jaknnajwiecej uczniów a u nas będzie lipa jak co roku.
~ Do cyrku
ponad rok temu ocena: 80%  91
Pani Marzena Michalak-Piękna została odwołana? Co to za szopka? Przecież to wspaniały dyrektor! Jeśli zarząd dalej chce sie tak bawić to zapraszamy do cyrku, bo tylko tam się nadaje !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bella
ponad rok temu ocena: 27%  90
Dużo dzieci poprzenosiło się na Kościuszki, to też o czymś świadczy... teraz płacić nie znaczy lepiej... sypie się ta szkoła pomału...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bzdury
ponad rok temu ocena: 88%  89
Z tego co mi wiadomo, to na Kościuszki nic się nie dzieje i trzeba tylko siedzieć po nocach i zakuwać ;)
~ ...
ponad rok temu ocena: 80%  88
Zabawne bo znam tylko jedna i podobno akualnienjest zagrożona gratulacje !!
~ Janek
ponad rok temu ocena: 15%  87
Przez liczne projekty, uczniowie traca duzo lekcji w wyniku czego poziom ich wiedzy sie zmniejsza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jts
ponad rok temu ocena: 90%  86
Ale mimo to i tak mają najlepsze wyniki w szkole, a wiedzy jeszcze więcej przybywa
~ Xiśnki
ponad rok temu ocena: 91%  85
Przez liczne projekty, to uczniowie wiedzę zdobywają
~ hahaha
ponad rok temu ocena: 13%  84
Hahaha hahaha hahaha. Zdecydujecie się ludzie czego chcecie. Bo sami nie wiecie.
~ Nick
ponad rok temu ocena: 22%  83
Zarzad!!!! Piekna decyzja. DZIEKUJEMY
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ;D
ponad rok temu ocena: 85%  82
Przepraszam za wyrażenie ale piekna decyzją będzie jak tacy kretyni jak pan przestaną pisać komentarze DZIĘKUJE
~ Zostawić Dyrektora Odwołać Zarząd
ponad rok temu ocena: 83%  81
Co to za śmieszny pomysł, żeby odwołać wspaniałego dyrektora, który tyle robi dla szkoły ? Zarząd powinien zostać odwołany i mam nadzieję, że to się stanie w najbliższym czasie, a Pani Marzena powróci na swoje stanowisko !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ stracone lata
ponad rok temu ocena: 29%  80
Dyrektor powinien zadbać o dobrą kadrę a nie zatrudniać emerytów, ta szkoła nie ma racji bytu, żałuję że do niej chodziłam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 44
ponad rok temu ocena: 40%  79
Młody i stary nauczyciel idą szkolnym korytarzem na lekcje. Młody niesie ze sobą stosy skserowanych kartek, tekę wypchaną książkami i jeszcze dziennik w zębach. Stary idzie na luzaka, niesie tylko klucz od sali. Młody mówi z podziwem: - No, no! Po tylu latach pracy, pan ma to wszystko w głowie? - Nie, w d*pie.
~ anna
ponad rok temu ocena: 85%  78
Odnośnie poniższych komentarzy starszy nauczyciel ma wiedze znam dozo dziewczyn mlodych pseudonauczycielek ktore nie powinny być nauczycielkami bo ani wiedzy anii powolania zal dzieci
~ stracone lata
ponad rok temu ocena: 35%  77
Nauczyciele z powołania ? Dorabiają do emerytury albo pracują w kilku szkołach, takie powołanie
~ :)
ponad rok temu ocena: 83%  76
A kiedy chodziłaś i co masz do kadry szkoły? Tu pracują nauczyciele z powołania wiec licz się ze słowami dziecko. Tacy "emeryci" to atut. Bo im się chce więcej i maja doświadczenie niż niejednej panience po studiach która niszczy dzieci.
~ waszKoniec
ponad rok temu ocena: 74%  75
ludzie z ZJ mszczą się do upadłego , tak robili z grupą referendalną teraz jak z nimi przegrali to wymyślili sobie zemstę na radnych którzy nie wykonują ślepo rozkazów , pycha kroczy przed upadkiem , dobrze ze w tym roku wybory i już nikogo nie zastraszycie , nikogo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hahah
ponad rok temu ocena: 36%  74
to referendyści się ośmieszyli i teraz chodzą kanałami
~ Zuza
ponad rok temu ocena: 23%  73
Bardzo sluszna decyzja. W koncu do szkoly pojedzie sie z radoscia a nie strachem!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ;))
ponad rok temu ocena: 80%  72
Niestety ale jeżeli nie będzie pani Pieknej na stanowisku dyrektora to mnie tez już tam nikt nie zobaczy i wydaje mi sie ze wielu podejmie taką decyzje
~ Miły
ponad rok temu ocena: 88%  71
Skoro bałaś się tego budynku, że jechałaś ze strachem to należało zmienić szkołę. Po co w niej jesteś????
