ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Jarocin przesuwa swoje granice. Co na to mieszkańcy?

6 miesięcy temu    1.12.2019
Anna Konieczna
komentarzy 6 ocen 6 / 67%
A A A
Jarocin z lotu ptakaJarocin z lotu ptaka

Kolejne konsultacje z mieszkańcami ogłasza burmistrz Jarocina. Chce zasięgnąć ich opinii na temat następnej zmiany granic miasta. Tym razem kosztem Siedlemina. Kiedy będzie się można wypowiedzieć?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

To kolejna zmiana granic Jarocina oraz kolejne konsultacje. Niemal jednocześnie o powiększeniu powierzchni miasta mają się wypowiedzieć mieszkańcy Cielczy [o konsultacji w Cielczy czytaj TUTAJ] i Siedlemina.

 

 

Zasięg konsultacji w sprawie przyłączenia części Siedlemina obejmie miasto Jarocin oraz sołectwo Siedlemin. Udział w nich mogą wziąć wszyscy pełnoletni mieszkańcy. Zostaną przeprowadzone w formie zebrania z mieszkańcami oraz sondażu, czyli ankiety.

 

 

[rusza wielka wymiana sieci w środmiesciu - co na to mieszkańcy, przedsiębiorcy i własciciele kamienic - szczegóły TUTAJ]

 

 

Zebranie konsultacyjne z mieszkańcami odbędzie się we wtorek - 9 grudnia o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Siedleminie.

 

 

Uwagi i wnioski w sprawie zmiany granic Jarocina mogą składać w formie pisemnej wszyscy upoważnieni do udziału w konsultacjach, czyli pełnoletni mieszkańcy Jarocina oraz sołectwa Siedlemin.

 

 

Można je składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (budynek Jarocińskiej Agencji Rozwoju, ul. T. Kościuszki 15B, parter) w dni pracy urzędu w godz. 8.00 do 16.00 oraz na skrzynkę mailową urzędu - office@jarocin.pl

 

 

[jarociński rynek placem budowy - gdzie w tym roku stanie choinka - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

W tym samym biurze można pobierać karty konsultacyjne. Są one dostępne także u sołtysa wsi Siedlemin, u przewodniczących jarocińskich osiedli, na stronie internetowej BIP Urzędu Miejskiego w Jarocinie - www. bip2.wokiss.pl/jarocin/bip oraz na stronie internetowej gminy Jarocin - www.jarocin.pl.

 

 

Karty można składać od 4 do 31 grudnia, bezpośrednio u osób udostępniających ankiety, w biurze obsługi klienta oraz na skrzynkę mailową urzędu.

 

 

[trzyletni Michałek potrzebuje pomocy - zobacz, jak się włączyć do akcji - szczegóły TUTAJ]

 

 

Wyniki konsultacji zostaną ogłoszone - w formie raportu - w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia ich zakończenia poprzez zamieszczenie w zakładce „konsultacje” na stronie internetowej urzędu miejskiego - Biuletyn Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej gminy, na profilu gminy w mediach społecznościowych, na słupach, tablicach, gablotach informacyjnych, środkach komunikacji miejskiej, w prasie lokalnej, a także u sołtysa Cielczy i przewodniczących osiedli w Jarocinie.

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 4 głosów: 6 (67%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ PSR
6 miesięcy temu ocena: 58%  7
Czyli obszar biedy jarocińskiej się powiększy. Nie martwcie się, gdyż w sąsiednich powiatach pracy jest sporo i możecie swoimi E60 na raty przybywać tłumnie ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ T. W.
6 miesięcy temu ocena: 50%  6
Fenomenalnie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Heniu
6 miesięcy temu ocena: 57%  5
Niesamowita w jakim tempie Jarocin się rozwija. Petarda !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jest
6 miesięcy temu ocena: 79%  4
Co na to Rajmund pewnie będzie za bo przecież wódz tak chce.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jjjt
6 miesięcy temu ocena: 64%  3
Wolski zaciera rece znow czynsz podniesie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PIOTRn
6 miesięcy temu ocena: 81%  2
W jakim celu znowu zmiana ? Nie k9nsultacje tylko referenda powinny być rozpisanie czy mieszkańcy sobie tego życzą ale jak pokazało ref ws ruchu na rynku oni mają gdzieś zdanie mieszkańców, na konsultacjach rozumiem że władza przedstawi również skutki uboczne zmian czyli cała prawdę A nie tylko ta wygodna
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Romek
5 miesięcy temu 1
Większe miasto większe dochody będzie można się więcej zadłużać.A konsultacje są po to aby stworzyć iluzję by mieszkańcy myśleli iż mają coś do powiedzenia.
R E K L A M A