ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Jarocin Festiwal porównywalny do Woodstocku? [WIDEO ZZA KULIS]

› Jarocin festiwal ponad rok temu    13.07.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 17 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Mikołaj Dziurzyński

Jarocin. Jarocin Festiwal 2019. Byliśmy na backstage’u największej imprezy w Jarocinie. Zobacz jak wygląda zaplecze festiwalu!

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Festiwal rozpocznie się już za parę godzin, a my postanowiliśmy sprawdzić jak organizatorom idą prace związane ze zbliżającymi się koncertami. Wczoraj (piątek, 12 lipca) wypytaliśmy organizatorów oraz osoby pracujące przy imprezie o szczegóły dotyczące m.in. retransmisji telewizyjnej, ale także o sprzęt i ciekawostki z nim związane.

 

Przypominamy, że niedzielne koncerty będą nagrywane przez Telewizję Polską. Nie będzie to jednak transmisja na żywo. Występy mają zostać sfilmowane i retransmitowane. Koncert będzie filmowany przez 9 kamer.

 

 

Jarocin Festiwal 2019 DZIEŃ PIERWSZY. AKTUALIZACJE [KLIKNIJ]

 

 

– Ponad 700 urządzeń świetlnych zainstalowanych na scenie, jest to ogromna produkcja. Nie wiem czy dobrze robię, że użyję takiego określenia ale jest ona porównywalna z Woodstockiem. To jest naprawdę jedna z większych produkcji w tym kraju – twierdzi kierownik produkcji festiwalu w Jarocinie, Jacek Pietrasik.

 

Byliśmy także w garderobach gwiazd. Zastanawia Was czy mieli jakieś specjalne wymagania dotyczące wystroju lub wyposażenia pomieszczeń? Sprawdźcie poniżej wideo.

W materiale z backstage’u poruszony został również temat dotyczący szczegółów i tajników realizowania tak dużego przedsięwzięcia. O tych sprawach przed naszą kamerą mówią osoby odpowiedzialne za Jarocin Festiwal 2019.

 

Przypominamy, że tegoroczny festiwal rozpoczyna się już dzisiaj. Bramy będą otwarte już dzisiaj od godziny 14.00.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (18)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ xxyy
ponad rok temu ocena: 100%  18
Nędza, nędza i jeszcze raz nędza. Ciemny lud wszystko kupi. Gazeta Jarocinska napisze że był super festiwal. Sfrustrowany mieszkaniec.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ socjolog
ponad rok temu ocena: 100%  17
Tak mnie zastanawia po czasie, patrząc na te desperackie ruchy burmistrza i jego doradców (bo wywalenie 2mln zł na tak denny festiwal, to jest desperacja) - kto go bardziej popiera, czy miasto Jarocin czy sołectwa. Bo gość kompletnie nie kuma potrzeb miasta, rządzi Jarocinem jak słaby sołtys podrzędną wsią - a ludzie zadowoleni - ponad 9 tyś ludzi go wybrało na ponowną kadencję. Ktoś poda mi linka z wynikami wyborów, ale z podziałem na głosy miasta i sołectw? Jak te głosy się rozkładały? Nie mogę niestety znaleźć na stronie komisji wyborczej takiej statystyki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mądrzy Mieszkowianie
ponad rok temu ocena: 100%  16
W Mieszkowie Pawlicki przegrał!
~ 1159
ponad rok temu ocena: 100%  15
Wielu z Tobą pewnie się zgadza. A te głosy się rozkładały w zależności od zamieszkania działaczy Ziemi Jarocińskiej. Tyle co sobie przypominam, bardzo o naszego Pana Burmistrza zabiegała Cielcza, zabiegał też Roszków i chyba Siedlemin. Witaszyce też mają działaczy ZJ, Wilkowyja, Bachorzew też wielu zwolenników. Jeżeli chodzi o sam Jarocin to jest już gorzej. Musisz łączyć niektóre fakty, kto z kim, gdzie, to dużo będziesz widział. Naucz się czytać między wierszami,to tam właśnie dużo można wyczytać. Mam jeszcze jedną metodę uzyskania wiadomości, ale to moje priv.
~ mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 100%  14
Ciekawe pytanie. Jakby je teraz zadać wyborcom to wielu by się nie przyznało bo wiedzą że popełnili błąd a do błędu ciężko się przyznać...
~ Uwaga
ponad rok temu ocena: 100%  13
700 urządzeń świetlnych zamontowano czyli więcej niż sprzedano karnetów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
ponad rok temu ocena: 100%  12
Organizator nie mówi ani słowa o muzyce i artystach, bo to tylko dodatki. Najwięcej o bekstejdżach, światłach, ekranach, garderobach, kontraktach i prądzie. Nie rozumieją, że publiczność nie lubi gdy traktuje się ją jak jeleni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tragedia
ponad rok temu ocena: 100%  11
Koncert „telewizyjny” Hahahaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Skandal
ponad rok temu ocena: 100%  10
Tendetny piknik. Czy to prawda że Drobud i spółki miejskie zakupiły i rozdały pracownikom bilety?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 95%  9
Tak prawda, już wiadomo dlaczego 3 km łącznika kosztowały 40 mln zł naszych pieniążków....
~ jacekpl
ponad rok temu ocena: 67%  8
Na rozchmurzenie okolic Jarocin z deszczowej pogody i marudzenia kopnięcie na Rooockowo z artystami z Azji :-) https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miszcz
ponad rok temu ocena: 95%  7
Państwo Piotrowicz czy Adam Pawlicki z miejskiej kasy opłaca tego typu propagandowe artykuły??? Rzygać się chce jak się czyta te marnie zredagowane artykuły gloryfikujące to marne wydarzenia - czy wy naprawdę uważacie ludzi za bezmyślnych debili????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ W końcu to wybrali
ponad rok temu ocena: 100%  6
Tak naprawdę uważają. Podobnie jak Skazany za ...
~ Bzzz
ponad rok temu ocena: 97%  5
Ludzi zero. Tak źle to nigdy nie bylo. Mam nadzieję, że ktoś za to wszystko zapłaci z własnej kieszeni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Po co jest ten miś?
ponad rok temu ocena: 86%  4
https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 1229
ponad rok temu ocena: 94%  3
Ciekawa jestem, czy to dno po spalonym "żarciu" będzie dokładnie rozliczone i mieszkańcy poinformowani o kosztach jakie ponieśli w opłatach do gminy i spółek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 1533
ponad rok temu ocena: 92%  2
Do Eat Shit. Co do radnego Banaszyńskiego to mam wątpliwości, bo on widzi tylko zło w parafii i skupia się na rozliczaniu proboszcza..
~ Eat Shit
ponad rok temu ocena: 95%  1
Na bank radni miejscy dopilnują żeby dokładnie temat rozliczyć szczególnie super radny Banaszynski tego przypilnuje ....