~ ..
ponad rok temu ocena: 85%  70
Proszę nie pisać takich bzdur. Uczniowie czuli się bezpiecznie i dobrze w tej szkole. Jeśli Pani Marzena nie wróci, to wszystko się możne diametralnie zmienić
~ Zosia
ponad rok temu ocena: 31%  69
Jedyna rozsadna decyzja!!!!!!! Dlaczego tak dlugo musielismy czekac na taka decyzje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ##
ponad rok temu ocena: 71%  68
Przepraszam, ale jeżeli się Pani nie podobało to mogła Pani wynieść się z tej szkoły, bo nikt tego nie zabraniał. Nie potrzebujemy takich toksycznych osób w naszej szkole
~ Mariola
ponad rok temu ocena: 32%  67
Trafne okreslenie...."wyjatkowy dyrekor", tylko ona tak ponizala pracownikow i doprowadzala do zalamania nerwowego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !!!!
ponad rok temu ocena: 71%  66
Za zniesławienie można podać do Sądu. Wiec lepiej jak zarzuty są podstawne i jak wypowiada się kompetentna osoba która jest idealnym nauczycielem.
~ !!!
ponad rok temu ocena: 79%  65
Tak? A konkretnie to kogo? Mam nadzieje że ma Pani na to dowody bo to są bardzo poważne zarzuty.
~ Uczniowie ZSS
ponad rok temu ocena: 76%  64
Jeśli nie przywrócicie nam Pani Dyrektor, jesteśmy gotowi strajkować.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Proszę nie kłamać
ponad rok temu ocena: 75%  63
Raf, jeśli Tak sądzisz to droga wolna, możesz opuścić tę szkołę, ewentualnie może Pani zabrać z niej swoje dzieci :)
~ Raf
ponad rok temu ocena: 22%  62
Jesli przywrocice Pania Dyrektor, jestesmy gotowi strajkowac!!
~ Rodzic x
ponad rok temu ocena: 83%  61
Uczniowie macie racje, Wasze zdanie i postawa jest najważniejsza, cieszę się że walczycie o własne dobro. Przywrócenie dyrektorki to mało, czas zmienić zarząd na osoby które będą Was wspierać i stworzą warunki do jeszcze lepszego rozwoju.
~ audytor zj
ponad rok temu ocena: 76%  60
p. pyzikowi tak blisko do psl jak adamowi opalonemu.. zreszta wszyscy wiedza ze pyzik i opalony to kumple... mial Pawełek dostac jedno przedszkole w jarocinie na etapie przekształcania ale zonka musialaby sie do pracy zabrac a to duży problem...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ To wszystko to bzdury
ponad rok temu ocena: 74%  59
Pani Marzena Michalak-Piękna była i będzie najlepszym dyrektorem, jakiego ta szkoła mogła sobie wymarzyć. Nikt w Jarocinie nie realizuje tyle projektów co Społeczne ! To wszystko zasługa pani dyrektor, bo zarząd to palcem nie kiwnął. Uczniowie widzieli jak pani ciężko pracuje nawet po godzinach. Wychodząc z zajęć dodatkowych o 17;00 Pani jeszcze siedziała w papierach. I ona ma się nie starać?! Ciekawe kto pisze te wszystkie negatywne komentarze. Pewno nasz zarząd lub uczniowie, których rodzice zabrali z tej szkoły, bo im się nie podobało. Nie były to dziesiątki uczniów tylko kilka osób. Jarocinianka pisze kompletne bzdury. Nie dosyć, że jej argumenty są nielogiczne, to jeszcze kłamie. Pani Marzena to cudna osoba. Nie można na nią złego słowa powiedzieć, a co do tych kilku uczniów, którzy odeszli - oni musieli naprawdę truć życie tej szkoły, sam bym nie chciał pracować z takimi dziećmi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxxxxxx
ponad rok temu ocena: 24%  58
Hahahahha odbierając dziecko o 16 nigdy nie było pani dyrektor w szkole. Wiec albo to pisze sama pani dyrektor te bzdury albo koleżanki. Osobiście znam conajmniej 15 osob które w ciagu roku zabrało dzieciaki ze społecznego wiec nie piszcie bzdur ze jest super w tej szkole. A pani dyrektor nawet nie postarała sie żeby z tymi ludźmi pozormawiac. Dodatkowe zajęcia to kpina jakaś. Ja wiem kto taks ścieków broni pani Marzeny, żal mi was.
