ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Jarocinianka z koleżankami nakręciła niezwykły film [WIDEO]

miesiąc temu    17.06.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. źródło Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny w Poznaniu

Pielęgniarki ze szpitala przy ulicy Polnej w Poznaniu nagrały wyjątkowy film.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Emanuela Matyjewicz-Słomczyńska pochodzi z Jarocina. Na co dzień pracuje w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ulicy Polnej w Poznaniu. Jest pielęgniarką na oddziale anestezjologii  i intensywnej opieki medycznej.

 

Wcześniej przez 12 lat była zatrudniona na  intensywnej terapii i oddziale neurologiczno-zakaźnym przy ulicy Szpitalnej w Poznaniu.

 

Jajco - ostatni legendarny punk z Jarocina [GALERIA].

 

Decyzją wojewody w placówce tej powstał oddział zakaźny dla kobiet chorych na COVID-19. Praca jest tam niezwykle ciężka, zwłaszcza w obecnym czasie. Z uwagi na wysokie ryzyko zakażenia koronawirusem pielęgniarki muszą być ubrane w przyłbice, maski i kombinezony.

 

Służbowy strój sprawia, że lekarze mają problem z rozpoznaniem nas na ulicy. W szpitalu zawsze występujemy w takim stroju - tłumaczy Emnuela Matyjewicz-Słomczyńska.

 

 

Pielęgniarki postanowiły to zmienić. Rzuciły hasło: „Mamy ciężkie czasy, chodzimy w tych kombinezonach i zamaskowane. Zróbmy sobie pamiątkę, jak wyglądamy bez tego wszystkiego”.

 

Długo nie trzeba było czekać, bowiem pracujące w szpitalu kobiety są zgraną drużyną. Postanowiły nagrać film. Każda z pań pokazała się w dwóch odsłonach: ubrana w strój szpitalny i ten prywatny - z makijażem.

 

Same nakręciłyśmy film, a potem go zmontowałyśmy. Nasze dzieło umieszczone zostało na portalu TikTok.

 

Nasza bohaterka, Emanuela Matyjewicz-Słomczyńska wystąpiła jako trzecia. Inicjatywa pielęgniarek spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem nie tylko ze strony pracowników szpitala, ale również osób, które mogły zobaczyć film na oficjalnym profilu facebookowym szpitala.

 

 Filmik nakręcony przez pielęgniarki: ZOBACZ TUTAJ

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A