ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Jarocin ma szansę na duże pieniądze. Burmistrz chce się poradzić mieszkańców

2 miesiące temu    2.06.2020
Anna Konieczna
komentarzy 2 ocen 4 / 0%
A A A
 fot. Zdjęcie poglądowe

Burmistrz Jarocina zachęca mieszkańców do wzięcia udziału w ankiecie. Każdy będzie miał w ten sposób wpływ na to, na co zostaną przeznaczone pieniądze z funduszy norweskich, o które stara się gmina.

 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Jarocin zakwalifikował się do drugiego etapu naboru w Programie Rozwój Lokalny, który jest finansowany z Funduszy Norweskich.

 

[sądy wracają do pracy - jak to wygląda w Jarocinie - na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

- W ramach projektu planujemy między innymi działania usprawniające pracę administracji samorządowej i poprawiającej jej dostępność dla interesantów - wyjaśnia burmistrz Adam Pawlicki.

 

 

I dodaje:

 

 

- Zapraszam Państwa do udziału w badaniu, które pozwoli nam określić kierunki działania, na których powinniśmy szczególnie się skupić. Ankieta jest w pełni anonimowa - zachęca Adam Pawlicki.

 

 

[burmistrz Jarocina w programie telewizyjnym wypowiadał się na temat wyborów - więcej szczegółów TUTAJ]

 

W ramach Funduszy Norweskich wnioskodawcy mogą ubiegać się o granty na „kompleksowe projekty rozwojowe”.

 

 

Dofinansowanie w wysokości od 3 do 10 mln euro zostanie przeznaczone na około 15 projektów, które uwzględniają aspekty środowiskowe, społeczne i gospodarcze.

 

 

Dlatego od początku roku w Jarocinie odbywają się cyklicznie spotkania zespołu miejskiego, który przy udziale specjalistów z rady rozwoju i ekspertów Związku Miast Polskich opracuje wymagane dokumenty oraz kompleksowy Plan Rozwoju Miasta na najbliższe kilkanaście lat. Wypracowane rozwiązania będą poddawane konsultacjom społecznym [link do ankiety znajdziesz TUTAJ].

 

Nowy - 22. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i ciekawych materiałów oraz wywiadów. 

 

Z informacji uzyskanych z urzędu miejskiego wynika, że Jarocin stoi przed dużą szansą na pozyskanie niemałych środków finansowych i - co za tym idzie - realizację Planu Rozwoju Miasta.

 

 

Jarocin - na 8 miejscu wśród 54 miast z całej Polski - przeszedł do drugiego etapu konkursu projektów złożonych do Funduszy Norweskich.

 

 

+ 0 głosów: 4 (0%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ no to jakie "wartości europejskie" przybędą do jarocina ?
2 miesiące temu ocena: 83%  3
"Fundusze przyczyniają się do umacniania fundamentalnych wartości europejskich takich jak demokracja, tolerancja i praworządność. " JUŻ SIĘ BOJĘ !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
2 miesiące temu ocena: 86%  2
Jarocin to Jarocin tamto tylko Jarocin .moze inne miejscowości np WITASZYCE. Prawie nic się nie dzieje nowego .soltys prawie nic nie robi A rada sołecka tylko na papierku
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nic
2 miesiące temu ocena: 100%  1
Wszyscy już z ZJ, to co ma się dziać?
R E K L A M A