~ przykre
ponad rok temu ocena: 74%  57
Niektórych komentarzy nie da się czytać. To takie tutejsze. Zrównać człowieka z błotem i poczuć się lepiej. A argumenty to powalają z nóg. Kazała zmywać makijaż? Co w tym nienormalnego? Piszą sfrustrowani rodzice którzy szukają dziury w całym i swoje braki wychowawcze chcą przelać na szkole? Nigdy nie ma ludzi w 100% zadowolonych. Pojedyncze przypadki które się mszczą bo należą do grupy wiecznie niezadowolonych. Zostawcie politykę, co to wogole ma wspólnego ze sprawą. Praca po znajomości. .. śmiechu warte. A może trzeba ocenic samą pracę i co zostało zrobione dydaktycznie. Nie miała szacunku? Tak nie miała szacunku do klamstwa, lenistwa i obłudy. Każdy się tym brzydzi. Jeżeli ktoś uważa się za Jarocinianke i oczernia dla przyjemności, wypisują takie bzdury to chyba trzeba zmienić adres. Zanim się wyda wyrok trzeba poznać cala prawdę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marek
ponad rok temu ocena: 30%  56
Nie ma co pyszczyć. Zarząd ma prawo odwołać dyrektora i zrobił to. Miał jakiś powód a nawet mógł to zrobić bez powodu.Pani Marzena jest ok i nadal będzie dobrą nauczycielką.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !!!
ponad rok temu ocena: 78%  55
Prawda niech wyjdzie na jaw!!!! Co niektóre osoby boją się, że Pani Dyrektor ma za dużo zwolenników! A największymi zwolennikami są tutaj uczniowie Zespołu Szkół Społecznych, którzy mają tutaj najwięcej do powiedzenia!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kwartał
ponad rok temu ocena: 76%  54
Wojna zarządu pyzik PSL z Michalak Piękna SLD. Rok wyborczy zaczyna się. Jeszcze tylko rostrzygną drogi w powiecie w okręgu Szczerbania i Kuzdżała to zobaczycie tę jazdę tych dwóch panów w kierunku PO.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ghugaftshn
ponad rok temu ocena: 32%  53
Już dawno zarząd powinien to zrobić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxxxxxxx
ponad rok temu ocena: 42%  52
Najwięcej chyba piszą ci co mają coś do stracenia czyt. prace po znajomości. Bok Olka osob to tam z przypadku jest
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxxxxx
ponad rok temu ocena: 35%  51
Bo kilka osób jest tam z przypadku
~ XD
ponad rok temu ocena: 29%  50
BRAWO ZARZĄD !!!!DOBRA DECYZJA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic x
ponad rok temu ocena: 81%  49
Jarocinianka jesteś pusta jak twoje wpisy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarocinianka
ponad rok temu ocena: 26%  48
Wzajemnie
~ Nick
ponad rok temu ocena: 75%  47
Jakie kilkadziesiąt uczniów odeszło ze Spolecznego? Pytam się? W takim razie szkoła już by nie istniała! Odeszło zaledwie parę osób, a Jarocinianka piszę, że kilkadziesiąt! Chyba liczyć nie potrafi!!! Nic nie zrobiła? Robi bardzo dużo!!! Ale dla uczniów i to się co niektórym nie podoba!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uczennica ssp
ponad rok temu ocena: 80%  46
Pani Marzena jest świetną i wyrozumiałą nauczycielką jak i dyrektorką. Powinna pozostać na stanowisku dyrektora tej szkoły. Jestem jej uczennica i wiem kto lepiej wpływa na zycie szkoły.Pani Michalak-Piękna zrobiła wiele rzeczy ułatwiających nam naukę w tej szkole. Powinniście to docenić a takie oskarżenie bez powodu to jakis absurd !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ **
ponad rok temu ocena: 79%  45
Najważniejsze powinno być chyba to, że uczniowie dobrze czuli się w szkole, kiedy Pani Marzena była dyrektorem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxxxxxxx
ponad rok temu ocena: 27%  44
Dobra decyzja
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarocin
ponad rok temu ocena: 26%  43
Brawo zarząd , słuszna decyzja
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ //
ponad rok temu ocena: 77%  42
Zawsze uśmiechnięta Pani, bardzo pozytywna, sympatyczna. Nie rozumiem tej decyzji, kompletnie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarocinianka
ponad rok temu ocena: 24%  41
Wy chyba nie do końca znacie panią Marzenę. Przez dwa lata odeszło kilkudziesięciu uczniów a ona nawet nie kiwnęła palcem. Taki z niej oddany dyrektor.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cóż...
