ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Jarocińskie Rytmy Młodych 2020. Gwiazdy finałowego koncertu [AKTUALIZACJA]

› Aktualności› Wydarzenia 28 dni temu    24.09.2020
Karina Muszalska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

Jarociński Rytmy Młodych 2020. Rytmy Młodych w sieci. Koncert finałowy. Gwiazdy.

 

R E K L A M ABolsius

 

Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju burmistrz Adam Pawlicki podjął decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji Jarocin Festiwalu. Mimo zaistniałej sytuacji Spichlerz Polskiego Rocka podjął się organizacji Jarocińskich Rytmów Młodych. Wszystko jednak odbywa się w dość niecodzienny sposób. Konkurs dla zespołów przeniesiony został do sieci. Teraz czeka nas koncert finałowy, na którym poznamy zwycięzcę tegorocznej edycji. On również odbędzie się w internecie.

 

 

Do Jarocińskich Rytmów Młodych w sieci zgłosiło się 160 zespołów i artystów. W dniach od 22 do 31 lipca internauci mogli wybrać swoich wykonawców. Głosowanie odbywało się na stronie internetowej SPR-u. Do półfinału Rytmów Młodych przeszło trzydziestu wykonawców z największą liczbą głosów.

 

 

W kolejnym etapie finalistów wybierali jurorzy. Każdy mógł wytypować tylko jednego wykonawcę. Jako pierwszy swojego finalistę wskazał Darek Maleo Malejonek. To on oddał głos na WaluśKraskaKryzys. Kolejny był Artur Rawicz, który zagłosował na znaną wszystkim jarociniakom kapelę Senders. Natomiast Tomasz Jankowski, trzeci z jury wybrał zespół Beniamin.

 

 

Finałowy koncert Jarocińskich Rytmów Młodych zaplanowano na 26 września o godz. 18.00. Tym razem nie będzie go można oglądać na żywo w SPR. Zgodnie z założeniami organizatora całość imprezy będzie wyłącznie dostępna w sieci. Przygotowywana jest specjalna transmisja.

 

 

Koncert finałowy Jarocińskich Rytmów Młodych został podzielony na dwie części. W pierwszej zagrają finaliści, czyli WaluśKraksaKryzys, Senders, Beniamin. Wtedy też poznamy zwycięzcę Jarocińskich Rytmów Młodych 2020. To on otrzyma nagrodę w wysokości 10 tys. zł.

 

 

O godzinie 20:00 rozpocznie się druga część koncertu Jarocińskich Rytmów Młodych - Przeboje Jarocina. Na scenie pojawi się Darek Malejonek (gitara) z zespołem w składzie: Robert Cichy - gitara, Tomasz Mackiewicz - instrumenty klawiszowe, Jacek Szafraniec - gitara basowa, Kacper Popek - perkusja. Usłyszymy przeboje znanych polskich zespołów, które wystąpiły na Jarocińskim Festiwalu, takich jak: Houk, Armia, Manam, Izrael/Kultura, Sztywny Pal Azji, Deadlock/Kryzys. Zaśpiewają je John Porter, Renata Przemyk, Ania Rusowicz, Skubas, Tomasz Budzyński, Mirek Szatkowski i Robert Cichy.

 

 

Streaming rozpocznie się o godz. 18.00. Wcześniej będzie jednak można oglądnąć dwa odcinki z cyklu filmów dokumentujących historię jarocińskiego festiwalu w reżyserii Leszka Gnoińskiego i Wojtka Słoty.

 

[AKTUALIZACJA, 24 września 2020]

 

Zmianie uległa godzina rozpoczęcia transmisji koncertu finałowego Jarocińskich Rytmów Mlodych. Streaming rozpocznie się o godz. 17.50, a nie jak wcześniej zapowowiadano o godz. 18.00. Nie będzie też można oglądnąć dwóch odcinków filmów w reżyserii Leszka Gnoińskiego i Wojta Słoty. 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ jacekpl
  miesiąc temu 1
  Czy wytrzymią łącza od rockowej zabawy czy padnie internetowa sieć od podskoków w sieci jarocińskich rockowych dzieci :) na wesołe rytmy piosenka DZIDZIO https://youtu.be/PDaPqQd1Mns...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji