ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

JDML tym razem organizują franciszkanie. Trwają zapisy

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    8.05.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 4 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Archiwum/Lidia Sokowicz

Dziewiąte Jarocińskie Dni Muzyki Liturgicznej odbywać się będą w dniach 18-19 maja pod hasłem „Pieśni chwały”. Jak co roku finałem warsztatów będzie wspólna Eucharystia o godz. 18.30 i koncert, tym razem w kościele św. Antoniego Padewskiego w Jarocinie.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Stowarzyszenie Muzyczne Canticum Gaudium od kilku lat proponowało mieszkańcom Jarocina udział w Jarocińskich Dniach Muzyki Liturgicznej. Wszystko zaczęło się od dramatu liturgicznego „Drzewo Życia”, który został wystawiony w 2010 r.

 

Tym razem organizatorem jest parafia św. Antoniego Padewskiego w Jarocinie. Została zmieniona również trochę ich forma. Odbywać się one będą dwa, a nie jak do tej pory trzy dni, a całość zajęć warsztatowych będzie odbywała się w klasztorze franciszkanów. Koszt - 30 zł. Dla uczestników istnieje możliwość wykupienia noclegu za 25 zł (z kolacją i śniadaniem) oraz sobotniego obiadu za 14 zł.

Zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/1-ZiYwpcJQfnHHPEi6ALAtxpSd3kll19akTXpDTRRlDQ/edit
 

 

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez fanpage Jarocińskich Dni Muzyki Liturgicznej na facebooku oraz pod nr tel. 660/401-827.

 

Warsztaty poprowadzą: Jakub Tomalak - dyrygent, kompozytor i aranżer, Katarzyna Młynarska - dyrektorka i wykładowca Wrocławskiego Liturgicznego Studium Wokalnego oraz dobrze znany w Jarocinie ksiądz Grzegorz Mączka - klawiszowiec, organista, akompaniator, a zarazem członek kadry pedagogicznej Studium Organistowskiego w Kaliszu i Diecezjalnej Komisji Muzyki Sakralnej.

Koncert "Pieśni Chwały" we franciszkańskiej świątyni rozpocznie się o godz. 19.30. Wstęp wolny.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Arkadiusz Makarewicz
ponad rok temu ocena: 56%  3
Szacunek i tolerancja dla np. katolików - TAK! Szacunek i tolerancja dla ich religii - NIE! :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Arkadiusz Makarewicz
ponad rok temu ocena: 64%  2
Ludzie potrzebują nawrócenia, czyli powrotu do stanu, w jakim byli, gdy się urodzili. Każdy rodzi się ateistą i to nie jest Wasza wina, że Waszym rodzicom zabrakło zaufania do Boga i nie pozostawili Was takimi, jakimi się urodziliście, tylko zapisali was do różnych sekt... Nie musicie być ich członkami!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Maciej
ponad rok temu ocena: 50%  1
Chcialbym zapisac 2 osoby komu wplacic wymagana kwote ? i gdzie beda posilki oraz nocleg ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A