ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Jarociński klub rewelacją na Olimpiadzie!

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    12.05.2019
Paweł Witwicki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fanpage Białych Tygrysów Jarocin

MUKS Białe Tygrysy Jarocin został rewelacją Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych, która odbyła się w miniony weekend w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dzięki wywalczeniu aż siedmiu medali, jarocińscy taekwondziści zostali sklasyfikowani na trzecim miejscu w Polsce w punktacji klubowej!

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Najlepiej z całej ekipy spisała się Marta Stasik, która jako jedyna z ekipy wywalczyła złoty medal w konkurencji walki. Do tego dołożyła również brązowy medal w dwuboju technicznym. Ponadto w najbardziej prestiżowych walkach srebrne medale zdobyły Michalina Wróbel, Aleksandra Szymczak i Maja Bierła. Natomiast na najniżyszym stopniu podium stanęła Joanna Szymczak.

W konkurencjach sprawnościowych oprócz Marty Stasik na podium stanęła również Emilia Jędrzejczak, która zdobyła srebrny medal. 

Podopieczne Józefiny Nowaczyk - Wróbel za sam występ w OOM w Ostrowcu Świętokrzyskim wywalczyły aż 63 punkty do współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży. 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kibic
ponad rok temu 1
Brawo!!! Dlatego trzeba wspierac sporty indywidualne bo widac jest potencjal na Ziemi Jarocinskiej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A