ponad rok temu ocena: 80%  40
No ciekawe... Coś więcej na ten temat? Może trzeba się cofnąć do podstawówki bo nie umiemy liczyć na paluszkach... A ilu odeszło przez ostatnie 10 lat. Prowadzi pani statystyki? Proszę się wypowiedzieć konkretnie i na podstawie dowodów i faktów.
~ ..
ponad rok temu ocena: 78%  39
Bardzo miła Pani, która interesuje się losem uczniów, rozmawia z nimi i daje możliwości, by się rozwijali oraz stara się angażować ich w życie szkoły i środowiska, np. poprzez konkursy, projekty czy też dzisiejsze Kolędowanie Dla Wojtusia. Jest szczera, sympatyczna, przez co sprawiła, że uczniowie polubili Ją. Skąd taka decyzja? Dlaczego? Takie decyzje powinny być podejmowane dla dobra uczniów, a w tym przypadku stało się wręcz odwrotnie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxxxxxxx
ponad rok temu ocena: 25%  38
Skoro jest taka wspaniała to dlaczego kilkadziesiąt osob przeniosło dzieci do innych szkół???? Chyba nie do końca jej zależało na uczniach. Na tej „wspaniałej „ pani Dyrektor zyskała szkoła Masłowskiej, bo do niej uciekło kilkunastu bardzo dobrych uczniów. To chyba nie było tak wspaniałe jak tu niektórzy wypisują. W społecznym potrzeba dobrego managera. Pani Piękna nim nie jest.
~ Nick
ponad rok temu ocena: 78%  37
Tu o Pana Koniecznego nie chodzi!!! Pani Dyrektor Marzena Michalak-Piękna jest osobą na właściwym miejscu!!! Oddana, zaangażowana, pozytywna, autorytet dla uczniów!!! Lepszej Pani Dyrektor szkoła nie mogła sobie wymarzyć!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gdgdgdfd
ponad rok temu ocena: 80%  36
Zarząd JSE do odwołania!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Najlepsza
ponad rok temu ocena: 79%  35
Drugiej takiej Pani Dyrektor nie znajdziemy. Nadal powinna być na swoim stanowisku, naprawdę na nie zasługuje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anonim
ponad rok temu ocena: 75%  34
Pozwalała rozwijać się ucznią w tej szkole
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gość
ponad rok temu ocena: 50%  33
Czy wszyscy wyrosli na takich analfabetów jak Ty?
~ ..
ponad rok temu ocena: 77%  32
Pani Marzena to osoba szczera i miła. Robi dla szkoły wszystko. Odwołanie jej to jakaś kpina. Jak można odwołać DYREKTORA przez SMS i jeszcze nie podać powodu?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nick
ponad rok temu ocena: 71%  31
Lepszego dyrektora ta szkoła nie miała!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zz
ponad rok temu ocena: 100%  30
Bo lepszy rydz niż nic?
~ Biznes
ponad rok temu ocena: 90%  29
https://www.pb.pl/nieruchomosc...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dyzik
ponad rok temu ocena: 86%  28
W tej szkole zaczynają się waleczki przez Pana Pyzika ''czysciciela kamienic'' wiec trzeba się pozbyć niewygodnej osoby która jest Pani Marzena..... zarząd do odwołania jednogłośnie rodzice zjednoczcie się przeciw nim.... Oni nie mogą rządzić szkoła.... A gdzie trzecia osoba z zarządu pytam się skoro jednogłośnie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lik
ponad rok temu ocena: 100%  27
Nie zostałbym w tej szkole na JEJ miejscu nauczycielem .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji