ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Jarocin Festiwal 2019. Kolejny koncert jubileuszowy. Zobacz, kto tym razem

ponad rok temu    21.06.2019
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kasia KowalskaKasia Kowalska

Tegoroczna sztandarowa impreza Jarocina okazała się festiwalem jubileuszy. Już jakiś czas temu ogłoszono, że swoje okrągłe lecia działalności artystycznej na festiwalowej scenie obchodzić będą: Renata Przemyk - 30-lecie, zespół Sebastian Riedel & Cree - 25-lecie i zespół Dżem - 40-lecie. Teraz okazuje się, że będzie kolejny jubileusz. Kto jeszcze będzie świętował z jarocińska publicznością?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1


Jarocin Festiwal 2019 odbędzie się w sobotę i niedzielę - 13 i 14 lipca. Sobotnia część festiwalu obejmie koncerty laureatów Jarocińskich Rytmów Młodych. Pierwszego dnia zaplanowano też dwa jubileusze artystyczne: 30-lecie Renaty Przemyk i 25-lecie zespołu Sebastian Riedel & Cree.
 

 

[rodzina z ulicy Żerkowskiej w Jarocinie straciła w pożarze dach nad głową - zobacz, jak jej pomóc TUTAJ]

 

 

Specjalny projekt zaprezentuje także szef jury JRM - Marek Piekarczyk, któremu towarzyszyć będą Piotr Cugowski i Ukeje. Tego dnia festiwalu w Jarocinie wystąpi również Sidney Polak.
 

 

W niedzielę na scenie pojawi się legenda polskiej muzyki - zespół Dżem, który w tym roku świętuje jubileusz 40-lecia działalności. Także w tym roku przypada 25. rocznica śmierci legendarnego wokalisty Dżemu - Ryszarda Riedla, wielokrotnie goszczącego na jarocińskim festiwalu.
 

 

[kto zwyciężył w pierwszych eliminacjach Jarocińskich Rytmów Młodych - szczegóły TUTAJ]

 

 

Drugiego dnia na scenie wystąpi wielu innych świetnych artystów: Marek Piekarczyk, Róże Europy, Happysad, Lemon, Mrozu, Tabu, Grubson, Marcelina.
 

 

Teraz do tego grona dołącza kolejna znana wokalistka, która przyjedzie do Jarocina z jubileuszowym koncertem 25 lat pracy na scenie. Będzie to Kasia Kowalska. Niedzielny koncert festiwalu zakończy projekt True Colors Band & DJ Live.
 

 

Kasia Kowalska jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów, jedną z najbardziej doświadczonych i cenionych artystek na polskiej scenie muzycznej.
 

 

[drugi koncert eliminacyjny Jarocińskich Rytmów Młodych - poznaj laureata TUTAJ]

 

Znana, jako autorka wielu przebojów: „Prowadź mnie”, „Ato co mam”, „Wyznanie”, „Coś optymistycznego”, „Wyrzuć ten gniew”, „Spowiedź”, „Antidotum”, „To co dobre”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”.
 

 

 

W 2018 roku ukazał się długo oczekiwany, jej nowy album „Aya”, który uzyskał status złotej płyty i dwie nominacje do nagrody Fryderyk 2019.
 

 

W ciągu 25 lat pracy artystycznej Kasia Kowalska zdobyła wiele prestiżowych nagród, w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards. Każdy z jej albumów pokrył się złotem lub platyną.
 

 

[ten podpis burmistrza Jarocina wart jest prawie 1,5 miliona złotych i otwiera drogę do... ścieżki - wiecej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Bilety na Jarocin Festiwal 2019 do nabycia na www.biletomat.pl oraz na www.eventim.pl oraz stacjonarnie w Jarocinie w Spichlerzu Polskiego Rocka, JOK Jarocin i Czytelni „Pod Ratuszem”. Więcej informacji na www.jarocinfestiwal.pl

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Łajza
ponad rok temu 1
Łogiń łogiń
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A