ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Jarociński Rytmy Młodych 2020. Koncert finałowy. Zobacz, kiedy?

› Aktualności› Wydarzenia 26 dni temu    5.09.2020
Karina Muszalska
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Spichlerz Polskiego Rocka

Jarociński Rytmy Młodych 2020. Rytmy Młodych w sieci. Koncert finałowy.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Choć Jarocin Festiwal został odwołany z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju, to Jarocińskie Rytmy Młodych odbywają się w sieci. Organizatorem imprezy jest Spichlerz Polskiego Rocka.

 

 

Do Rytmów Młodych w sieci zgłosiło się 160 zespołów i artystów. W dniach od 22 do 31 lipca internauci mogli wybrać swoich wykonawców. Głosowanie odbywało się na stronie internetowej SPR-u. Do półfinału Rytmów Młodych przeszło trzydziestu wykonawców z największą liczbą głosów.

 

 

Do finału trafiły trzy zespoły, które zostały wybrane spośród trzydziestu kapel wyłonionych w półfinale. Głosy oddawali jurorzy, czyli Darek Maleo Malejonek, Artur Rawicz oraz Tomasz Jankowski. To oni mieli prawo wyboru swojego wykonawcy.

 

 

Każdy z jurorów mógł wytypować tylko jeden zespół. Darek Malejonek oddał głos na WaluśKraskaKryzys, Artur Rawicz na Senders, a Tomasz Jankowski na Beniamina.

 

 

Finał Rytmów Młodych, czyli koncert zaplanowano na 26 września. Odbędzie się on w Spichlerzu Polskiego Rocka i będzie transmitowany w sieci. Wystąpią w nim trzej finaliści oraz gwiazda. Start godzina 18.00.

 

 

Koncert finałowy został podzielony na dwie części. W pierwszej zagrają finaliści, czyli WaluśKraksaKryzys, Senders, Beniamin. Konkursowe występy będą przeplatane materiałami filmowymi .

 

 

Następnie jury w składzie wybierze i ogłosi zwycięzcę. To on otrzyma nagrodę w wysokości 10 tyś. zł.

 

O godzinie 20:00 rozpocznie się druga część koncertu. Na scenie pojawi się Darek Malejonek z zespołem oraz zaproszonymi przez siebie gośćmi. Co ciekawe  będzie on transmitowany na żywo w internecie i tv Proart.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Andrzej Sienkiewicz
20 dni temu 4
Bardzo ciekawy pomysł
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pat
23 dni temu 3
czyli w zespołach nie ma artystów ? ( idąc tropem artykułu ) no... teoretycznie też tak moze być - są jeszcze rzemieslnicy, wyrobnicy...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ale jaja
25 dni temu ocena: 60%  2
"wirtualne rytmy" , ktoś to śledzi w ogóle poza organizującymi ? Po co to ? Rock tworzy prawdziwa żywa publiczność i atmosfera festiwalu, jak tego nie ma to ... sorry...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cela
23 dni temu 1
tak. ta energia nie przebija się w ten sposób...