ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Jedna osoba utonęła. Paliły się zboża i maszyny rolnicze

› Aktualności› Na sygnale miesiąc temu    10.08.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 Pożar pomiędzy Kurcewem a powiatem pleszewskim Pożar pomiędzy Kurcewem a powiatem pleszewskim fot. Adam Majewski

57 razy interweniowała w minionym tygodniu jarocińska straż pożarna. Z raportu ratowników wynika, że najwięcej pracy  przysporzyły im agresywne owady. 21 razy wyjeżdżali do ich usuwania.

 

 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Z kolei 14 razy udawali się do szpitala, aby sprawdzić rozstawione przed budynkiem namioty. We wtorek 4 sierpnia pomagali Zespołowi Ratownictwa Medycznego w zniesieniu pacjenta do karetki pogotowia.

 

W środę interweniowali w Chrzanie, gdzie doszło do uszkodzenia gazociągu. Sieć została przerwana podczas prac ziemnych [ZOBACZ TUTAJ].

 

Trzy zastępy straży pożarnej wysłano do zdarzenia drogowego w Panience, gdzie zderzyły się dwa auta osobowe[ ZOBACZ TUTAJ].

 

 

W czwartek późnym popołudniem wezwano strażaków na ul. Wrocławską w Jarocinie. Tam z Lipinki wyciągnęli zwłoki mężczyzny. Sprawę wyjaśniają policja i prokuratura [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

W piątek pożarnicy interweniowali w Wilkowyi. W czasie prac polowych w ogniu stanęła prasa zwijająca[ZOBACZ TUTAJ].

 

 

Największym zdarzeniem był niedzielny pożar zboża na pniu pomiędzy Kurcewem (gm. Kotlin) a powiatem pleszewski. Ze względu na zagrożenie do akcji gaśniczej skierowano straż pożarną z dwóch powiatów. Z powiatu jarocińskiego udało się tam 11 zastępów [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

W tym roku jarocińska straż pożarna odnotowała 881 zdarzeń.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ rusek
miesiąc temu 1
I to Ruskie Auto ---Żalll. Fuj
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji